יש פלאפון טוב שאפשר להזמין באלי או איביי.וזה יעבוד עם סים כשר לכתחילה?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אין פלאפון שתפוח לכשרים לגמרי באתרים מחו"ל
בc2 שמפרסמים כאן יש אפשרות להכניס סים של פלאפון ורמי לוי וזה עובד בלי כלום.
מה הכוונה בלי כלום?
זה לא נחסם?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא בטוח ואני לא רוצה לקחת סיכון אז כדאי שמישהו מניסיון אישי יענה לך אבל בעיקרון כן
לא ידעתי!!!!
ניסיתי עכשיו מפלאפון שהזמנתי, ואכן הוא קלט את הסים (חברת פלאפון) ועשיתי איתן כעת שיחה!!!
תודה רבה

1. פלאפון נוקיה C2, שהגיע היום, בתוך פחות משבועיים!

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
בדרך כלל זה ננעל לאחר זמן מסויים.
אז @בעריש אם יעבור שבוע ועדיין יהיה פתוח, אל תשכח לעדכן...

yakov24

משתמש חדש
גם אני קניתי c2 מחו''ל ועם כרטיס של אורנג' נחסם מייד וברגע שהחלפתי לרמי לוי עובד כבר כמה ימים מעולה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ללא פריצות קופסאות וכו?
תודה מראש
הבקשה קצת סותרת את עצמה, טלפון טוב מתאים לכשר לא ניתן להשיג בסין, טלפון דפוק ניתן. (c2 עובד רק בחלק מהחברות ומצריך לעתים פריצה).

בכל מקרה כל טלפון שהוא לא נוקיה ניתן לבקש מהמוכר להחליף את iemi ואז זה יעבוד גם בכשרים בכל החברות, תקפידו להביא למוכר מספר שתואם כשרים והוא יבצע עבורכם בד"כ.
*#06# מציג את הקוד בכל טלפון קחו כשר העתיקו ושלחו למוכר

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
הבקשה קצת סותרת את עצמה, טלפון טוב מתאים לכשר לא ניתן להשיג בסין, טלפון דפוק ניתן. (c2 עובד רק בחלק מהחברות ומצריך לעתים פריצה).

בכל מקרה כל טלפון שהוא לא נוקיה ניתן לבקש מהמוכר להחליף את iemi ואז זה יעבוד גם בכשרים בכל החברות, תקפידו להביא למוכר מספר שתואם כשרים והוא יבצע עבורכם בד"כ.
*#06# מציג את הקוד בכל טלפון קחו כשר העתיקו ושלחו למוכר
סמסונג ושיאומי עובדים ככה גם בסים כשר?

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
@חבילות נופש לחו"ל סמסונג ודאי, שיאומי אני לא יודע מאמין שכן, בעיקרון כל טלפון לא כשר לא תואם כשר בגלל הקוד הזה ברגע שהוא הוחלף הכל עובד, בנוקיה המספר צרוב בכמה מקומות שונים ולא ניתן לבצע את השינוי ולכן צריך פריצה

רעואל

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
@חבילות נופש לחו"ל סמסונג ודאי, שיאומי אני לא יודע מאמין שכן, בעיקרון כל טלפון לא כשר לא תואם כשר בגלל הקוד הזה ברגע שהוא הוחלף הכל עובד, בנוקיה המספר צרוב בכמה מקומות שונים ולא ניתן לבצע את השינוי ולכן צריך פריצה
אז בעצם כל פלאפון חוץ מנוקה יעבוד עם סים כשר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה