מידע שימושי כיצד נדע שהודעת הדוא"ל ששלחנו נקראה?

glick

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מי שיש לו את זה ורוצה לשלוח אלי מייל כדי שאני ידע מה לחסום.

שישלח לי הודעה פרטית ואני יתן לו את המייל שלי.
שלום וברכה!
אני בנט-פרי,וכל פעם,כבר לא יודעת כמה פעמים ניסיתי להוריד את מיילטרק,
לא הצליחח,כל פעם מחדש כותב לי,
ההורדה הופסקה יש בעיה בשרת,
מדוע???
מה זה??
ואציין כי לפני שעברתי לנט-פרי עבד לי מציון!!!
אודה לך מאוד אם תוכל לטפל בנושא!
בכבוד רב-משתמשת נטפרי.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
שלום וברכה!
אני בנט-פרי,וכל פעם,כבר לא יודעת כמה פעמים ניסיתי להוריד את מיילטרק,
לא הצליחח,כל פעם מחדש כותב לי,
ההורדה הופסקה יש בעיה בשרת,
מדוע???
מה זה??
ואציין כי לפני שעברתי לנט-פרי עבד לי מציון!!!
אודה לך מאוד אם תוכל לטפל בנושא!
בכבוד רב-משתמשת נטפרי.
תורידו מכאן, ותגררו לדף התוספים.
https://send.magicode.me/send-file/file/28261e74ca356ffa8d419dfd024384996ef17e05/download

כתומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
תתייחסו רק לקטע הזה:

הוראות התקנת קובץ CRX

1. כנסו לתפריט > כלים נוספים > תוספים

%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%94_%D7%9C%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%99_%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%9D.png

2. יש לוודא שמצב פיתוח מופעל:

%D7%94%D7%A4%D7%A2%D7%9C%D7%AA_%D7%9E%D7%A6%D7%91_%D7%9E%D7%A4%D7%AA%D7%97.png

3. גררו את הקובץ מהמקום בו הוא שמור במחשבכם (בדרך כלל תיקיית ההורדות), לעבר עמוד התוספים שפתוח בכרום, ואז שחררו את הקובץ.

%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A8%D7%94_%D7%95%D7%A9%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%A8_%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%A3_%D7%91%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%9D.png

4. תתבקשו לאשר את הפעולה, אשרו.

glick

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

איסתרא בלגינא

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מתי התלבטתם לאחרונה האם הנמען אליו שלחתם את ההודעה קרא אותה או שמא מונחת היא עדיין בקרן זוית?
אם זה קורה לכם מידי פעם ואתם משתמשים בדואר ג'ימייל או בדואר שיושב על שרתי גוגל (למשל דואר בסיומת kavnaki או enativ) הפתרון דלהלן הוא בשבילכם...

להמשך האשכול מפורום נתיב לחצו כאן.

בהצלחה!
לכל החסומים!
תוכן העמוד בנתיב - בבקשה!

מתי התלבטתם לאחרונה האם הנמען אליו שלחתם את ההודעה קרא אותה או שמא מונחת היא עדיין בקרן זוית?
אם זה קורה לכם מידי פעם ואתם משתמשים בדואר ג'ימייל או בדואר שיושב על שרתי גוגל (למשל דואר בסיומת kavnaki או enativ) הפתרון דלהלן הוא בשבילכם.

לפניכם הצעדים אחד אחרי השני:
א) כדי להנות מהשרות עליכם להשתמש בדפדפן כרום, מכיון שממילא הוא מהדפדפנים הטובים בשוק אם לא הטוב שבהן אז זו לא בעיה.
ב) הורידו את הקובץ המצורף להודעה זו ושמרו אותו.
ג) לחצו על לחצן הפסים בצד השמאלי של שורת הכתובת בכרום, בחרו בכלים נוספים ואז בהרחבות.
ד) פתחו את התיקיה בה נשמר הקובץ שהורדנו, וגררו אותו לתוך חלון התוספים, הדפדפן יבקש רשות להתקין את ההרחבה ויעשה זאת.
ה) כעת יפתח לפניכם דף לבחירת חשבון המייל ואז תתבקשו לאשר את הגישה לפרטיכם. (במידה והאתר נחסם שלחו בקשת פתיחה לנתיב האתר יאושר אוטמטית מיידית)

לאחר שבצענו את הנ"ל הכל מוכן!!!
שלחו מייל למי שתחפצו, פתחו את לשונית דואר יוצא בג'ימייל ותגלו בשורת ההודעה וי ירוק שמציין שההודעה נשלחה לשרתי גוגל. ברגע שההודעה תפתח על ידי הנמען יופיע לצידו וי ירוק נוסף.
ברגע שמצאנו 2 ויים ירוקים ליד ההודעה בידוע שהנמען פתח אותה.

אפשרויות נוספות:
ניתן לקבל הודעת מייל כשההודעה נקראה, כדי לעשות זאת שימו לב לאייקון חדש שנוסף בתיבת כתיבת הודעה חדשה, לחיצה עליו תפעיל את האופציה הנ"ל.
כמו כן נוסף אייקון בצד השמאלי העליון של ג'ימייל, לחיצה עליו תתן לנו את הגדרות התוסף, ותאפשר לנו לעבור על כל ההודעות ששלחנו ועל זמני פתיחת כל הודעה.
בהצלחה.

http://forum.enativ.com/download/file.php?id=18810&sid=c060acbecbef4b5dc9f0ad848cecaae3

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תתייחסו רק לקטע הזה:

הוראות התקנת קובץ CRX

1. כנסו לתפריט > כלים נוספים > תוספים

%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%94_%D7%9C%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%99_%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%9D.png

2. יש לוודא שמצב פיתוח מופעל:

%D7%94%D7%A4%D7%A2%D7%9C%D7%AA_%D7%9E%D7%A6%D7%91_%D7%9E%D7%A4%D7%AA%D7%97.png

3. גררו את הקובץ מהמקום בו הוא שמור במחשבכם (בדרך כלל תיקיית ההורדות), לעבר עמוד התוספים שפתוח בכרום, ואז שחררו את הקובץ.

%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A8%D7%94_%D7%95%D7%A9%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%A8_%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%A3_%D7%91%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%9D.png

4. תתבקשו לאשר את הפעולה, אשרו.
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי
התקנתי את התוסף, עבד כמה ימים והפסיק לעבוד
כלומר מראה שעדיין מותקן אבל פשוט לא מתפקד

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי
התקנתי את התוסף, עבד כמה ימים והפסיק לעבוד
כלומר מראה שעדיין מותקן אבל פשוט לא מתפקד
תנסו להסיר לגמרי ולהתקין מחדש.
בהצלחה.

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה