אינספאייר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
DL8A0579 copy.jpg

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מדהים כמה הפרסום הזה אפקטיבי יותר מאשכול נעוץ או מודגש, אני תוהה אם כדאי לפרוג למכור רק ניקים עסקיים... ;););)

ובלי קשר, אתה מעלה חומרים יפים. אמנם פרסומיים במובהק, אבל מעניינים ומקוריים ומוסיפים עניין. תודה רבה.

אינספאייר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מדהים כמה הפרסום הזה אפקטיבי יותר מאשכול נעוץ או מודגש, אני תוהה אם כדאי לפרוג למכור רק ניקים עסקיים... ;););)

ובלי קשר, אתה מעלה חומרים יפים. אמנם פרסומיים במובהק, אבל מעניינים ומקוריים ומוסיפים עניין. תודה רבה.

כמה מחמאות מהמאסטר בשווק בפרוג :cool::cool::cool:
תודה!!! הסמקנו :eek:

אכן ניק עיסקי, גלוי וידוע לכל...
משתדלים שגם יהיה לכם שווה לפתוח את האשכול :p

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חזק.
אהבתי את התנוחה של הידיים.

בתור לא צלמת, אני יכולה להעיר שמה שמשך את תשומת ליבי בשניה הראשונה היה דווקא השעון.
החפתים יחסית מתחבאים שם, מאמינה שיש דרך לטפל בזה.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה מחמאות מהמאסטר בשווק בפרוג :cool::cool::cool:
תודה!!! הסמקנו :eek:

אכן ניק עיסקי, גלוי וידוע לכל...
משתדלים שגם יהיה לכם שווה לפתוח את האשכול :p
איך אפשר לא להכנס?
הכותרת מסקרנת פחד. אי אפשר לוותר, הסקרנות בוערת. חח.
איך בא לי לקנות ניק עסקי רק בשביל לפתוח אשכולות עם כותרות כאלו... העולם יהיה מקום טוב יותר:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה