עזרה כיצד ניתן לשמור קובץ אילוסטרייטור CC שייפתח בגירסאות הקודמות (cs6 לפחות)?

חנה א

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא מצאתי תשובה בחיפוש באשכולות קודמים
תודה רבה!

>השראה<

מיתוג | אסטרטגיה | עיצוב, אפיון, וקידום אתרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
עושה שמירה בשם ואז הוא פותח לך תיבת דו שיח ולמעלה בתיבת הדו שיח תראה את הגסה שלך Cs6 למשל אתה פותח את תיבת הגלילה ובוחר את הגירסה שאותה אתה רוצה לפתוח ואז שומר.
(מצ"ב קובץ תמונת מסך)
מסך.png

מקוה שהסברתי נכון.

חנה א

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כן זה מעולההההה
תודה רבה!!!
למה כשאני שומרת את הקובץ מופיע לי ההודעה הזו?
upload_2019-7-4_11-42-41.png

מר זוטרא

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כן זה מעולההההה
תודה רבה!!!
צפה בקובץ המצורף 503523

הוא מתריע ששמירה באופן שיתאים לגירסא קודמת יכולה לגרום לשינויים כלשהם בקובץ (עריכה מסויימת וטקסט). זה הגיוני מאד כיוון שבכל גירסא התוכנה משתדרגת,
הוא שואל אם להמשיך לשמור כך או לא.

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
כן זה מעולההההה
תודה רבה!!!
צפה בקובץ המצורף 503523
הוא מתריע ששמירה באופן שיתאים לגירסא קודמת יכולה לגרום לשינויים כלשהם בקובץ (עריכה מסויימת וטקסט). זה הגיוני מאד כיוון שבכל גירסא התוכנה משתדרגת,
הוא שואל אם להמשיך לשמור כך או לא.
נכון. יש שינויים משמעותיים בגירסאות החדשות שיומרו לאובייקטים שמתאימים לגירסאות הישנות.
לדוגמה: בגירסאות החדשות יש אפשרות לגרדייאנט לstroke. דבר שלא קיים בגירסאות ישנות (cs5 למשל). מה שיקרה הוא שכל קו מתאר שהיה לו גרדייאנט יומר לאובייקטים נפרדים לפי גווני הגרדייאנט. כמובן שזה יקשה על השימוש בעתיד ולכן נדרשים לאשר זאת לפני השמירה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה