שיתוף כאייל תערוג בדרסת אקפלה חדשה - יונתן שטרן & החזן לייזר ברוק

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כאייל תערוג עיצוב.jpg

לקראת הימים הנוראים, הקלטתי עם חברי החזן המוכשר לייזר ברוק גרסה ווקאלית חדשה לשיר כאייל תערוג!

מצורף קישור ליוטיוב וקובץ השיר להורדה:

תהנו!

שנה טובה כתיבה וחתימה טובה!

יונתן

קבצים מצורפים

• כאייל תערוג יונתן שטרן ולייזר ברוק.mp3
    8 MB · צפיות: 118

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מאזין משוחד.
לא רק כי קיבלתי את השיר לפרסום בפעקלע, ולא רק כי יונתן הראה לי צילומסך סודי ביותר הממחיש עד כמה מורכב ומרתק התהליך של הפקת שיר ווקאלי, אלא כי...
טוב, השיר פשוט מדהים.

תודה יונתן.
תודה שאתה לא נותן לאנשים רגילים וחצופים (ביניהם אני) להוריד אותך מהעשיה הווקאלית המרהיבה שלך.
תודה שאתה מרים את קרנם של הווקאליסטים למיניהם.
תודה שאתה מנסה בעקשנות ראויה להערכה להוכיח שמוסיקה ווקאלית נחשבת מוזיקה לכל דבר - והיא אפילו משובחת וטובה לא פחות ולפעמים גם יותר ממוזיקה רגילה עם כלי נגינה.

מחכים כבר לשיר הבא, ועד אז נשמע את 'קולי' העצום.

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני מאזין משוחד.
לא רק כי קיבלתי את השיר לפרסום בפעקלע, ולא רק כי יונתן הראה לי צילומסך סודי ביותר הממחיש עד כמה מורכב ומרתק התהליך של הפקת שיר ווקאלי, אלא כי...
טוב, השיר פשוט מדהים.

תודה יונתן.
תודה שאתה לא נותן לאנשים רגילים וחצופים (ביניהם אני) להוריד אותך מהעשיה הווקאלית המרהיבה שלך.
תודה שאתה מרים את קרנם של הווקאליסטים למיניהם.
תודה שאתה מנסה בעקשנות ראויה להערכה להוכיח שמוסיקה ווקאלית נחשבת מוזיקה לכל דבר - והיא אפילו משובחת וטובה לא פחות ולפעמים גם יותר ממוזיקה רגילה עם כלי נגינה.

מחכים כבר לשיר הבא, ועד אז נשמע את 'קולי' העצום.

פששש ר' נתן הצדיק שמחתני עד מאד! תודה רבה על כל המילים החמות! (היה שווה לשתף איתך את המסך הסודי:D)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה