>>>> כבר לא יהיר >>>>

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
בעיקר, מה שחשוב זה שאנחנו,
כל החרדים לדבר ה', נתאחד
מתוך אהבת חינם ופרסום שמו יתברך!
בבחינת "מי לה', אלי!"

מקופלת

משתמש מקצוען
נכתב ע"י צבי 554;1449963:
נתניהו כעת במסיבת העיתונאים
"מדינת ישראל לא יכולה להשלים עם העובדה שלומדי תורה ילכו לכלא. מאז ומעולם הייתי נגד סנקציות פליליות בחוק הגיוס"

מסכן שכזה...

"אמרתי לכם"... (בקול בס...)

KR

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י צבי 554;1449963:
נתניהו כעת במסיבת העיתונאים
"מדינת ישראל לא יכולה להשלים עם העובדה שלומדי תורה ילכו לכלא. מאז ומעולם הייתי נגד סנקציות פליליות בחוק הגיוס"

מסכן שכזה...

אה?

(לא מתמצאת כלל בנבכי הפוליטיקה, ראשיה ודעותיהם, אבל עד כמה שזכור לי מהצצות קלות ביתד נאמן פה ושם, אז זה לא הפריע לו קודם, לא?)

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הכל עניין של פוליטיקה :)
זה הסוד הגדול
איפה שמשתלם לשם הולכים....

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני חושב שיש קצת הבדל בין נתניהו ללפיד.
לפיד הוא רשע גמור ובעיקר חמור גדול ששונא עד מוות כל סממן שקשור איכשהו לדת ולחרדים. וזה מה שהוא עשה מרגע קיומו בממשלה, וגם לאחר שהוא יצא... היתה לו מטרה כשלעצמה, והיא-לרדוף ולהציק לחרדים בכל כוחו ובכל דבר.
נתניהו לעומת זאת, כמובן גם הוא לא צדיק במיוחד, וכשהיו סנקציות וכו' על החרדים, היה בידו למנוע [באופן חלקי בכל אופן], והוא לא מנע. כך שברור שהוא רשע לא קטן, אבל הוא לא להכעיס כמו לפיד. הוא בסה"כ חתיכת שפן שמשתפן לכל אחד שמושך אותו באוזן, ושלשם נראה לו ריווחי לעבור.
בזמן לפיד היה פופולרי להיות נגד חרדים, אז הוא היה כזה, ועכשיו שאין לפיד והוא מפחד מ-אי תמיכת החרדים בו, אז הוא אומר שתמיד הוא היה נגד סנקציות.
אבל אין לו מטרה "נגד החרדים" בדווקא.

לא שיש עניין ללמד עליו זכות, אבל זו המציאות בכל אופן.

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י המקצוען;1450045:
אני חושב שיש קצת הבדל בין נתניהו ללפיד.
לפיד הוא רשע גמור ובעיקר חמור גדול ששונא עד מוות כל סממן שקשור איכשהו לדת ולחרדים. וזה מה שהוא עשה מרגע קיומו בממשלה, וגם לאחר שהוא יצא...
נתניהו לעומת זאת, כמובן גם הוא לא צדיק במיוחד, וכשהיו סנקציות וכו' על החרדים, היה בידו למנוע [באופן חלקי בכל אופן], והוא לא מנע. כך שברור שהוא רשע לא קטן, אבל הוא לא להכעיס כמו לפיד. הוא בסה"כ חתיכת שפן שמשתפן לכל אחד שמושך אותו באוזן, ושלשם נראה לו ריווחי לעבור.
בזמן לפיד היה פופולרי להיות נגד חרדים, אז הוא היה כזה, ועכשיו שאין לפיד והוא מפחד מ-אי תמיכת החרדים בו, אז הוא אומר שתמיד הוא היה נגד סנקציות.
אבל אין לו מטרה "נגד החרדים" בדווקא.

לא שיש עניין ללמד עליו זכות, אבל זו המציאות בכל אופן.

ושכחתם להוסיף :
הולך למי שנותן לו הכי הרבה כבוד....

אולי מעניין אותך גם...