כירה חשמלית | המלצות

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אשמח אם מישהי בעלת נסיון בשימוש בכיריים חשמליות תענה לי: איך הבישול בהן? איטי ומעצבן, כמו שטוענים? שורף את האוכל?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מי שטוען שהבישול בכיריים חשמליות איטי ומעצבן כנראה לא בישל בכיריים חשמליות מעולם...
אחד הפלוסים הגדולים ביותר שמצאתי בכיריים חשמליות זה שהבישול בהן פשוט, מהיר וקל.

לא ייאמן - אבל זמן הבישול מתקצר לפעמים עד כדי מחצית מזמן הבישול על כיריים של גז!!!
כתבתי כבר בעבר, החיסרון היחיד זה שאחרי שמתרגלים לכיריים חשמליות - זה נהיה פשוט סיוט לבשל בכיריים רגילות כשכל דבר לוקח פי כמה זמן.

מה שכן, הכיריים דורשות תקופת הסתגלות בכדי להבין איך הן עובדות, להסתגל למהירות שלהן, לעוצמות החום שלהן, לכך שהן נשארות חמות גם כ-5 דק' לאחר הכיבוי (הפיתרון: לכות את הכירה 5 דק' קודם).

אה, ועוד לא דיברתי על הניקיון שזה פשוט תענוג...

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
יש הבדל גדול בין כיריים חשמליות בילט אין, ובין כיריים חשמליות ניידות. הראשונות נהנות מהמעלות שציינה עדן, האחרונות מהחסרונות שהעלתה פוינט.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נדמה לי שהכיריים שאת מדברת עליהן נקראו כיריים קרמיות
והן אכן מעולות!
הן מבחינת קלות הניקוי והן מבחינת שליטה על גובה החום וכו'

החשמליות הפשוטות לטעמי לא מוצלחות
יש לי אותן לערב פסח והריח ... והטעם....
לא משהו.

TK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני השתמשתי כמה שנים בכריים חשמליות ניידת (או איך שקוראים לזה)
זה פשוט סיוט להשתמש בהן כמו שאמרו לפני הטעם של האוכל שונה האוכל נישרף כי עד שזה מיתחמם צריך כבר להנמיך את החום ואז לוקח לזה הרבה זמן להתקרר
בקיצור סיוט:eek:

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eden7115;882625:
מי שטוען שהבישול בכיריים חשמליות איטי ומעצבן כנראה לא בישל בכיריים חשמליות מעולם...
אחד הפלוסים הגדולים ביותר שמצאתי בכיריים חשמליות זה שהבישול בהן פשוט, מהיר וקל.

לא ייאמן - אבל זמן הבישול מתקצר לפעמים עד כדי מחצית מזמן הבישול על כיריים של גז!!!
כתבתי כבר בעבר, החיסרון היחיד זה שאחרי שמתרגלים לכיריים חשמליות - זה נהיה פשוט סיוט לבשל בכיריים רגילות כשכל דבר לוקח פי כמה זמן.

מה שכן, הכיריים דורשות תקופת הסתגלות בכדי להבין איך הן עובדות, להסתגל למהירות שלהן, לעוצמות החום שלהן, לכך שהן נשארות חמות גם כ-5 דק' לאחר הכיבוי (הפיתרון: לכות את הכירה 5 דק' קודם).

אה, ועוד לא דיברתי על הניקיון שזה פשוט תענוג...
עדן, חשוב לי מאוד לדעת לאיזה כריים ספציפי את מתכוונת. (חברה דגם...)
תודה!

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש כיריים של AEG, דגם KMN6010.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני משתמשת (לצערי) בכיריים חשמליות לא-בילט-אין ולא מרגישה הבדל מבחינת הטעם, זמן הבישול וגם האוכל לא נשרף. מה שכן - החיסרון הבולט הוא שא"א להנמיך מיידית. היום אני מתוכננת לפי זה ויודעת לעבוד עם זה אבל זה לא נוח.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אין לי, אבל מחברות - מלבד העובדה שיקר להשתמש בהן, זה נהדר!
ממש מכל כיוון שתחפשי.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
תקזזי את דמי השימוש הקבועים שכמעט כל מי שגר בבניין משלם לחברת הגז בין אם השתמש בגז ובין אם לא, ואת זמן הבישול הקצר יותר - והרי זה כבר לא יקר להשתמש בהן...
(וזה בלי לחשב את "זמן שווה כסף" הן בזמן הבישול והן בזמן הניקוי :))

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י pr;882727:
אין לי, אבל מחברות - מלבד העובדה שיקר להשתמש בהן, זה נהדר!
ממש מכל כיוון שתחפשי.
גם אני לא האמנתי, אבל יוצא לי יותר זול לבשל בכיריים החשמליות!

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תבררי על אינדוקציה עם המעלות של קרמיות ללא החסרונות, ברגע שמורידים את החום הוא יורד בשניה כמו בגז, והם לא נשארות חמות אחרי, מה שכן לא כל הסירים מתאימים

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא יודעת לגבי כירה ניידת,
אבל לאמא שלי יש כיריים חשמליות (קרמיות).
והיא מרוצה מאד!!!!!!!
היא מבשלת המון, וזה פשוט תענוג וכמו שאמרה עדן הנקיון זה בכלל גן עדן!

רות מיכל

משתמש פעיל
ברשותי כיריים קרמיות מובנות ואני ממליצה עליהן.
אם היה לי כבר תנור עם גז מובנה לא הייתי משקיעה על זה במיוחד.
אבל אחרי שכבר זרקנו את התנור, מאד ממליצה.
זה אגב, מבחינה מסויימת, בטיחותי יותר.
בכל פעם שאני מריחה ריח גז בבית אני יודעת שזה מהמנגל של השכנים מלמטה ולא חוששת שהשארתי אש דולקת ושהגז מתפשט.
הבישול- אותו דבר. היוקר- לא נראה לי שיקר יותר, מה גם שאיננו משלמים חשבון גז כך שזה מתקזז, בקיצור- אני לא נתקלתי בבעיות שפורטו פה.

swiss

משתמש רשום
משהו כאן מכיר כיריים קרמיות של חברת פגור הפ' לא דגושה
אלו כיריים קרמיות שמתאימות למי שיש חשמל חד פאזי
משהו מכיר?

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אולי בכל זאת משהו יודע על כיריים ניידות איכותיות?

שבוע הבא אני נכנסת לדירת שכירות חדשה, בעל הבית הבטיח לנו שהוא יתקין בלון גז בדירה כי לא היה שם. הוא אכן הביא טכנאי גז אבל הלה לא הסכים בשום אופן להתקין, הוא טען שזה לא בטיחותי בדירה הזאת כי היא ממוקמת כמה ס"מ מתחת האדמה, ובגלל שלגז יש טבע לרדת למטה ולהצטבר שם אז זה מסוכן, במיוחד אם תינוקות זוחלים על הרצפה. (האמת שלא בדיוק הבנתי את ההסבר הזה...)

הברירה שלנו עכשיו היא: או להתקין באופן פיראטי את הגז, או להשתמש בכיריים חשמליות.
אין שם מקום בשיש לבילד אין וגם לא נראה לי שבעל הדירה יסכים להשקיע בזה. אז נשאר הפתרון של כיריים חשמליות ניידות. אז אולי בכל זאת יש כזה דבר איכותי?

מחשבה

משתמש צעיר
נכתב ע"י פוינט ק גת;883491:
אולי בכל זאת משהו יודע על כיריים ניידות איכותיות?

שבוע הבא אני נכנסת לדירת שכירות חדשה, בעל הבית הבטיח לנו שהוא יתקין בלון גז בדירה כי לא היה שם. הוא אכן הביא טכנאי גז אבל הלה לא הסכים בשום אופן להתקין, הוא טען שזה לא בטיחותי בדירה הזאת כי היא ממוקמת כמה ס"מ מתחת האדמה, ובגלל שלגז יש טבע לרדת למטה ולהצטבר שם אז זה מסוכן, במיוחד אם תינוקות זוחלים על הרצפה. (האמת שלא בדיוק הבנתי את ההסבר הזה...)

הברירה שלנו עכשיו היא: או להתקין באופן פיראטי את הגז, או להשתמש בכיריים חשמליות.
אין שם מקום בשיש לבילד אין וגם לא נראה לי שבעל הדירה יסכים להשקיע בזה. אז נשאר הפתרון של כיריים חשמליות ניידות. אז אולי בכל זאת יש כזה דבר איכותי?

...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה