כיוון זווית מסך המחשב-חשוב!!!!

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
שלום לכם,
אני צלמת ועובדת כמובן המון עם תמונות.

יש לי מסך איכותי, גדול.(מחשב נייח)
רוצה בבקשה לדעת ממי שיודע בוודאות,
איך נכון לכוון את זווית המסך במחשב?
כשהמסך ישר אני רואה את התמונות יותר בהירות מאשר כאשר הוא מוטה מעט אחורנית, כלפי מעלה.
השאלה מה המצב האמתי של התמונה, הבהיר יותר או הכהה?

מצד שני, ואולי אני למעשה עונה לעצמי עכשיו,
כשהמסך היה ישר ושלחתי להדפסה, תמיד היה יוצא טיפה יותר כהה(ואז הייתי מקפידה לפני השליחה להדפסה להבהיר מעט יותר ממה שצריך),
אז אולי אם אכן המסך מוטה כלפי מעלה, והתמונה כהה יותר, זה המצב הנכון? בכל אופן עבורי?
זה מדד נכון?

אשמח ממי שיודע שיעזור לי בנושא.
חשוב לי מאוד,
כמו שאתם מבינים
;)
תודה!

• תודה
Reactions: aeb

לחיל אומר

משתמש מקצוען
יש מסכים מסוג OLED ואצלם התמונה נראית בדיוק אותו דבר מכל הזוויות אני חושב שזה בדיוק מה שאת צריכה

bris

משתמש סופר מקצוען
יש מסכים מסוג OLED ואצלם התמונה נראית בדיוק אותו דבר מכל הזוויות אני חושב שזה בדיוק מה שאת צריכה
לא קשור ל OLED
התכוונת ל IPS

וזה נכון, אם את רואה הבדלים משמעותיים בזוויות התפחה דחוף להחליף מסך
יש לך כנראה את הקצה התחתון של הפשוטים

bris

משתמש סופר מקצוען
אפשר לדעת לפי הדגם של המחשב

גם לפי המחיר

וגם לפי זווית הצפיה והגוונים.

את שני הנתונים ראשונים אין לי , אבל מהשאלה שלך אני מאמין שזה לא IPS , בדכ בניידים המסכים לא IPS רק בדגמים יקרים או אם יודעים מראש לחפש את זה.

הערה , גם מסכי ה IPS שיש בניידים לא תמיד איכותיים בטח לא ברמה של שולחניים טובים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה