כך מחנכים

עט להשקיע

עימוד ועיצוב מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אתם בטח מכירים את החיוך הגאוני של הטיפש,
זה שמזכיר את האגדה על שוטה הכפר שראה אדם מוכר תוכי במחיר מפולפל, והחליט לעשות מעשה. לקח את התרנגול הודו שלו והעמידו למכירה במאה רובל, כששאלו אותו על גובה המחיר, הוא ענה:
אם התוכי שמדבר עולה כל כך הרבה, שלי שחושב לא כל שכן...

על כל פנים, אותו בדיוק ראיתי, מסתכל על בנו שלא חפץ לשוב הביתה ואמר לו:
למה בכל פעם שאני קורא לך אתה לא מגיע, ורק כשאתה צריך משהו אתה נזכר בנו?!

הילד שכמובן לא מקבל את מנת הצומי היומית שלו, מיאן ללכת.

אך לבסוף, אחרי שהוא לקח ממנו את הספר שקרא, ולאחר הבטחה שישוחח איתו, אמר האבא בקול חושב ובחיוך מנצח:
אם יש לך בעיה, תדבר. זה לא טוב לשתוק, כי זה לא טוב.

למזלו הילד די שקט, כך שהוא נכנע בסופו של דבר..

ואני נשארתי לחשוב: מדוע הוא לא דואג שהילד יקבל את צרכיו, ובמקום זה את עסוק לכבות שריפות...

עט להשקיע

עימוד ועיצוב מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
האמת היא, שעכשיו צריכות לבוא תגובות בסגנון: למה לא כתבת ש...

פניו האדימו, הסלקים החווירו לעומתו, כשקצף יוצא משפתיו ועשן מנחיריו, זעק תנחום בפעם העשירית: חצק'ל, בוא כבר!!!

חצק'ל, החוויר כסיד, עיניו מפלפלות, ושיניו החלו לנקוש בקצב, אך לא. הוא החליט - הפעם לא אתן לו את התענוג לנצח אותי, לא אתקפל בפניו.

תנחום שכבר זעם כשור, כמעט נגח את חצק'ל, אולם למזלו נכח אדם נוסף במקום, כך שהכאה פיזית ברוטלית לא באה בחשבון. כשראה שכך, הנמיך פרופיל, והחל לשדל את חצק'ל בחנפנות גלויה לבוא איתו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה