כאבי בטן, דברים רעים וגנבים.

Almonit

משתמש פעיל
"מתוקה, למה את ישנה עם קרוקסים ?"

"כי זה מחמם לי את הרגליים. וגם אם אני אקום באמצע הלילה ואני אפחד, אני לא אצטרך לחפש אותן."

"למה לא תניחי אותן כאן מסודר ליד המיטה?"

"ואם יבואו גנבים באמצע הלילה?"

"את חושבת שהם יגנבו את הקרוקסים שלך ?"

"כן!"

"חמודה, בעזרת השם לא יבואו גנבים , הם באים בעיקר לבתים של עשירים ושם מתקינים בדיוק בשביל זה אזעקה מפחידה שמרעישה.

את יודעת מה אנחנו עושים כדי שהם לא יבואו אלינו? קודם כל מתפללים להשם, וגם נועלים את הדלת של הבית והחצר. ומאמינים שהשם משגיח עלינו, כי הוא יותר חזק מכל הסורגים בעולם!

אבא שבשמיים שומר עלייך , על יעלי הקטנה שלו. הוא דואג שלא יבואו גנבים.

ואת יודעת עוד משהו ? גם אם יבואו גנבים השם ישמור עלייך שלא יקרה לך משהו רע."

"השם עושה הרבה פעמים שתכאב לי הבטן, והרבה דברים רעים . וגנבים."

"השם לא עושה דברים רעים , רק דברים קשים , כמו שכואבת לך הבטן, וזה מעצבן וכואב, ואת יודעת למה הוא עושה את זה? כי הוא רוצה שתתפללי אליו."

"אבל כל יום בגן אני מתפללת, ואפילו, כואבת לי הבטן!"

"אולי השם מחכה שתתפללי אליו במילים שלך, שכל פעם שכואב לך תגידי "אבא כואב לי מאד, תעזור לי בבקשה" וגם אז לא תמיד הכאב יעלם , ככה השם רוצה.

יעלוש, אם לילדה כואבת הבטן ובגלל זה היא מתפללת להשם ,אז זה טוב או רע?"

חיוך קטן מבין מתפשט על פניה היא מבינה.

ועם ההבנה מגיעה השינה. שלווה ומלאת תום.

שינה עמוקה ורגועה שנמשכה על פני עשרים דקות של חסד.

ועוד הפעם היא ואני מתמודדות ביחד מול סיוטי הלילות המבעיתים.

היא בוכה, אני מנחמת. היא היסטרית, אני מנסה להכיל. היא מניחה עלי פנים רטובות ומיוזעות, ואני מתפללת. על כל הדברים הרעים. והקשים. והמעצבנים. שלי ושלה, שיתהפכו לטוב אמיתי וברור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה