דרוש מידע כדאי להשכיר את הדירה שלי בבין הזמנים?

מצב
הנושא נעול.

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
יש לי דירה מטופחת ויפה באזור הצפון
4 חדרים, 7 מיטות לפחות ו-3 מיטות תינוק
סביבי הרבה משפחות משכירות הדירה שלהן
מה המעלות והחסרונות שיכולים להיות?
למי כדאי להשכיר? למי לא?
איך אני יכולה לוודא שישמרו עליה?
להשאיר מצעים ומגבות? לאפשר להשתמש בכלי מטבח, תנור, כיריים וכו'?
וגם, כמה מקובל לקחת (קומה שניה, מיקום מצויין -בתי כנסת, מכולת, פארק, בריכה עירונית, תחבורה)
אשמח לעצתם של כל המשכירים והנופשים...
בלת"ק
כדאי שתחשבי טוב טוב אם אתם מסוגלים נפשית לספוג נזקים...
כי אני מכירה משפחה, עם דירה מהממת בצפון, שהשכירו אותה בחופש למשפחה גדולה (נראה לי גם עם כל הנשואים...) משפחה מכובדת, לא רוצה לפרט מידי.. אבל שהמשפחה הזו חזרה הביתה, אחרי שבוע שהם השכירו את הדירה, הם כמעט התעלפו במקום... הם חזרו בשלוש בלילה, עייפים ומרוטים ורק רוצים לצנוח למיטות, ומה שהלך להם בבית א"א לתאר בכלל!!!!!! כל המצעים והמיטות עם שאריות אוכל מרוח, כל הספות מלוכלכות, על הרצפה בכלל אין מה לדבר, לבת שלהם היה מדף עם חפצי נוי קטנים, ולא נשאר אפילו משהו אחד על המדף... הם אח"כ מצאו חלק מהדברים שבורים בחצר למטה... הייתה להם טרמפולינה- היא כמובן נשברה. המקרר היה מטונף ממש עם שאריות של אוכל מגעילות. וככל שאני יתאר זה לא יגיע למה שהלך להם שם... והמשפחה שהייתה אצלם בבית הייתה משפחה מכובדת!!!! והם לא השאירו שום תודה או התנצלות...
לא שאני חושבת שזה קורה לכולם, אבל זה בהחלט יכול להיות, או אפילו חצי מזה, וזה כבר מזעזע

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
פעם שכרנו צימר גדול לכמה זוגות פלוס ילדים, בסיום הנופש קילפנו את כל המצעים והנחנו בצורה מסודרת בחדר הכביסה.
לאחר שבעלת הצימר חזרה למקום, היא התקשרה אלינו בהתרגשות שכבר שנים!! שהיא משכירה, ואף פעם לא הורידו מצעים בסיום הנופש, והשאירו כ"כ נקי ומסודר.
מה שמבחינתנו היה מובן מאליו.
כנראה אנחנו לא היינו שם, כי גם אנחנו עושים ככה..;);)

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אנחנו משפחה שלא יוצאת לנופשים. וכמעט ולא לוקחים דירות מאנשים אחרים.
אבל בפעמים הבודדות שכן לקחנו [לשבתות], לא הייתה פעם שלא נקינו את הדירה לגמרי.
והבאנו איתנו הכל כולל הכל, [אוכל, שתיה, מצעים, שמיכות, תעסוקה לשעות שיעמום, נרות, גפרורים], וכמובן חשמל רק בחדרים ששהינו בהם / איפה שהמשכירים השאירו לנו, ומזגן רק [!] על שעון שבת, כי מה שאני לא אעשה בבית אני לא אעשה בחוץ.

תמיד ימצאו האלה שמלכלכים ומשחיתים וכו, זה סיפורים שיותר נוכחים וחזקים כי מטבע הדברים הם משאירים חוויה יותר חזקה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה