כיתה וירטואלית ללימוד (גם תלת מימד)

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
http://www.wiziq.com
האתר הזה מאפשר לפתוח כיתה וירטואלית (גם בתשלום) וללמד וללמוד כל נושא בעצם.
מבוסס על פלטפורמת Flash וגם על Java (לשיתוף מסך שלם)
האתר מאפשר בין השאר:
* לצ'וטט בטקסט ובאודיו
* לשתף מצלמת אינטרנט
* לפתוח קבצי PDF ווורד וכו' במשותף
* לשתף יישום במסך מלא
* לכתוב ולצייר על לוח משותף
* מערכת מבחנים וכו'
* ועוד הרבה הפתעות!

לכל המעוניין, זהו הפרופיל שלי: http://www.wiziq.com/yaniv
אני נותן שיעורים בבלנדר, צריך רק לקבוע זמן (אפשר לסדר איזשהו שיעור קבוצתי...)

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
יניב אני חייב לציין שהיה שיעור מעניין מצד אחד שיעור חופשי (לקשקש על הלוח, לבדוק את התכנה ביחד עם "המורה" ולריב כל השיעור עם JAVA שלא הסכים לי לשתף מסך) בסוף התייאשתי
אגב חשבתי אחר כך שכאתה משתף את המסך שלך צריך לראות אם הרוזלוציה תלויה באחת ההגדרות שיש שם (חבל לחזור על תקרית מיקרופון) איך שלא יהיה תצטרך מסך גדול יותר
תספר לי מתי השיעור הבא נבדוק את הסביבה עוד, נראה אם עכשיו הוא יתן לי לשתף מסך או לא אני יוריד כרום נבדוק אולי עליו זה יעבוד טוב
מה שבטוח אני הולך לעשות שיעורים בית באיקס עיגול ;)

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י trew;447317:
יניב אני חייב לציין שהיה שיעור מעניין מצד אחד שיעור חופשי (לקשקש על הלוח, לבדוק את התכנה ביחד עם "המורה" ולריב כל השיעור עם JAVA שלא הסכים לי לשתף מסך) בסוף התייאשתי
נכתב ע"י trew;447317:
אגב חשבתי אחר כך שכאתה משתף את המסך שלך צריך לראות אם הרוזלוציה תלויה באחת ההגדרות שיש שם (חבל לחזור על תקרית מיקרופון) איך שלא יהיה תצטרך מסך גדול יותר
תספר לי מתי השיעור הבא נבדוק את הסביבה עוד, נראה אם עכשיו הוא יתן לי לשתף מסך או לא אני יוריד כרום נבדוק אולי עליו זה יעבוד טוב
מה שבטוח אני הולך לעשות שיעורים בית באיקס עיגול ;)

חחח...
עד כמה שראיתי הוא לא מבקש שום הגדרות רזולוציה, דבר שני שצריך לבדוק זה אם ה"מורה" צריך לאפשר ל"תלמיד" את המיקרופון או שזה מתבצע אוטומטית (זה חשוב כאשר נמצאים בהדרכה במסך משותף שאז לא רואים את ממשק הדפדפן ותלמיד חדש מצטרף, ללא אפשור אוטומטי אין ל"מורה" אפשרות לדעת שהתלמיד הצטרף)

מקווה שהיום יהיה קצת זמן (אך ללא מיקרופון)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה