כאייל תערוג

golstein

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
צוייר בפוטושו
תערוג.jpg
פ

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
מושלם!! ממש כאיל תערוג, עם האפיקי מים, והעצים ברקע...
איך עושים את זה.
מקסים מקסים!!!
משהו בצבעים ענותן ניחוח של איורים מפעם לא יודעת בדיוק להסביר

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מהמם מהמם מהמם!!!!!!!!:eek::eek::eek:
יש לי גם ציור בסגנון( כאייל תערוג יעני) אבל לא משתווה בכהוא זה ליצירה הזו!!

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יפייפה.
כמה דברים הפריעו לי קצת, כמו עומק שדה, אור וצל וקצת כאלה. אבל זה ממש בקטנה, ואני אומר את זה רק כי אתה מקצוען.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
וואהו ממש אהבתי!
משום מה העובדה שיש קונטור (קו חיצוני) לאיילים ולסלעים ולעוד חלקים, נראית לי אפילו יותר יפה עם הצביעה בסגנון הטרדישיונאל הזה... הניגוד עושה פה עבודה מגניבה!
ציור מרגיע ומלא זרימה

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תודה רון שהעלית כי מה שגולדשטיין העלה משום מה אני לא רואה
הציור מקסים!

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
רון היקר, ההשתקפות של היער מתחת לסלעים לא נכונה. עבודה מאוד יפה.

golstein

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עכשיו את שלי משום מה אני לא מצליח לראות,
זה נראה טוב ,ספר לי מה עשית.
הדבר הראשון שקפץ לי לעיניים זה שזה היה נראה לי שטוח, כלומר ביחס לציור עם המון עומק - הצביעה לא הצליחה להעביר את זה.
אז קודם הוספתי שכבה כחלחלה ב-overlay ואז עם גרדיאנט השארתי אותה בעיקר על ההרים והעצים הרחוקים, ולא על העץ משמאל.
הוספתי עוד שכבת overlay ועברתי עם מברשת לבנה באיזור האמצע - גם להרחיק אותו.
נסיתי שככל שהאובייקטים רחוקים יותר - לתת להם גוון בהיר יותר - לרחוקים ממש - כחול, ולקרובים יותר - לבן צהבהב.
אח"כ הוספתי שתי שכבות - אחת של levels ואחת של saturation - לכל אחת הוספתי מסכה - הרעיון היה שוב - יותר קונטרסט ורוויה של צבע לאובייקטים הקרובים ופחות לרחוקים.
לשאר הדברים הקרובים הוספתי כמה שכבות של אור וצל, צל - ב-multiply בכחול כהה, ואור ב-overlay בצהוב בהיר וחם.
זה בגדול, היו עוד כמה דברים שקצת יותר מסובך לי להסביר בכתב.

..הכנתי סרטון של התהליך. אם מישהו יוכל להדריך אותי איך לשמור את זה שיהיה קטן יותר, אני אוכל להעלות לכאן. כרגע זה שוקל 46 מגה.

נערך לאחרונה ב:

golstein

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
הדבר הראשון שקפץ לי לעיניים זה שזה היה נראה לי שטוח, כלומר ביחס לציור עם המון עומק - הצביעה לא הצליחה להעביר את זה.
אז קודם הוספתי שכבה כחלחלה ב-overlay ואז עם גרדיאנט השארתי אותה בעיקר על ההרים והעצים הרחוקים, ולא על העץ משמאל.
הוספתי עוד שכבת overlay ועברתי עם מברשת לבנה באיזור האמצע - גם להרחיק אותו.
נסיתי שככל שהאובייקטים רחוקים יותר - לתת להם גוון בהיר יותר - לרחוקים ממש - כחול, ולקרובים יותר - לבן צהבהב.
אח"כ הוספתי שתי שכבות - אחת של levels ואחת של saturation - לכל אחת הוספתי מסכה - הרעיון היה שוב - יותר קונטרסט ורוויה של צבע לאובייקטים הקרובים ופחות לרחוקים.
לשאר הדברים הקרובים הוספתי כמה שכבות של אור וצל, צל - ב-multiply בכחול כהה, ואור ב-overlay בצהוב בהיר וחם.
זה בגדול, היו עוד כמה דברים שקצת יותר מסובך לי להסביר בכתב.

..הכנתי סרטון של התהליך. אם מישהו יוכל להדריך אותי איך לשמור את זה שיהיה קטן יותר, אני אוכל להעלות לכאן. כרגע זה שוקל 46 מגה.
וואו ,אני בהלם!
תודה על השיעור , גיליתי כמה כלים חשובים שודאי ישמשו אותי בעתיד.
חלק מזה נשמע לי כמו כמו סינית מתובלת בהודית עממית ,אבל השימוש בשכבות לגווניהן
באמת מאוד מועיל.
נ.ב
שמתי לב שג׳קי ירחי הפיל את התיק עם הפאדיחה של ההשתקפות מתחת לסלעים עליך,
אז תודה גם על זה.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
שמתי לב (כי יש לו מוח קרימינלי, מה זאת אומרת איך) שאין שום חתימה או סימן מים על הציור.
כדאי שתעלו אותו עם סימן מים כי כרגע הוא ממש אה... מזמין בזרועות פתוחות להוריד למחשב ולהשתמש.

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה