כיצד להגביל או למנוע הסרת תוכנות במחשב?

• פותח הנושא stars
  • פורסם בתאריך

aeb

משתמש סופר מקצוען
בדיוק בדקתי את הטענה, ובאמת זה נכון שמשתמש מקומי -לא מנהל, יכול למחוק תוכנות דרך הגדרות, זה נראה כמו באג בווינדוס, זה ממש לא אמור להיות ככה. 'נפלאות' הווינדוס-10.
האם מדובר בתוכנה שהותקנה לכל המשתמשים עם הרשאות מנהל? אולי זה הצליח להסיר רק מהמשתמש שלו

בני2

משתמש מקצוען
אתה צודק לגמרי.
זה היה איזה 'אפליקציה' של ווינדוס והוא הסיר רק מהמשתמש הרגיל.
באמת בתוכנה הוא לא מסיר בלי הרשאות מנהל.
בכל מקרה כנראה זו הבעיה של פותח האשכול- באפליקציה של ווינדוס, (ואולי עכשיו מתברר לו שזו לא בעיה כי אין לו בעיה שיסירו אותו רק מאותו משתמש.)

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בדיוק בדקתי את הטענה, ובאמת זה נכון שמשתמש מקומי -לא מנהל, יכול למחוק תוכנות דרך הגדרות, זה נראה כמו באג בווינדוס, זה ממש לא אמור להיות ככה. 'נפלאות' הווינדוס-10.

בכל מקרה אתה יכול למחוק אותו מרשימת הסרת התוכנות דרך הרג'יסטרי. או אם תרצה יש לי תוכנה שעושה את זה, מה שכנראה יעזור לך.
סליחה על הבורות, אבל מה זה רג'יסטרי?
כמו"כ, אם מוחקים אותו מרשימת הסרת התוכנות, יש אפשרות להחזיר את זה לשם?

מה זו התוכנה שיש לך?

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אתה צודק לגמרי.
זה היה איזה 'אפליקציה' של ווינדוס והוא הסיר רק מהמשתמש הרגיל.
באמת בתוכנה הוא לא מסיר בלי הרשאות מנהל.
בכל מקרה כנראה זו הבעיה של פותח האשכול- באפליקציה של ווינדוס, (ואולי עכשיו מתברר לו שזו לא בעיה כי אין לו בעיה שיסירו אותו רק מאותו משתמש.)
לא, אני מתכוון לתוכנה.

נערך לאחרונה ב:

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
תוכנה יש לה המון פיצרים לא יודע מה זמין בגירסה החינמית אבל אתה יכול לנסות.
לא הבנתי מה זה עושה. (מה הכוונה 'למחוק רשומות של תוכנות'?)

בני2

משתמש מקצוען

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
זהיהיה בתיקייה אם תרצה למחוק אותה תכנס לתיקייה ותלחץ על היישום של ההסרה

אם תגביל גישה במאפיינים לא יוכלו להיכנס לשם, אפשר להגביל רק מחיקה
איך מגבילים גישה?

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
@בני2 תודה רבה! זה עבד!
כעת אני רק צריך להשתמש בתוכנה הזו, אני מקווה שיעבוד לי.
ממש מוזר שמהתיקיה משתמש רגיל לא יכול למחוק בלי סיסמת המנהל, ואילו מההגדרות > אפליקציות הוא כן יכול. מה פשר הדבר?

בני2

משתמש מקצוען
כמו שהגענו כבר למסקנה למעלה שהמשתמש יכול למחוק רק אפליקציות של ווינדוס וזה רק מהמשתמש שלו.
אתה מנסה את זה על האפל' של ווינדוס לא?

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
כמו שהגענו כבר למסקנה למעלה שהמשתמש יכול למחוק רק אפליקציות של ווינדוס וזה רק מהמשתמש שלו.
אתה מנסה את זה על האפל' של ווינדוס לא?
לא, אני מנסה את זה על תוכנה. ואכן אתה צודק, וכמו ש @aeb כתב לעיל.
ב"ה זה עבד!
יצרתי שתי משתמשים, האחד מנהל והשני משתמש מקומי, והמשתמש המקומי אכן אינו יכול להסיר תוכנות (רק אפליקציות) כל עוד אין לו את הסיסמה של המנהל.
תודה רבה לכולכם!

נערך לאחרונה ב:

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

בכל מקרה אתה יכול למחוק אותו מרשימת הסרת התוכנות דרך הרג'יסטרי. או אם תרצה יש לי תוכנה שעושה את זה, מה שכנראה יעזור לך.
תמיד יהיה אפשרי למחוק את התיקיית התקנה בProgram files.
הכי פשוט למנוע גישה לתיקיית הProgram files עם התוכנה הזאת:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה