כדורי שינה לילדים - מקסי הלט, זה בטוח?

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הילד שלי בן 5 לא יודע לישון בצהרים. ככה זה פשוט לא משנה לי, אבל בימי שישי ובשבת אחה"צ הוא משתעמם רצח ומפריע לכולם לישון. חברה שלי המליצה לי על תוסף תזונה של מקסי הלט Mel-O Chew
אבל אני לא רגועה, אין מספיק מידע על זה ברשת, נכון שזה טבעי. אבל זה כדור משרה שינה.
ואני לא רוצה לתת לילד שלי כדור שינה.
מישהו השתמש בזה לילדים?
זה מספיק בטוח? יש לכם מידע עליו?

רבקי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יקרה, אני לא נוהגת להגיב כאן הרבה אבל לא יכולתי להתעלם
ילד בן חמש לא אמור לישון במשך היום! למעשה מסביבות גיל שלוש פלוס מינוס אין לו צורך לישון כבר ביום. זה בדיוק כמו שתצפי שיאכל ארוחה נוספת כשהוא שבע...
ומחילה אם אני ישמע קצת חריפה אבל ילד שמפריע לך לנוח תסממי אותו? תתני לו כימיקלים כדי שירדם ויהיה שקט?
את נשמעת אמא אחראית ומסורה מעצם זה שאת שואלת ומבררת...
תחשבי רגע מה זה דבר "טבעי" שגורם לילד שלך להרדם בצורה שמנוגדת לצרכים הטבעיים שלו? זה בטוח לא סוכריות..
אגב גם ארס נחש הוא "טבעי" ללא כל תוספים מלאכותיים הישר מהטבע ובכל אופן לא נכניס את זה לגוף, כן?

דווקא בגיל הרך שההתפתחות הפיזית הרגשית והנפשית קריטית לא הייתי מתערבת עם כאלה דברים יש לך אחריות עצומה!

ביום שישי שימי לו סרט של ארבעים דקות או תזמיני בחורה שתצא איתו לגינה (כנל בשבת אפשר לתאם עם בחורה צריך לברר איך מותר לעשות את זה מבחינה הלכתית)
אפשר לשמור משחק מיוחד אהוב שהוא מיוחד לשבת ולהוציא אותו רק בשעת מנוחה
או לעשות רוטציה עם הבעל של שמירה על הילד..
בהצלחה

שוש1

משתמש צעיר
זה מלטונין שאמור לסדר הפרעות בהפרשה החומר שמשרה שינה בלילה (נותנים לילדים שמתקשים להרדם ) יכול להיות שירדם לך ביום אבל יהיה ער כל הלילה .
וכל השעון הביולוגי ישתבש לו

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י רבקי פרידמן;n4980714:
יקרה, אני לא נוהגת להגיב כאן הרבה אבל לא יכולתי להתעלם
ילד בן חמש לא אמור לישון במשך היום! למעשה מסביבות גיל שלוש פלוס מינוס אין לו צורך לישון כבר ביום. זה בדיוק כמו שתצפי שיאכל ארוחה נוספת כשהוא שבע...
ומחילה אם אני ישמע קצת חריפה אבל ילד שמפריע לך לנוח תסממי אותו? תתני לו כימיקלים כדי שירדם ויהיה שקט?
את נשמעת אמא אחראית ומסורה מעצם זה שאת שואלת ומבררת...
תחשבי רגע מה זה דבר "טבעי" שגורם לילד שלך להרדם בצורה שמנוגדת לצרכים הטבעיים שלו? זה בטוח לא סוכריות..
אגב גם ארס נחש הוא "טבעי" ללא כל תוספים מלאכותיים הישר מהטבע ובכל אופן לא נכניס את זה לגוף, כן?

דווקא בגיל הרך שההתפתחות הפיזית הרגשית והנפשית קריטית לא הייתי מתערבת עם כאלה דברים יש לך אחריות עצומה!

ביום שישי שימי לו סרט של ארבעים דקות או תזמיני בחורה שתצא איתו לגינה (כנל בשבת אפשר לתאם עם בחורה צריך לברר איך מותר לעשות את זה מבחינה הלכתית)
אפשר לשמור משחק מיוחד אהוב שהוא מיוחד לשבת ולהוציא אותו רק בשעת מנוחה
או לעשות רוטציה עם הבעל של שמירה על הילד..
בהצלחה

אני לא רוצה להלעיט את הבן שלי, לא בארס, לא בכימיקלים (ואגב גם לא בסרטים)
אבל פשוט אני שואלת, מה זה הדבר הזה, כמה הוא בטוח וכמה הוא לא בטוח?
חברה שלי סיפרה לי שהיא שומרת את זה ליום שישי אחה"צ ושבת בצהרים בלבד.
ולפני שאני מתפתה ומביאה לו את זה / או לא, חשוב לי לדעת מה זה, זה הכל.
כי אחרי הכל, זה מקסי-הלט, לא איזו חברת תרופות כימיקלית או חברה קיקיונית.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
בזמנו כשביתי היתה בגיל הזה הייתי מזמינה לה הביתה חברה מהגן הן שיחקו בפליימוביל/משחק הרכבה/קלפים ועוד... ולשתי האימהות היה שקט. שבוע פה ושבוע שם..
לפעמים השמעתי לה דיסק של לאה פריד... ולפעמים גם ישבתי לשחק איתה- סולמות וחבלים/נחש מי ועוד...
לימדתי אותה גם לשחק עם עצמה כאילו היא שחקנים על לוח משחק אחד...

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה לא רק הקטע של התעסוקה.
הילד מגיע לשתים עשרה בלילה בשבת אחרי יום ארוך בלי שינה, והוא יושב עייף בשולחן שבת. (זה שולחן שבת עמוס מבוגרים ואורחים, אין אפשרות להקדים או לשנות משהו)
זה ממש לא פתרון לסחוב ילד עד שעות מאוחרות כאלו בלי שינה באמצע היום, אבל מה לעשות, באמצע השבוע הוא הולך לישון בשבע בערב, הוא לא רגיל לישון באמצע היום.
כנ"ל במוצ"ש - אם הוא לא ישן באמצע היום, הוא שיכור מעייפות של יומיים במוצאי שבת.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
אבל למה לך לסחוב ילד עד הסעודה המאוחרת? למה לא ילך לישון בשעה הרגילה שלו?(באמצע הסעודה או לפניה? תני לו לאכול ממאכלי הסעודה..)

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יוכי מבינה אותך מאוד.
גם לי חשוב להשכיב את הילדים, שיהיו ערניים ורגועים.
אלו ימים ארוכים, ודי מתבקש תוספת של שעת שינה בצהרים.
אבל יש סרבני שינה, שאיתם לא הולך כלום.

לגבי יום שישי מצאתי פתרון מצויין שעובד גם על הסרבן הגדול ביותר:confused:
רעש לבן.
אין מי שלא נרדם איתו.

אם תרצי העלה לכאן חלק קטן.
או תתני לי כתובת מייל אשלח לך את הארוך.

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י תקוה;n4980846:
אבל למה לך לסחוב ילד עד הסעודה המאוחרת? למה לא ילך לישון בשעה הרגילה שלו?(באמצע הסעודה או לפניה? תני לו לאכול ממאכלי הסעודה..)

אם הוא היה נרדם - מצויין
אבל הוא ילד שלא מפספס דבר. כל עוד יש דופק בסביבה, הוא ער גם אם שמורות עיניו נעצמות בעמידה.
הוא ילד אנרגטי וחכם.
שלהרדים פיל יותר קל מאותו.

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י בית היין;n4980865:
יוכי מבינה אותך מאוד.
גם לי חשוב להשכיב את הילדים, שיהיו ערניים ורגועים.
אלו ימים ארוכים, ודי מתבקש תוספת של שעת שינה בצהרים.
אבל יש סרבני שינה, שאיתם לא הולך כלום.

לגבי יום שישי מצאתי פתרון מצויין שעובד גם על הסרבן הגדול ביותר:confused:
רעש לבן.
אין מי שלא נרדם איתו.

אם תרצי העלה לכאן חלק קטן.
או תתני לי כתובת מייל אשלח לך את הארוך.

מעניין אותי, תעלי לפה חלק

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י yochi000;n4980877:
אם הוא היה נרדם - מצויין
אבל הוא ילד שלא מפספס דבר. כל עוד יש דופק בסביבה, הוא ער גם אם שמורות עיניו נעצמות בעמידה.
הוא ילד אנרגטי וחכם.
שלהרדים פיל יותר קל מאותו.

לא רוצה להשימע מטיפה, אבל אם הוא נהנה מהאקשן תני לו. ושישלים את השעות בבוקר. וביום ראשון בבוקר תעשו לו פרס שיקום מוקדם.
ניתן גם לעשות הסכם אם אתה הולך לישון מאחור במוצא"ש אתה קם מוקדם ולא בשבוע הבא תלך לישון מוקדם.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

קבצים מצורפים

• רעש לבן 10 שעות עוזר להרדם גשם (0.0s - 336.5s).mp3
    7.7 MB · צפיות: 246

שירה בנט

משתמש צעיר
מנסיון אישי שלא תעיזי לתת את זה לשנת צהרים,זה מבלבל ומשגע את הילד,אני נתתי לילדה בת תשע שרציתי שתהיה בחתונה חשובה ערנית ושתהנה,ונתתי לה כדור,הילדה קמה אחרי שלוש שעות על צד שמאל והיתה מסכנה כל החתונה,הכדור הזה עוזר רק להרדים לשנת לילה ארוכה וגם זה לא באופן קבוע כדי לא למכר,אבל באמת כשבאים מים עד נפש ומי שיודעת על מה מדובר זה ממש הצלה הכדור הזה.

ספרנוביץ

משתמש פעיל
נכתב ע"י שירה בנט;n4980941:
מנסיון אישי שלא תעיזי לתת את זה לשנת צהרים,זה מבלבל ומשגע את הילד,אני נתתי לילדה בת תשע שרציתי שתהיה בחתונה חשובה ערנית ושתהנה,ונתתי לה כדור,הילדה קמה אחרי שלוש שעות על צד שמאל והיתה מסכנה כל החתונה,הכדור הזה עוזר רק להרדים לשנת לילה ארוכה וגם זה לא באופן קבוע כדי לא למכר,אבל באמת כשבאים מים עד נפש ומי שיודעת על מה מדובר זה ממש הצלה הכדור הזה.

הטעות שלך היתה שנתת לה כדור שלם או אפילו חצי כדור!
אמורים לתת מקסימום רבע כדור!! כאשר לאחר מכן הילד ישן שעה שעתיים וקם רענן והמשך היום לא משתבש כלל.
אני משתמשמת בכדור אחת לשבוע שבועיים והוא מעולה!! מציל את הילד ואת ההורים!! (ולכל המתיפיפות, עדיף לתת רבע כדור בטוח מאשר ילד והורים מתוחים ועצבניים!! או לחילופין להפקיר ילד לחסדי הרחוב או המחשב וד"ל...)
כפי מיטב הבירורים שאני ביררתי אצל מומחים ורופאים קובנציונאלים ולא, הם אמרו שהכדור בטוח לגמרי בדיוק כמו שאת נותנת ויטמינים לילדים שלך. (אגב, תעשי חיפוש בפורום היה על זה כבר אשכולות).
אגב עדיף לתת את הכדור הזה שיש לו אישור ממשרד הבריאות האמריקאי מאשר הרבה ויטמינים ותוספות שאין להם אישור של הנ"ל (ע"פ הרב מורגנשטרן שאמר לי שכל דבר שיש לו אישור של משרד הבריאות האמריקאי אפשר לסמוך עליו לעומת משרד הבריאות הישראלי...)

שירה בנט

משתמש צעיר
נכתב ע"י ספרנוביץ;n4980958:
הטעות שלך היתה שנתת לה כדור שלם או אפילו חצי כדור!
אמורים לתת מקסימום רבע כדור!! כאשר לאחר מכן הילד ישן שעה שעתיים וקם רענן והמשך היום לא משתבש כלל.
אני משתמשמת בכדור אחת לשבוע שבועיים והוא מעולה!! מציל את הילד ואת ההורים!! (ולכל המתיפיפות, עדיף לתת רבע כדור בטוח מאשר ילד והורים מתוחים ועצבניים!! או לחילופין להפקיר ילד לחסדי הרחוב או המחשב וד"ל...)
כפי מיטב הבירורים שאני ביררתי אצל מומחים ורופאים קובנציונאלים ולא, הם אמרו שהכדור בטוח לגמרי בדיוק כמו שאת נותנת ויטמינים לילדים שלך. (אגב, תעשי חיפוש בפורום היה על זה כבר אשכולות).
אגב עדיף לתת את הכדור הזה שיש לו אישור ממשרד הבריאות האמריקאי מאשר הרבה ויטמינים ותוספות שאין להם אישור של הנ"ל (ע"פ הרב מורגנשטרן שאמר לי שכל דבר שיש לו אישור של משרד הבריאות האמריקאי אפשר לסמוך עליו לעומת משרד הבריאות הישראלי...)

בלילה רגיל היא מקבלת שלוש כדי להירדם,שאלתי רופא על המינון.

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני גם ניסיתי פעם אחת ביום שישי ארוך רבע כדור, וזה עזר להרדים אותו לצהרים כמה שעות, ואח"כ קם רענן. ברור שאין לתת יותר מזה.
לגבי כל השאר, אני מסכימה עם מה שאמרו מעליי, בעיני לשלוח ילד החוצה בשבת אחה"צ לבד, כי ההורים רוצים לישון זה גרוע יותר מכל כדור, ועל סרטים אני בכלל לא מדברת, זה הנזק הכי גדול שהורה יכול לתת לילד שלו.
ולהשאיר ילד עירני כשהסביבה ישנה, זה מתכון בדוק למתחים וכעס לא מוצדק על הילד.
חשוב לי רק לדעת מה הבטיחות של הכדור הזה, שוב לא לשימוש יומיומי, ולא כדור שלם. כן לערב שבת, ושבת אחה"צ.

מימה

משתמש רשום
אתם רציניים?
להרדים ילד בכח?
אני לא מדברת על ילד שלא נרדם בלילה. ואז אין מנוס אולי
אבל ילד שיש לו אנרגיות ולא נרדם בצהרים אז להרדים אותו באמצעות כדור?
לי זה נשמע מאוד מוזר.
אפשר לחשוב על דרכים איך להעסיק אותו אם ההורים זקוקים למנוחה (והם זקוקים...)

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
כנראה התכוונה שליש.
אצלי זה בשימוש לעיתים קרובות לשנת לילה אצל ילדים שמתקשים להירדם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה