ככה הפלאפון נוקיה C2 הפך לחדש, בחמש דק' בלבד!!! הדרכה מלווה בתמונות, שווה להציץ!

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פירוט של הסיפור למטה, כאן ההדרכה:
הפלאפון הישן:

1.JPG

השלב הראשון:
הזמנתי מסין את החלקי חילוף מכאן (, מסתבר שזו היתה בחירה מוצלחת וזה מה שהגיע: (3 חלקי הטלפון+שני מברגים מיוחדים לברגים של נוקיה. קישור להזמנת חלקי החילף

2.JPG

השלב השני: פותחים את הטלפון הישן, בתא של הבטריה יש שני ברגים בצידי הפלאפון, להוציא ולשמור את הברגים כי החבילה מגיעה בלי הברגים, ואז פותחים בזהירות את החלק הקדמי, ואז רואים את הפלאפון עצמו, עליו גם יש 4 ברגים, גם אותם להוציא ולשמור, ואז להוציא בזהירות את גוף הפלאפון, שימו לב לחלקים שאמורים לצאת 1. גוף הפלאפון, 2. החלק שנמצא למטה-רמקול והדיבורית מהצד של הבטריה, 3. החלק הקטנטן של המטען, 4. החלק של השמע. כמו בתמונה:

3.JPG

השלב השלישי: להכניס ולחבר למכשיר החדש שהגיע! קודם כל שלושת החלקים הקטנים (1. החלק שנמצא למטה-רמקול והדיבורית, מהצד של הבטריה 2. החלק הקטנטן של המטען, 3. החלק של השמע.)שימו לב היכן צריכים החלקים הקטנים להיכנס צריך להוציא ולהכניס אותם ביתר זהירות! אגב, זה הזמן לנקות הכל מאבק שהצטבר שם במשך הזמן...

4.JPG

השלב הרביעי: לחבר הכל ולהכניס את הבטריה, ולבדוק שבאמת הכל טוב, תראו את התוצאה שקיבלתי! (על הכיתובים של נוקיה היתה מדבקה קטנה שחורה, יורדת בקלות), אגב יש אפילו חותמת כשר :)

5.JPG

6.JPG

השלב החמישי: נהנתם? הגיבו, ותנו לייק!

קישור להזמנת חלקי החילוף לבחור ב - Black+Hebrew

שלום, בפוסט הזה אני ישתף אותכם כיצד הפלאפון שלי שכבר ממש גסס חזר להיות ח-ד-ש!! ממש ככה,
אז קודם כל הסטוריה: הפלאפון כבר מעל 6 שנים על הכביש, כל הפלסטיקים מסביב כבר תקופה היו שבורים עד שהחלו בעיות קליטה, באמצע שיחה, הפלאפון היה פשוט מתנתק, סיוט! כבר התייאשתי עברתי ל208 אבל לא הייתי מרוצה.. (הזמנתי C2 אחד אבל הוא לא הכשרתיו) עד שידיד אמר לי שיכול להיות שעקב כך שכל המכשיר עצמו אכול, אז הסים לא יושב במקום, שמעתי ושכחתי, עד שיום אחד אני פוגש באליאקספרס את זה, הזמנתי והגיע בערך בתוך חודש, ישבתי חמש דק', סידרתי ועכשיו זה עובד פיקס כמו חדש, כנראה שבאמת הסים לא ישב במקום (התושבת שלו התרופפה, וזה גרם לזה לעשות בעיות בקליטה).
אז המדריך כאן בהודעה הבאה, בהצלחה.
למי שיש שאלות מוזמן לשאול, ואשמח לעזור.

הקישורים, קישורי שותפים, ואני מרוויח ע"כ עמלה! מיליונים :)

קישור להדרכה תיקון מסך נוקיה:

חידוש נוקיה C2 הדרכה מלווה בתמונות #2, הפעם: החלפת מסך

עריכה - קישורים עדכניים, שימו לב שהם לא מנסיון אישי, (חלקם נוסה ע"י פרוגיסטים אחרים):
קישורים לחלקי חילוף - פאנלים:

קישור לחלקי חילוף - מסך:
(תודה ל @אלי @@@ שבדק)

קישור לחלקי חילוף שונים (גם ברגים):

אשמח לקבל משובים, כמו כן אם הקישורים לא זמינים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רצה להזמין...
נכנסתי לקישורים ומופיע בתמונה רק את החלק של הלחצנים?
אמורים להופיע שתי תמונות, אחד של לחצנים ואחד של הפלאפון, בכל מקרה לבחור ב שחור או זהב אבל Hebrew בהצלחה!

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יש לי שתי פלאפונים של c2
באחד יש בעיה שפתאום אי אפשר לשמוע שומעים רעש כמו רוח במיוחד שומע את זה מי שמעבר לקו
בשני אי אפשר לשמוע עם מי מדברים רק ברמקול
יש אפשרות לערבב בינהם?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי שתי פלאפונים של c2
באחד יש בעיה שפתאום אי אפשר לשמוע שומעים רעש כמו רוח במיוחד שומע את זה מי שמעבר לקו
בשני אי אפשר לשמוע עם מי מדברים רק ברמקול
יש אפשרות לערבב בינהם?
אני לא טכנאי פלאפונים... (כן אוהב, ומאוווד, להתעסק בזה!)
אבל בהחלט יכול להיות שכן, כיון שאם תראו בתמונה של השלב השני, יש שם חלקים קטנים אחד מהם של השמע, ואחד מהם של הרמקול (ושם נראה לי גם הדיבור) ויכול להיות שהם רופפים בתוכו, או שהחיבורים כבר לא טובים, ובפלאפון השני כן, אז שווה לנסות לדעתי.
זה בעצם מה שקרה לי עם התושבת של הסים, שהוא היה רופף ולכן הקליטה היתה בעיתית.
ברור שאני לא לוקח אחריות, אבל נראה לי שאין מה להפסיד, במקום לשלם על זה במעבדה בסביבות ה180 ש"ח, מה שכן, צריך עדינות כדי לא לפגוע במכשיר ובחלקים,
רק להאמין שאפשר!! אז בהצלחה.

ממלמלת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
איפה מומלץ לקנות נוקיה c2?
אני ממש רוצה לקנות והתגובות מסביב מבלבלות אותי...
הכי חזק, בטריה נגמרת מהר, כן עובד לא עובד
מי ממליץ מנסיון אישי ארוך ואיפה הכי זול?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איפה מומלץ לקנות נוקיה c2?
אני ממש רוצה לקנות והתגובות מסביב מבלבלות אותי...
הכי חזק, בטריה נגמרת מהר, כן עובד לא עובד
מי ממליץ מנסיון אישי ארוך ואיפה הכי זול?
אני הזמנתי שניים, באחד הבטרייה הלכה מהר ובשני עדיין עובד, הבטרייה לדעתי ענין של מזל, נטו.
זה מחזיק כבר ברבה זמן.
לגבי פתרונות של להכשיר את הפלאפון, יש בפורום מלא שעושים זאת אפשר בקלות לחפש.
אני אישית כבר הזמנתי 2 אחד לעצמי ועוד אחד לחבר, הבטריה שלי הלכה לאחר כחודשיים אבל קניתי כאן בארץ חדש וזה עובד מעולה!! ושלו בינתיים עובד בסדר...
כאן יש לכם קישור לפלאפון, שימו לב לבחור באופציה עם שפה בעברית.
לבחור במודל: Hebrew Keyboard and Language
קישור לנוקיה C2

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה! כל הכבוד על השיתוף!!
תודה!
האם שני המברגים הגיעו באותה חבילה? א"כ, זה 2 סוגים? למה?
שניהם הגיעו יחד, בעיקרון נראה לי שהברגים בתוכו ממש טיפונת יותר קטנים אבל לא בטוח, אני השתמשתי עם אחד בשביל הכל.
אוהב להתעסק ומדבר לענין...

אגב האיכות של הפלסטיקים לא תמיד משהו,
אבל בד"כ בהחלט שווה את המחיר!
תודה רבה!
זה מחמאה לקבל כזה פידבק ממך!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה