כותרת משתנה

פיסקאות

משתמש רשום
עיצוב גרפי
האם יש אפשרות לכותרת משתנה שהגדרתי לשלוף מתוך סגנון תו (התו המוגדר הוא כולל סוגריים מרובעות)
שישלוף את הכותרת בלי הסוגריים בעצמם??
מצ"ב תמונה

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.PNG
    ‏‏לכידה.PNG
    KB 58.3 · צפיות: 32

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם יש אפשרות לכותרת משתנה שהגדרתי לשלוף מתוך סגנון תו (התו המוגדר הוא כולל סוגריים מרובעות)
שישלוף את הכותרת בלי הסוגריים בעצמם??
מצ"ב תמונה
תנסה להגדיר הכותרת עם האופציה הזו, לא בטוח שזה יעזור
1594296205860.png
מה שכן אפשר לעשות, זה ליצור סגנון תו עבור הטקסט שבתוך הסוגריים, ולחפש בגרפ ולהחליף אליו, ואז להשתמש בו בשביל הכותרת, וממילא הסוגריים לא יעברו איתו.
אגב, זה העימוד הסופי? אם כן, לענ"ד תגדיל רווח בין שורות, או תקטין את הטקסט מעט, וכן תוסיף עוד מ"מ או 2 למרווח טורים. הכל צפוף נורא.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
למה זה אמור להיות בכלל עם סגנון תו להכל?
תן סגנון פסקה לשורה, וסגנון תו רק למה שמחוץ לסוגריים

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
תנסה להגדיר הכותרת עם האופציה הזו, לא בטוח שזה יעזור
צפה בקובץ המצורף 685616
מה שכן אפשר לעשות, זה ליצור סגנון תו עבור הטקסט שבתוך הסוגריים, ולחפש בגרפ ולהחליף אליו, ואז להשתמש בו בשביל הכותרת, וממילא הסוגריים לא יעברו איתו.
אגב, זה העימוד הסופי? אם כן, לענ"ד תגדיל רווח בין שורות, או תקטין את הטקסט מעט, וכן תוסיף עוד מ"מ או 2 למרווח טורים. הכל צפוף נורא.
זה לא יעזור
זה למחוק סימני פיסוק שנמצאים בסוף הכותרת. סוגריים לא נחשב סימן פיסוק, ומה שבתוכם בוודאי שלא, וזה מוחק רק את הסימני פיסוק שבסוף השורה, כלומר אם כתוב כך

כותרת. כותרת....

השליפה תהיה
כותרת. כותרת

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה לא יעזור
זה למחוק סימני פיסוק שנמצאים בסוף הכותרת. סוגריים לא נחשב סימן פיסוק, ומה שבתוכם בוודאי שלא, וזה מוחק רק את הסימני פיסוק שבסוף השורה, כלומר אם כתוב כך

כותרת. כותרת....

השליפה תהיה
כותרת. כותרת
בסדר, כבר כתבתי שלא בטוח שזה יעזור. לא כל דבר אני מנסה לפני שאני כותב.

פיסקאות

משתמש רשום
עיצוב גרפי

יש לי סגנון תו לכל מה שנמצא בסוגריים מרובעות בתחילת פסקה,
אז למה להחליף בגרפ?
אני לא רוצה שזה ישתנה בתוך גוף הספר רק בכותרות,

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

יש לי סגנון תו לכל מה שנמצא בסוגריים מרובעות בתחילת פסקה,
אז למה להחליף בגרפ?
אני לא רוצה שזה ישתנה בתוך גוף הספר רק בכותרות,
סגנון תו בלי תכונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה