דרוש מידע כבר המון זמן שאני מחפש... רעיונות לתעסוקה לילדים- אבל שיהיה יצירתי !

גישה חיובית

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני מחפש רעיון לתעסוקה לילדים,אבל משהו מעבר לכיון הרגיל ,אז תפגינו טיפה יצירתיות:rolleyes: ... ,מונפול ? ,יש אבל די נמאס כמו כן דמקה. ושאר משחקי קופסה ,כאילו מיצנו כבר...אז טיפה יצריתיות .

נערך לאחרונה ב:

מאיר 4134

משתמש מקצוען
יש את המשחק הידוע, שלוקחים דף של מחברת חשבון, מתחמים מרובע גדול, וכל אחד בתורו מסמן צלע של קוביה, ומי שסוגר קוביה, מקבל נקודה, (ומי שמצליח לסגור קוביה מקבל תור נוסף) וכשמסיימים לסגור את כל הקוביות שבתיחום, סופרים את הניקוד.

וזה משחק מהמם, ובתור ילד הייתי משחק אותו שעות.

מצוי

משתמש מקצוען
חומרי יצירה - גואש/ פלסטלינה+ספר לפלסטלינה
ספר קיפולי נייר/מפיות שיפעלו על פיו
לקחת שאריות פסולת - כמו גלילי נייר טואלט , בקבוקים , ארגזים וליצור מהם יצירות שונות .
להכנס לחנות חומרי יצירה יש שם הרבה רעיונות .

אפיה - עוגיות עם צורות

קורסים וחוגים תלוי בגיל
להביא חברים/ות קרובי משפחה שישחקו יחד

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לקנות קרם גילוח ולמרוח על קיר באמבטיה (עם חיפוי) ולתת לילדים לצייר ולהנות
(אמנם מתאים לגיל קטן, אך גם הגדולים נהנים)

גישה חיובית

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
תודה לכולם ! דוקא עכשיו, זה נצרך יותר מתמיד בחורף שהילדים מבלים יותר מהרגיל בבית, הבאתם רעיונות מעולים .

נערך לאחרונה ב:

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אפשר להדביק לרצפה גליון נייר גדול ולתת להם לתכנן עיר- לתכנן כבישים, לצייר, להוסיף פארקים, גן חיות, חנויות ועוד. להדביק תמונות מתאימות, לצבוע וכו'. מהנסיון שלי, שעות של הנאה. אח"כ כמובן מביאים בובות ורכבים ומקימים את העיר לתחיה.
(ההכנה הרבה יותר כיפית וממושכת מהמשחק עצמו ).
עוד דבר שעשינו, כל אחד קיבל ידיעון/חינמון וגזר תמונות כלבבו. הרבה תמונות. ביחד גזרנו מעל 100.
אח"כ הדבקנו הכל מפוזר על דף גדול ואז כל אחד בתורו אומר חפץ מהתמונות ומי שמוצא הוא הבא בתור.
(גם כאן ההכנה לקחה יותר זמן מהמשחק בפועל )

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
האמת. 'קיטנה עוברת' כל פעם שכן אחר.
זה כבר קורה בשטח אבל הילדים עוברים משכן לשכן מידי מהר. אם זה יהיה יותר ממוסד ומסודר. הילדים מסודרים.
השאלה היא איזה שכן לוקח את יום חמישי.

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@ 123770
יש לך רעיונות נוספים?
אהבתי ממש את הרעיונות היצירתיים והזמינים לכולם!
נשמח לעוד!!!
משהו דומה, לתת לילדים חינמונים זהים, ואחד אומר מה לחפש וכל השאר מחפשים בעותק שלהם.

עוד דבר, להכין בצק של עוגיות ולתת להם לשבת איתו בלי השגחה. להנות מההכנה והצורות בלי לחץ מה יגיע בסוף לתנור ואיך.

להכין חנויות בבית, כל אחד מחליט מה הוא מוכר - ספרים/ נעליים/ כלים/ צעצועים וכו'. מכינים כסף, פלאפונים, שלטים ומה שרוצים ומוכרים עד שנמאס. לרוב זה קורה אחרי כמה שעות טובות ושקטות...

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
הכול אני מכיר רק אין לי מושג מה פירוש "אשכול ענבים "?
מצ"ב.
כל אחד בתורו צובע עיגול אחד.
כאשר העיגול שנצבע מסיים שורה מלאה - נרשמות לזכותו של הצובע מס' נקודות כפי מס' העיגולים שמכילה השורה.
אפשר בצביעת עיגול אחד לסיים שלוש שורות בו זמנית.
כשכל העיגולים צבועים סופרים את הנקודות שיש לכל אחד, זה שיש ברשותו את מס' הנקודות הרב ביותר - מנצח.

ענבים.jpg

גישה חיובית

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מצ"ב.
כל אחד בתורו צובע עיגול אחד.
כאשר העיגול שנצבע מסיים שורה מלאה - נרשמות לזכותו של הצובע מס' נקודות כפי מס' העיגולים שמכילה השורה.
אפשר בצביעת עיגול אחד לסיים שלוש שורות בו זמנית.
כשכל העיגולים צבועים סופרים את הנקודות שיש לכל אחד, זה שיש ברשותו את מס' הנקודות הרב ביותר - מנצח.

צפה בקובץ המצורף 595158
תודה רבה על ההסבר המפורט !

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה