כיצד ניתן להזיז וקטור חוצץ למעלה ולמטה? :O

• פותח הנושא Pure2
  • פורסם בתאריך

ChaimMoshe

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בקיצור, אם אין לך עוד וקטורים במסמך ואין עוד צורות שאינם מסגרות טקסט או אובייקטים ממוקמים חוץ מאלו (כגון קווים או צורות ללא תוכן וכיוצ"ב),
אתה יכול להגדיר לכל הווקטורים Object Style, כדלהלן:
החלת סגנון אובייקט.jpg

Pure2

משתמש צעיר
עימוד ספרים
בקיצור, אם אין לך עוד וקטורים במסמך ואין עוד צורות שאינם מסגרות טקסט או אובייקטים ממוקמים חוץ מאלו (כגון קווים או צורות ללא תוכן וכיוצ"ב),
אתה יכול להגדיר לכל הווקטורים Object Style, כדלהלן:
צפה בקובץ המצורף 603293
ככה?
לא מוצא לי כלום חחח..
654.JPG

ChaimMoshe

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אז כנראה (בגלל המעבר צבע) זה מסגרת גרפיקה (כשמעתיקים ווקטור מאילוסטייטור לאינדיזיין עם מעבר צבע, אינדיזיין הופך את המעבר צבע לצורה בפני עצמה ואז הצורה שבתוכה המעבר צבע נחשבת מסגרת גרפיקה).
אז אם אין לך מסגרות גרפיקה אחרות במסמך (כלומר תמונות ואובייקטים ממוקמים אחרים), תעשה החלפה כנ"ל, אך ב-Type תשנה ל-Graphic Frames.

Pure2

משתמש צעיר
עימוד ספרים
השאלה האם מיקמת אותו מקובץ במחשב או שהעתקת אותו מקובץ באילוסטרייטור או משהו כזה.
ומה אם יש לו עוד אובייקטים מעוגנים בתוך הטקסט חוץ מהחוצצים?

שמע אחרי שבת קודש קיבלתי שכל לעשות משהו כל כך פשוט : )
אני פשוט עושה ctrl c לעיטור אחד ששייך לסגנון עיטור...
ואחרי זה עושה ~a החלפה ל~c בגרפ והכל משתנה לי ומקבל גם סגנון עיטור..
מה דעתכם? :O

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
שמע ר' עמירם, תמיד חשבתי שלדבר עם ה' יתברך זה מרגיע, או לשבת עם גיטרה ולנגן איזה שיר שקט, ופתאום אני מגלה שהאינדיזיין וכל נושא העימוד זה אחד הדברים הכי מרגיעים שקיימים (-:
אני מוכן לשלוח לך כמה לקוחות נודניקים שלא יודעים מה הם רוצים מעצמם
ואז תבין שלדבר עם ה' יתברך זה הדבר הכי מרגיע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה