דרוש מידע כיסוי לבריכה, יש כזה דבר?

חלב

משתמש מקצוען
א. כדי למנוע כניסת/נפילת ילדים ה"י.
ב. כדי לשמור על ניקיון המים.

אני שוקלת לקנות בריכת ילדים גדולה, אבל הנקודות הנ"ל מרתיעות אותי.
מכירים פתרונות?
תודה מראש!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כסוי לבריכה לא מגן מפני נפילות. להפך! הילד עלול לעלות על הכיסוי (בד/נילון) ולפול איתו פנימה ואפילו לא יראו כי הכסוי יצוף ויסתיר. זה קדם כל וזה קריטי למודעות.

כשקונים בריכה צריך לתכנן איך לנעול את המרפסת. רעיון נוסף שמישהי אמרה לי שהם קנו בריכה ממש גבוהה ואת הסולם הם מכניסים פנימה הביתה כשמסיימים להתרחץ בבריכה.

SN

משתמש מקצוען
יש כיסויים שונים טובים יותר או פחות והמחירים בהתאם (ובהתאם לגודל הבריכה)
אנחנו קנינו כיסוי שעשוי מניילון כמו של תחתית של בריכה/גלגל וכדו, הוא מבד כפול ודי חזק
גודל 3 *4 עלה 100 שח

נ.ב. אם הכיסוי סגור טוב הוא יכול להגן מנפילות אבל כמובן שאסור להסתמך על זה (בבריכה אצלי הכיסוי עוטף את כולה ותפוס מתחתיה ואין דרך לילד להכנס/ליפול לבפנים, גם אם יטפס מכל כיוון אפשרי עדיין ישאר מעל הכיסוי, אבל אני נועלת בכל מקרה את המרפסת)

חלב

משתמש מקצוען
יש כיסויים שונים טובים יותר או פחות והמחירים בהתאם (ובהתאם לגודל הבריכה)
אנחנו קנינו כיסוי שעשוי מניילון כמו של תחתית של בריכה/גלגל וכדו, הוא מבד כפול ודי חזק
גודל 3 *4 עלה 100 שח

נ.ב. אם הכיסוי סגור טוב הוא יכול להגן מנפילות אבל כמובן שאסור להסתמך על זה (בבריכה אצלי הכיסוי עוטף את כולה ותפוס מתחתיה ואין דרך לילד להכנס/ליפול לבפנים, גם אם יטפס מכל כיוון אפשרי עדיין ישאר מעל הכיסוי, אבל אני נועלת בכל מקרה את המרפסת)

איפה קונים /מזמינים כיסוי?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

פונקציונלית

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
איפה אפשר לקנות כזה כיסוי? חנויות של טמבור?
אני גם מחפשת....

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
יש עכשיו קופון בwalla shops לכיסוי בקוטר 2.44 ב-99 שח אפשר לשדרג לכל מיני גדלים

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ראיתי כיסוי לבריכה בחנות השרוף בקניון רמות.

תמיד בשמחה!!

משתמש מקצוען
אנחנו קנינו את הכיסוי ביחד עם הבריכה,
תבקשו בחנות שאתם הולכים לקנות שם את הבריכה אם יש להם כיסוי מתאים,

בן עמרם

משתמש פעיל
ב"עולם המוצרים" יש לקנות ברכה וגם את כל הציוד הדרוש- משאבת פילטר, כלור, וגם כיסוי מתאים לברכה- הם מתאימים לגודל שקונים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה