דיונים ואתגרים יש מצב למצוא?

chani svei

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
צילמתי חלאקה בימין משה בחמישי האחרון, וכמובן שמשהו חייב להישאר מאחור...ביום ראשון שמתי לב שחסר לי הספר תורה.
כשחזרתי בראשון לצילומי משפחה כמובן שלא מצאתי בשומקום.. (לא פעם ראשונה...)
יש מצב שמישהי לקחה את זה? כן כדאי לקחת יוזמה, וכל אביזר שצלמת מוצאת פשוט לקחת ולשאול פה בפרוג וכו'.

גלידלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
צילמתי חלאקה בימין משה בחמישי האחרון, וכמובן שמשהו חייב להישאר מאחור...ביום ראשון שמתי לב שחסר לי הספר תורה.
כשחזרתי בראשון לצילומי משפחה כמובן שלא מצאתי בשומקום.. (לא פעם ראשונה...)
יש מצב שמישהי לקחה את זה? כן כדאי לקחת יוזמה, וכל אביזר שצלמת מוצאת פשוט לקחת ולשאול פה בפרוג וכו'.
מומלץ לדעתי לרשום שם על הפריטים יותר קל לאתר את האובדת

קליין לאה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני פעם שכחתי על הדשא מצלמה-אביזר אבל יפה... זה נישכח על הדשא...אחרי כמה דקות ראיתי ששכחתי אותה..חזרתי מהר וראיתי שערבי אחד לוקח את זה..הגעתי אליו ואמרתי לו שזה שלי ואמרתי לו בד"א שזה לא אמיתי:p הוא החזיר לי בלי בעיה ב"ה לפני שאמרתי לו שזה לא אמיתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה