דרוש מידע כדאי להשכיר את הדירה שלי בבין הזמנים?

מצב
הנושא נעול.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
משהוא מוזר באשכול הזה:

כשמדברים על השוכרים, הסיפורים הם על ברברים מתחת לכל ביקורת, מלכלכים, שוברים, גונבים, חסרי טאקט וכ"ו וכ"ו

אבל כשמדברים על המשכירים, פתאום סיפורים שמעולם לא שמעתי: "נקיון של הדירה ע"י מנקה ואח"כ לעבור על הפינות..." משאירים לאורחים ח"פ לשימוש חופשי... משאירים לאורחים ממתקים וחטיפים ב 100 ש"ח... 6 מזגנים בדירה וכולם יותר מכ"ס וכולם עובדים....

פשוט עולם הפוך ראיתי
מעניין שיש כאן כמה פוסטים של משכירים בפועל (ולא: "גיסתי משכירה והיא סיפרה לי" "אמר לי אברך שעובד בצימרים בלה בלה בלה " וכד')
שהם כותבים שכמעט תמיד השאירו להם דירה נקיה ונורמאלית
אבל הם לא שווים התייחסות כי זה אשכול של סיפורי מתח ופנטזיה

אברימי אלינגר

משתמש רשום
אני משכיר את הדירה שלי (בגאולה) יותר משנה לשבתות חגים בין הזמנים וכו' כמעת תמיד חזר נקי מסודר. חוץ מפעם אחד שהילד ניתקע בשרותים והיו צרכים לפרוץ את הדלת אבל אחרי זה שלמו דלת חדשה. יכול להיות דברים לא נעימים אבל זה מאוד נדיר אצלי. אולי בגלל המחיר שמי שמשלם כזה מחיר זה אנשים....

ניחוחות

משתמש מקצוען
פשוט עולם הפוך ראיתי
מעניין שיש כאן כמה פוסטים של משכירים בפועל (ולא: "גיסתי משכירה והיא סיפרה לי" "אמר לי אברך שעובד בצימרים בלה בלה בלה " וכד')
שהם כותבים שכמעט תמיד השאירו להם דירה נקיה ונורמאלית
אבל הם לא שווים התייחסות כי זה אשכול של סיפורי מתח ופנטזיה
מספיק פעם אחת של סיפור בלהות, בשביל לשכוח את כל שאר הפעמים שנשאר טעם טוב.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פה צחקתי ממש-
אז קצת פורפורציות למי שבאמת חושבת להשכיר את הדירה שלו-
יש הוצאות והמון-
זה אולי משתלם-
אבל בוא נעשה פה שניה חשבון מסודר- (על בסיס נתונים שלי משנים עברו)

- חשמל ללילה בבין הזמנים כשמושכר- איזור ה100 (ולא אין עניין לשים שעוני שבת- שוכרים לא מבינים רמזים- ות'אמת מגיע להם להשתמש בכמה מזגן שהם רוצים...- וגם לחבר מכשירי חשמל בלתי ידועים שגורפים את החשמל הלזה...)
- מים- אזור ה30 ללילה- אף אחד לא יוותר על מלחמת מים בחצר העסיסית עם הצינור המזמין (טוב את האמת- גם אני ממליצה להשתמש באופציה הזאת...) (טוב גם למלא את הג'קוזי במיוחד לכל שוכר)
- מנקה- 200 לפני כל שוכר (זה לא סותר שאת צריכה לבוא בעצמך לעשות פינישים- לוודא צחצוח מקסימאלי- יכול להיות שאנחנו קצת משקיעים יתר בנקיון- אבל לטעמי חשוב לבוא לפני כל שוכר- נקיון זה ההשקעה הכי חשובה)
- מכבסה- איזור 200-250 לכל שוכר
- פינוקים- חטיפים- איגלואים במקפיא לשוכרים חלב ,ח"פ וכו'- איזור ה100
- נסיעה למקום- מאיפה שאת נמצאת- במושגים של צפון מרכז- איזור ה100 בין כל שוכר
- הוצאות של מקום לבין הזמנים- אם את משכירה דירה לעצמך או כזה- איזור ה2,000-3,000 לכל התקופה

סה"כ 830 מינימום לשוכר
אז מסקנה ראשונה- לא שווה פחות מ2 לילות- יש כאלו שגם פחות מ3 לילות לא שווה להם

מה עוד למסקנות- לגרוף מליונים לא- להרוויח כן- אבל לקחת בחשבון הכל הכל כדי לא לצאת בהפסדים
כדי להרוויח 20,000 צריך להשכיר לפחות ב2,000 ללילה
כן כמו כל עבודה- זה נחמד- וכן אנחנו גם מסתכלים על זה בתור שליחות של לאוורר משפחות בני תורה...
כמובן צריך לעשות את זה שזה יהיה נחמד והגיוני- גם לך להשכיר לבחורים פשוט לא, גם לא לבחורות שמבטיחות שהן יודעות לנקות. ובאופן כללי לבדוק שכל התנאים מתאימים לכם

נ.ב. הבית שלנו עוד פנוי לחלק מהלילות של בין הזמנים
דירות שמושכרות ב-2,000 ש"ח ללילה יש בד"כ מינימום 6 מזגנים
(דירת 5 חד'+מטבח)
ורובם הרבה יותר מ1 כ"ס.

מים - רוב הדירות הנ"ל הן עם בריכה....
זה הון עתק!

עוזרת - 200 ש"ח זה כלום.
עוזרת ממוצעת לוקחת 80 ש"ח לשעה.
דירת נופש לוקח לנקות הרבה הרבה יותר זמן!!!
לי אישית יש חצר 180 מ"ר רק לנקות את החצר זה שעתיים.

מה עם שאר העלויות?
צריך תמיד להתחדש עם מצעים נוספים, כריות, שמיכות,
לסייד שוב את הדירה, לתקן נזקים קטנים מהשוכרים הקודמים,
להתחדש באביזר נוסף לחצר,
וכ'

זה ים כסף של הוצאות
ולגבי שבת - מי שיש לו גנרטור
אז התוספת של שבת הולכת כולה על התשלום לגנרטור....
ולגבי אוכל - ברור שזה הרבה יותר כסף.
תמיד משאירים חלב, קפה, תה וסוכר.
שמן, תבלינים,
חד"פ עולה הרבה יותר....
משפחה עם 10 נפשות גומרת בנופש המווון חד"פ
משאירים קרטיבים במקפיא,
פירות,
מעט חטיפים.
הלוואי 100 ש"ח
לא יודעת מאיפה לקחתם את הנתונים האלו.
אולי יש לכם דירה מהאגדות.
כל עוד לא ראיתי/נפגשתי אין לי מושג.

מה שכן ראיתי..
אנחנו שכרנו כמה וכמה פעמים.
עלה לנו לא מעט לכל לילה.
לא הייתה בריכה, גם לא חצר או ג'קוזי.
ומעולם לא חיכו לנו קרטיבים במקפיא או פירות.
וגם אם כן, זה תמיד היה שייך לבעל הדירה.
אם היו משאירים היינו יודעים-יש צורה..

וגם חד''פ ומגבות מעולם לא השתמשתי בשלהם.
הם לא השאירו ואני לא בקשתי.
אם יצא שהשתמשנו במצעים או שמיכות הם כובסו בבית
ולא בשום מכבסה.(נאמר לי במפורש ע''י בעלת הבית)
יש לציין שהריח היה פשוט משכר כל פעם שנכנסנו שאפילו אני הטיפוס הבעייתי נהנתי ממש!.

מלבד שינה במיטות ומזגן לא משתמשים כמעט בכלום!
וכן, אנחנו מקפידים לכבות מזגנים לפני כל יציאה.
הפעם היחידה שהשארנו דולק הייתה כשהשאירו לנו מזגן שהיה צריך לחכות שעתיים!! עד שהוא ייתן איזה משב אוויר כלשהו.
מה לעשות לא יכלנו לחזור לדירה חנוקה כל פעם.

תמיד השארתי בית מסודר ומבריק. (האמת שבזה כן השתמשתי בחומר שטיפה שלהם סורי..)

עכשיו תסבירי לי איזו הוצאה הייתה להם?
ולמה בדיוק הם לא הרוויחו יפה מהסיפור?

אה רגע איך שכחתי...
השתמשנו במים שלהם למקלחות ולמילוי בקבוקים.
ובמקרר לשמירה על החלב ולקירור הבקבוקים.

אני לא חושבת שהם יצאו בנזקים מהסיפור ממש לא.
הם הרוויחו יפה מאד ועיני ממש לא צרה בכך שהרוויחו. למה לא? שיהיה להם לבריאות!

בת דודתי משכירה את דירתה במחיר מעט יותר יקר.
יש לה יותר מה להציע בדירה, כמו: גודל, בריכה וכ'
הטענה היחידה ששמעתי ממנה שקשה לנדוד עם ילדים קטנים בחופש.
אבל מה, זה ריווחי, ופעם בשנה הם לא מוותרים על זה ולוקחים את זה כחוויה.

אם תשאלו אותי,
כן גם אנחנו נהנים. ולא אכפת לי להוציא את הכמה אלפי שקלים האלו פעם בשנה לטובת החוויה המשפחתית הזו.
ות'אמת שעושה לי עוד יותר טוב על הלב לדעת שזה הולך למשפחה לגמרי משלנו.
פחות לאלו שעושים מזה עסק ומחפשים לנצנץ את הבית ולהרוויח כמה שיותר.
כשבנ''א משכיר דירה הוא לא מצפה לנברשות ומראות בחדרים. אחרת הוא היה משכיר חדר במלון זה היה עולה אותו דבר ואולי אפילו פחות..
הוא מצפה לדירה נקיה ומסודרת עם צרכים בסיסים ברמה נאותה.

קחו קצת פרופרציות..
כל העסק הזה הוא בסה''כ פעם בשנה, ואם לא נלמד לקחת את זה כחוויה שום דבר לא יגרום לזה להיות כך.

נערך לאחרונה ב:

חיים של תורה

משתמש מקצוען
אני חושב שיש כאן נקודה אחת שהרבה מפספסים.
אף אחד לא מדבר כאן על פריצות לבית ושוד לאור היום, כל הסיפורים כאן הם על אנשים שרצו להרוויח קצת כסף ולכן השכירו את הבית שלהם מרצון.
ובהשכרה כמו בהשכרה תמיד אבל תמיד יש נזקים ובלאי, תשאלו כל אחד שמשכיר או שיש לו גמ"ח של רכבים/כלי עבודה/מיטות/מזרונים/מכשיר רפואי, גם אם כל השוכרים/שואלים הם אנשים הגונים תמיד יש בלאי, זה נתון וזה לא יעזור להתלונן על זה.
אז כך ובדיוק כך זה גם השכרת דירה, גם אם אתם משפחה אחראית וילדים ממושמעים, תמיד כל כמה שנים תצטרכו לסייד/לצבוע/לתקן/לשפץ משהו בבית, ככה זה בכל בתי ישראל וככה היה תמיד, גם בית יש לו בלאי.
אז למה כשאתם משכירים את הבית אתם חושבים שלא יהיה לו שום בלאי???
אי אפשר גם לאכול את העוגה וגם להשאיר אותה שלימה!

ועוד משהו מנימה אישית, כתושב ירושלים (לשעבר) נתתי המון פעמים בחינם את הדירה שלי למשפחות (כן, הרבה פעמים תושבי הצפון והדרום...) שרצו לשבות בעיר הקודש והמקדש, תמיד אבל תמיד קבלתי את הדירה בחזרה בצורה נקיה פלוס שוקולד ומכתב, לא זכור לי אפילו פעם אחת שקבלתי את זה מלוכלך או מצעים ומגבות על הרצפה כמו שמנסים לתאר כאן.
אז למה נראה לכם תושבי הצפון שרק אצלכם מזיקים ומלכלכים???
אצלנו כל המשפחה המורחבת שוכרות דירות לבין הזמנים וכולם מחזירים נקיים ומסודרים (מידיעה אישית).
אז מה זה כל הסיפורים והזוועות האלו שאתם מנסים לספר לנו???

אני חושב שהטענות כאן זה בגלל התקוות שלכם.
אנשים משכירים את הדירות שלהם כדי להרוויח כסף ורוצים לקבל אותו בחזרה כמו שהוא היה לפני.
בחיים לא שמעתי בעל מלון מתלונן שאחרי כל שוכר הוא צריך לנקות ולשטוף ולכבס מצעים, ושהחדר היה מלוכלך ושהמגבות היו על הרצפה, ושכל זה עולה לו כסף ושהוא לא מרוויח הרבה וכו' וכו'.
אם משכירים צריך לדעת שזה עסקת חבילה, וכן, צריך להיות חכמים ומסודרים ולשכלל את כל ההוצאות, ולפי זה לדעת כמה הולכים להרוויח, וכמה הולך להוצאות תחזוקה.
זה האלף בית בכל עסק וק"ו להשכרה.
ומי שמטפח כל השנה את הבית שלו ורוצה שלא יקרה לזה כלום, אז שלא ינסה להשכיר ולא יהיו לו נזקים!!!

malka1

משתמש פעיל
כנראה אף פעם לא נכוויתים, אני לא מהצפון ונכון לרוב הדירה חוזרת נקיה יחסית אבל זה אחרי שאני לא מכניסה אלא זוגות וללינה בלבד ורק לשבתות וחגים, למה? כי פעם אחת בלבד נתתי את הדירה למישהו פה מפרוג משפחה עם כמה ילדים קטנים לנופש יומיים, וכשחזרנו פשוט בכיתי מגועל. ריצפה שחורה, השתמשו לי בכלים בלי שאישרתי, השאירו אוכל וחד פעמי, והכי גרוע שהשתמשו בכל המשחקים של הילדים שלי וחלק מהם גילינו שזרקו לשכנים או לחצר למטה, שברו רהיט חדש שקיבלנו יום לפני שהגיעו, טענו שהיה שבור... בקיצור לא מאחלת לאף אחד את העוגמת נפש הזו...ואני לא חוזרת על השטות של לתת את הדירה למשפחה עם ילדים קטנים.
אני אישית לא חושבת שזה נורמלי, אם אני לוקחת ממישהו דירה אני מחזירה אחרי שטיפה מצוחצחת יותר ממה שקיבלתי, פעם אחת התינוקת שלי שברה איזה משהו קטן שילמנו מחיר מלא פלוס ואלף התנצלויות ...

חיים של תורה

משתמש מקצוען
כנראה אף פעם לא נכוויתים
נכון, ברוך השם אף פעם לא נכוויתי וכמוני רוב רובם של אנשים, עובדה שעדיין הרבה אנשים משכירים את הדירות שלהם כל שנה ונהנים ומרויחים.
ואני לא חוזרת על השטות של לתת את הדירה למשפחה עם ילדים קטנים.
וזה שנכווית זה עדיין לא אומר שזה שטות, סך הכל מקרה מאוד מצער שקרה לך ואני משתתף בצערך.
פעם אחת התינוקת שלי שברה איזה משהו קטן שילמנו מחיר מלא פלוס ואלף התנצלויות ...
בלי להיכנס לגופן של דברים, את מודה בפה מלא שגם התינוקת שלך שברה משהו של מישהו אחר, אז כל החילוק בין השוכרים שלך לבינך זה התשלום וההתנצלויות, אז אולי גם המשפחה ששכרת מהם מקטרים כאן ב'פרוג' על החפץ ששברתם???
כולנו בני אדם ולכל אחד יכול לקרות נזקים.
אז אנא אל תאשימו ותלכלכו את כל העולם רק בגלל כמה אנשים חסרי מוסריות מינימלית!!!

shny

משתמש צעיר
כשנתתי את הבית שלי לשבת בחינם נעלתי חדר שינה ושרותים אחד.
בד"כ השאירו נקי כשלפעמים הייתי צריכה לבדוק אם היו אצלי.
אבל מספיק שפעם אחת השאירו לי עקבות של אוכל בכל הבית שלקח לי המון זמן עד שנתתי דירה שוב.

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כשנתתי את הבית שלי לשבת בחינם נעלתי חדר שינה ושרותים אחד.
בד"כ השאירו נקי כשלפעמים הייתי צריכה לבדוק אם היו אצלי.
אבל מספיק שפעם אחת השאירו לי עקבות של אוכל בכל הבית שלקח לי המון זמן עד שנתתי דירה שוב.
זה נושא בפני עצמו וזה מטורף
גם אני כמעט לא מעיזה לתת דירה כי השאירו לי בית מגעיל כשנתתי ואני אחסוך ממכם תיאורים..
וזה פשוט עצוב שנותנים לכם דירה בחינם, לא שילמתם מים או חשמל כמובן ושוקולד ורד הגליל לא מכסה את השהות שלכם, הכל באהבה ומכל הלב, אבל מינימום תחזירו דירה כמו שקיבלתם

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
לא יודעת מאיפה לקחתם את הנתונים האלו.
אולי יש לכם דירה מהאגדות.
כל עוד לא ראיתי/נפגשתי אין לי מושג.

מה שכן ראיתי..
אנחנו שכרנו כמה וכמה פעמים.
עלה לנו לא מעט לכל לילה.
לא הייתה בריכה, גם לא חצר או ג'קוזי.
ומעולם לא חיכו לנו קרטיבים במקפיא או פירות.
וגם אם כן, זה תמיד היה שייך לבעל הדירה.
אם היו משאירים היינו יודעים-יש צורה..

וגם חד''פ ומגבות מעולם לא השתמשתי בשלהם.
הם לא השאירו ואני לא בקשתי.
אם יצא שהשתמשנו במצעים או שמיכות הם כובסו בבית
ולא בשום מכבסה.(נאמר לי במפורש ע''י בעלת הבית)
יש לציין שהריח היה פשוט משכר כל פעם שנכנסנו שאפילו אני הטיפוס הבעייתי נהנתי ממש!.

מלבד שינה במיטות ומזגן לא משתמשים כמעט בכלום!
וכן, אנחנו מקפידים לכבות מזגנים לפני כל יציאה.
הפעם היחידה שהשארנו דולק הייתה כשהשאירו לנו מזגן שהיה צריך לחכות שעתיים!! עד שהוא ייתן איזה משב אוויר כלשהו.
מה לעשות לא יכלנו לחזור לדירה חנוקה כל פעם.

תמיד השארתי בית מסודר ומבריק. (האמת שבזה כן השתמשתי בחומר שטיפה שלהם סורי..)

עכשיו תסבירי לי איזו הוצאה הייתה להם?
ולמה בדיוק הם לא הרוויחו יפה מהסיפור?

אה רגע איך שכחתי...
השתמשנו במים שלהם למקלחות ולמילוי בקבוקים.
ובמקרר לשמירה על החלב ולקירור הבקבוקים.

אני לא חושבת שהם יצאו בנזקים מהסיפור ממש לא.
הם הרוויחו יפה מאד ועיני ממש לא צרה בכך שהרוויחו. למה לא? שיהיה להם לבריאות!

בת דודתי משכירה את דירתה במחיר מעט יותר יקר.
יש לה יותר מה להציע בדירה, כמו: גודל, בריכה וכ'
הטענה היחידה ששמעתי ממנה שקשה לנדוד עם ילדים קטנים בחופש.
אבל מה, זה ריווחי, ופעם בשנה הם לא מוותרים על זה ולוקחים את זה כחוויה.

אם תשאלו אותי,
כן גם אנחנו נהנים. ולא אכפת לי להוציא את הכמה אלפי שקלים האלו פעם בשנה לטובת החוויה המשפחתית הזו.
ות'אמת שעושה לי עוד יותר טוב על הלב לדעת שזה הולך למשפחה לגמרי משלנו.
פחות לאלו שעושים מזה עסק ומחפשים לנצנץ את הבית ולהרוויח כמה שיותר.
כשבנ''א משכיר דירה הוא לא מצפה לנברשות ומראות בחדרים. אחרת הוא היה משכיר חדר במלון זה היה עולה אותו דבר ואולי אפילו פחות..
הוא מצפה לדירה נקיה ומסודרת עם צרכים בסיסים ברמה נאותה.

קחו קצת פרופרציות..
כל העסק הזה הוא בסה''כ פעם בשנה, ואם לא נלמד לקחת את זה כחוויה שום דבר לא יגרום לזה להיות כך.
לא יודעת מי את.
אני יודעת מי אני.
ואני לא מרוויחה על השכרות בכלל הרבה.
ויש לי באמת דירה מדהימה.
אז מה?
זה ממש לא כסף קל.
ממש. ממש לא.

מה הקשר לקחת פרופורציות?
אני לא מביאה דירה פחות ממושלמת.
ואני תמיד צריכה להתחדש באביזרים
וזה עולה כסף!

מאיפה את מחליטה בנחרצות שזה עסק רווחי
אם אני בעלת החשבון בנק?

אפשר להרוויח מזה- אבל זו עבודה קשה!!!
אם אני משכירה דירה לשבת ב-1,000 ש"ח
ולקח לי 8 שעות לנקות ולארגן,
(או 4 שעות+עוזרת 3 שעות)
וקבלתי דירה מלוכלכת,
ועלה לי גנרטור הון תעופות-
אז תחשבני לבד כמה זה רווחי

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
אני חושב שיש כאן נקודה אחת שהרבה מפספסים.
אף אחד לא מדבר כאן על פריצות לבית ושוד לאור היום, כל הסיפורים כאן הם על אנשים שרצו להרוויח קצת כסף ולכן השכירו את הבית שלהם מרצון.
ובהשכרה כמו בהשכרה תמיד אבל תמיד יש נזקים ובלאי, תשאלו כל אחד שמשכיר או שיש לו גמ"ח של רכבים/כלי עבודה/מיטות/מזרונים/מכשיר רפואי, גם אם כל השוכרים/שואלים הם אנשים הגונים תמיד יש בלאי, זה נתון וזה לא יעזור להתלונן על זה.
אז כך ובדיוק כך זה גם השכרת דירה, גם אם אתם משפחה אחראית וילדים ממושמעים, תמיד כל כמה שנים תצטרכו לסייד/לצבוע/לתקן/לשפץ משהו בבית, ככה זה בכל בתי ישראל וככה היה תמיד, גם בית יש לו בלאי.
אז למה כשאתם משכירים את הבית אתם חושבים שלא יהיה לו שום בלאי???
אי אפשר גם לאכול את העוגה וגם להשאיר אותה שלימה!

ועוד משהו מנימה אישית, כתושב ירושלים (לשעבר) נתתי המון פעמים בחינם את הדירה שלי למשפחות (כן, הרבה פעמים תושבי הצפון והדרום...) שרצו לשבות בעיר הקודש והמקדש, תמיד אבל תמיד קבלתי את הדירה בחזרה בצורה נקיה פלוס שוקולד ומכתב, לא זכור לי אפילו פעם אחת שקבלתי את זה מלוכלך או מצעים ומגבות על הרצפה כמו שמנסים לתאר כאן.
אז למה נראה לכם תושבי הצפון שרק אצלכם מזיקים ומלכלכים???
אצלנו כל המשפחה המורחבת שוכרות דירות לבין הזמנים וכולם מחזירים נקיים ומסודרים (מידיעה אישית).

אני חושב שהטענות כאן זה בגלל התקוות שלכם.
אנשים משכירים את הדירות שלהם כדי להרוויח כסף ורוצים לקבל אותו בחזרה כמו שהוא היה לפני.
בחיים לא שמעתי בעל מלון מתלונן שאחרי כל שוכר הוא צריך לנקות ולשטוף ולכבס מצעים, ושהחדר היה מלוכלך ושהמגבות היו על הרצפה, ושכל זה עולה לו כסף ושהוא לא מרוויח הרבה וכו' וכו'.
אם משכירים צריך לדעת שזה עסקת חבילה, וכן, צריך להיות חכמים ומסודרים ולשכלל את כל ההוצאות, ולפי זה לדעת כמה הולכים להרוויח, וכמה הולך להוצאות תחזוקה.
זה האלף בית בכל עסק וק"ו להשכרה.
ומי שמטפח כל השנה את הבית שלו ורוצה שלא יקרה לזה כלום, אז שלא ינסה להשכיר ולא יהיו לו נזקים!!!
צודקת!!!
לכן חייבים לקחת בחשבון שתמיד, אבל תמיד ישברו/יהרסו חפצים!
אם זה לא משהו חריג - אני בחיים לא אומרת מילה!

ככה זה-גם הילדים שלי בבית שוברים חפצים
ומלכלכים קירות.
ק"ו אם נמצאים בנופש.....
אין מה לעשות.

חייבים לקחת את זה בתחשיב ההוצאות

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
השבת.. נתתי את הדירה, חזרתי היום ו..כן מזגן עובד מאתמול בלילה על 20 מעלות חינם!!!
מה תגידו? היהי חם??
הייתי פעם משכיר, שמתי דף על הדלת עם בקשות ותחנונים להיות עדין ומתחשב עם הדירה, זה לא ממש עזר.
פתחו ארונות נעולים, (עם שלט ברור שאסור לפתוח!) הוציאו דברים ועשו נזק.
ממש מחזה מרנין לחזור ולראות כלי כסף מושלכים בבית כאילו כלום.. בושה!
אני חושב גם שמספיק להיות בן אדם נורמלי בשביל להתבייש להחזיר דירה במצב כזה.

משבצת 2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי אישית (ונראה לי שלעוד כמה מכאן) היה הכי קשה מבחינה רגשית -
נתת את הבית שלך
השקעת כמה שיכולת כדי שהשוכרים יהנו
ובסוף מזלזלים בך ובהשקעה שלך ובבית שלך.
אם שוברים משהו ומתנצלים זה שונה לאין ערוך מלגלות משהו שבור כשמגיעים הביתה ולא לקבל על זה שום התנצלות.
לא השבר העיקר אלא ההרגשה המזלזלת.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה