כיבוי אוטומטי למחשב, יש?

מרגרינה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אילו היה לי מצב להגיד למחשב להתכבות בעצמו בשעה מסוימת-
אז יכלתי לחסוך שעות של המתנה ליד המחשב כדי שיגמור להעביר קבצים, לגמור העתקות... עד לפנות בוקר. (כגון עכשיו...)
יש כזה דבר או שאני חולמת? (כמו רובכם בשעה הזאת)

bris

משתמש סופר מקצוען
לא צריך לזה שום תוכנה, אפשר דרך מתזמן המשימות של הוינדוס יש גם ב XP ויש גם משוכלל יותר ב 7.
פשוט תיצרו משימה חדשה יומית לפי השעה שרוצים , בשם תוכנית לרשום shutdown ובפרמטרים -f -s והוא יכבה ויתן לכם התראה של 30 שניות.

אושר

משתמש מקצוען
מה שהיא רוצה (כך הבנתי, וגם אני הייתי שמחה לקבל דבר כזה) זה לא להתנות את הכיבוי בשעה מסוימת אלא בסיום משימה/ות, כדי שהיא לא תצטרך 'לשמור' על המחשב עד שיגמור ואז לכבות.

ישראל44

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
נסו את זה.

קבצים מצורפים

• כיבוי מתוזמן בעברית.rar
    KB 112.9 · צפיות: 19

bris

משתמש סופר מקצוען
פשוט לרשום בשורת הפקודה
shutdown -f -s -t XXX
כשבמקום ה XXX רושמים כמה שניות עד לכיבוי. למשל 3600 זה שעה ו 315360000 זה עשר שנים.

DDFF

משתמש פעיל
נכתב ע"י bris;427553:
פשוט לרשום בשורת הפקודה
shutdown -f -s -t XXX
כשבמקום ה XXX רושמים כמה שניות עד לכיבוי. למשל 3600 זה שעה ו 315360000 זה עשר שנים.
ומה אם יש באמצע הודעה מסוג: "קיים כבר קובץ בעל שם זהה במיקום זה". והוא רק ממתין לתגובה שלך? המחשב ייכבה בלי לסיים את ההעתקה למרות הזמן ששיערת שהוא יסיים.

bris

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י DDFF;427664:
ומה אם יש באמצע הודעה מסוג: "קיים כבר קובץ בעל שם זהה במיקום זה". והוא רק ממתין לתגובה שלך? המחשב ייכבה בלי לסיים את ההעתקה למרות הזמן ששיערת שהוא יסיים.
או שמשתמשים בויסטה/7 ששם יש אפשרות להגדיר מראש או תוך כדי ההעתקה מה הוא יעשה במקרה של קבצים כפולים או תוכנות צד ג' כמו unstopable copier.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
ב-XP, תוך כדי ההודעה, כדי לחזור על אותה תשובה תמיד (חוץ מ'כן לכל'), לוחצים עם שיפט...

bris

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י מרגרינה;428418:
תודה על התוכנה,
יש מצב שאני אומרת שבסיום פעולה המחשב יתכבה, ולא בשעה מסוימת?
אם הפעולה יכולה להתבצע דרך ממשק שורת הפקודה את יכולה ליצור קובץ אצווה BATCH שבו בסוף כל התהליכים תהיה הפקודה SHUTDOWN , למשל:

נאמר שאני רוצה להעתיק את כל כונן C ל D ואחכ לכבות את המחשב, אז זה יראה בערך כך

xcopy c: d:
shutdown -f -s
כל זה בתוך קובץ טקסט עם סיומת BAT

אפשר לעשות דברים הרבה יותר מסובכים, תלוי ברמת הידע של המשתמש. יש גם כלים מיוחדים לזה. כמו עורך הסקריטפטים של וינדוס אבל זה נושא להתייחסות אחרת.

מרגרינה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זה ממש לא התחום שלי, יעזור לי קצת יותר פירוט איך לעשות זאת שלב שלב.
ממש תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה