כיבוס פיג'מות

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
בקשר לאבקות הכביסה המלבינות אני חושבת שזה פסיכולוגיה בגרוש...

ניסתי גם את אריאל וגם את טייד ולא ראיתי שוני בלובן הכביסה.
דווקא האבקה של סנו מקסימה (לסוגיה) מוציאה לי כביסה נקייה יותר...

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י tamar;574242:
וואלה, מעניין!
הייתי בטוחה שלבן זה צבע הבד.
שנהיה אפרורי במשך הזמן מלכלוך או מאי הפרדת צבעים במכונה.

בד כותנה טבעי - הצבע המקורי של כותנה לא מעובדת הוא בז' בהיר-אפרפר, ואז מלבינים אותו
כשזה בד סינטטי - הצבע המקורי שלו הוא כל צבע שהחליטו לתת לו במפעל, לכן יכול להיות שהוא במקור לבן והתלכלך

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ariels;574539:
בד כותנה טבעי - הצבע המקורי של כותנה לא מעובדת הוא בז' בהיר-אפרפר, ואז מלבינים אותו
כשזה בד סינטטי - הצבע המקורי שלו הוא כל צבע שהחליטו לתת לו במפעל, לכן יכול להיות שהוא במקור לבן והתלכלך

מגבות למשל הכל מולבן.
זה נושא מרתק אגב :)

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eden7115;574170:
קניתי שם פיג'מות טריקו ארוכות (נראה לי שזה נקרא "מעבר", לא?!), היה דגם ורוד של פו הדוב ו-2 דגמים של מיני מאוס (ורוד ותכלת) - אנחנו מדברות על אותו דבר - לא?!

וגם אני מכבסת ב-30 מעלות...

כן. זה אותו הדבר. רק שלי של בנים :)

עידכון ניסיתי עם החומץ וכבסתי יצא מצוין!
מקווה שזה יהיה לאורך ימים.

מה שלא נשאר לי יפה זה הקיץ, של שנהב שעברה. (וראיתי גם אצל גיסות שלי יכול להיות שהיתה להם בעיה עם הליין הזה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה