• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

יתגדל ויתקדש שלא יכבה נרם לעולם! אסון מירון תשפ"א!

שרה אפרת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
UX UI
אנשי פרוג היקרים!!

הפעם אני רוצה לשתף אתכם במשהו מאוד אישי,
גיסי נתן אלחדד הי"ו אבד לפני שנה באסון מירון את שני אחיו הקטנים, יוסף דוד בן 18 ומשה מרדכי בן 12,

4932c1f7354427f1412a.jpg

אני נוהגת שלא לבקש צדקה לשם קמפיינים בד"כ אבל הפעם אני חורגת ממנהגי,
באופן אישי אני יודעת שלמשפחות ההרוגים אין נחמה עד עצם היום הזה וכנראה שגם לא תהיה עד ביאת גואל צדק במהרה בימינו,
ועכשיו ב"ה משפחות ההרוגים התאגדו יחד לדבר עצום וגדול לבנות במירון בשטח שקיבלנו ע"י הציון הקדוש של רשב"י בנין קדושי הרשב"י מרכז רוחני ענק לתורה ותפילה שיהיה בו בי"כ הכנסת אורחים ומקוואות,
כמו שאתם יודעים גדולי הדור העידו ש45 נשמות הקדושות והטהורות האלו הלכו כפרה על כלל עמ"י, רציתי לזכות אותכם להיות שותפים אני מרשה לעצמי להגיד שזו ההכרת טובה המועטה שאנחנו יכולים לעשות עבורם,
הבניין הזה יקום ויעמוד על תילו בעז"ה השאלה מי יזכה לקחת חלק עם רשב"י הקדוש ועם 45 הרוגי מירון
כי בנפשנו הדבר!!
מי שיזכה לעשות לכבוד רבי שמעון בר יוחאי ולקחת חלק יזכה שכמו שרבי שמעון הבטיח שתורה לא תשכח מפי זרעו ככה התורה לא תשכח מפי זרעו שלו לעד ולעולמי עולמים!
מצורף כאן הלינק לתרומה כמה שתוכלו להשתתף תבוא עליכם הברכה הגדולה מאת ה'!
בכינו וזכינו.jpeg
45 משפחות מתחננות.jpg

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2022-05-25 140305.png
    צילום מסך 2022-05-25 140305.png
    KB 680.1 · צפיות: 31

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים

שרה אפרת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
UX UI
אני מתכוון בעיקר לשאול -
מי הולך להיות האבא של המקום בפועל?
מי יהיה הרב שם? מי יחליט מי יהיה הרב שם? מי יהיו הגבאים שם?
עוד איזה ועדת חמשה, עשרה או מאה שערים, או שיש מישהו מוגדר וברור שלוקח אחריות על המקום?
בעיקרון משפחת אלחדד ועוד כמה משפחות ימצאו במקום בעז"ה וידאגו לכל העניינים הם הרימו את הכפפה עמותת קדושי מירון תשפ"א עמותה רשומה בגייידסטאר וכל העוזרים והמסייעים למעלה נעלה וקדושה זו יתברכו מפי עליון אמן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה