יש!!! מענק קורונה "שני" ארה"ב

mo4644

משתמש חדש
עדכון על המענק השלישי של $1400: עבר אישור הסנט, והשבוע חוזר לבית הנבחרים לאישור סופי. הנשיא ביידן אמור לחתום ב14 במרץ. מי שהביא פרטי בנק בארה"ב להIRS, יקבל המענק בערך21 במרץ.
מי שאמור לקבל צ'ק, יגיע לארץ בערך בין 6 באפריל ל23 ביוני, תלוי בעיכובים בטיסות ודואר ישראל

mo4644

משתמש חדש
איך מגישים את הבקשה?
דרך דיווח מס של שנת 2020. אפילו מי שלא חייב מס או אין לו חובת דיווח, צריך לבקש דרך דיווח מס. יש אתרים שנותנים הרפשרות הזה, אבל מי שלא יודע אנגלית טוב, לא כדאי לנסות לבד. ראיתי מלא טעויות מצחיקות של אנשים כאלו, ולא תמיד קל לשחזר העניינים אחרי טעויות.
מי שרוצה שירות מקצועי לכל התהליך, בתשלום, לפנות אלי באישי. יש אפשרות לשלם רק כשמגיע הצ'ק

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
דרך דיווח מס של שנת 2020. אפילו מי שלא חייב מס או אין לו חובת דיווח, צריך לבקש דרך דיווח מס. יש אתרים שנותנים הרפשרות הזה, אבל מי שלא יודע אנגלית טוב, לא כדאי לנסות לבד. ראיתי מלא טעויות מצחיקות של אנשים כאלו, ולא תמיד קל לשחזר העניינים אחרי טעויות.
מי שרוצה שירות מקצועי לכל התהליך, בתשלום, לפנות אלי באישי. יש אפשרות לשלם רק כשמגיע הצ'ק
שאלה שלא מן המנין:
יש לך מושג האם לעניין החזרי מס, ("מס הכנסה שלילי")
קצבה חודשית של ילד אומנה נספרת כהכנסה?

sukimeni

משתמש מקצוען
אם אני רוצה לבדוק מה קורה עם המענק. אני לא יודעת איך אני אמורה להקליד את הכתובת לא הבנתי מה שהם רושמים שם.
Enter your Street Address in "123 Main St NW #7" format. Do not enter City/Town or State
אשמח להסבר ואם אפשר אפילו לדוג.
תודה רבה

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אם אני רוצה לבדוק מה קורה עם המענק. אני לא יודעת איך אני אמורה להקליד את הכתובת לא הבנתי מה שהם רושמים שם.
Enter your Street Address in "123 Main St NW #7" format. Do not enter City/Town or State
תודה רבה
מה שאני עשיתי, היות ולא זכרתי מה בדיוק נכתב בטפסים של SSN,
זה לנסות את כל האופציות איות ומלל האפשריות, (אצלי אין הרבה)
בסוף עליתי על האחת הנכונה.

sukimeni

משתמש מקצוען
מה שאני עשיתי, היות ולא זכרתי מה בדיוק נכתב בטפסים של SSN,
זה לנסות את כל האופציות איות ומלל האפשריות, (אצלי אין הרבה)
בסוף עליתי על האחת הנכונה.
תודה רבה
עדיין אשמח לעזרה, כי קצת הסתבכתי עם זה

יעקב 613

משתמש פעיל
ממש לא נכון. אתה מביא ציטוטים מאתר של הIRS שלא נכתב בצורה משפטית, ואפילו יש טעויות שמה. מה שחשוב לנו, מה שכתוב בספר החוקים, הIRC. עיין
SEC. 6428. 2020 RECOVERY REBATES FOR INDIVIDUALS

(3) ELIGIBLE INDIVIDUAL.—The term ‘eligible individual’ means any individual other than—
“(A) any nonresident alien individual,
“(B) any individual with respect to whom a deduction under section 151 is allowable to another taxpayer for a taxable year beginning in the calendar year in which the individual’s taxable year begins, and
“(C) an estate or trust.

מה שאתה אומר ש"נחשבים כנתמכים אם ההורים מממנים אותם בחצי מעלות מחייתם", לא נכון כלל, כי לא נחשבים נתמכים רק אם ההורים רושמים אותם כDependent. אין שום דברים בחוק כטענתך
אוקיי זה כבר מתחיל להיות מביך, ראשית אשמח אם תזדהה בשמך אם אתה מפרסם את עצמך וכ"כ בטוח בעצמך.
שנית אתה בעצמך מצטט למה אתה טועה ואני צודק (תיכף יוסבר).
שלישית, רק להבין אם הIRS טועה בפרשנות המשפטית שלו (והוא לא טועה), אתה הולך להילחם בזה בבית משפט בעלויות עתק של פסיקה תקדימית?, בסופו של דבר הם הגוף האחראי עלך ביצוע החוק.
לגופם של דברים, הלינק שהבאת הוא לא של החוק המתאים (הצגת את גרסת הסנאט שלא עברה בסוף, א"כ בסעיפים האלו זה לא משנה), זה הלינק לחוק המענק הראשון שעבר בחוק: https://www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/748/text
תת סעיף 2 מסעיף d אומר כך:
(2) any individual with respect to whom a deduction under section 151 is allowable to another taxpayer for a taxable year beginning in the calendar year in which the individual’s taxable year begins
בתרגום חופשי: כל אדם שמותר (allowable - גם אם לא נוצל בפועל) לו זיכוי כמופיע בסעיף 151.
סעיף 151, סעיף c מאפשר זיכוי לכל נתמך כמפורט בסעיף 152 (dependent), https://www.law.cornell.edu/uscode/text/26/151.
סעיף 152 מגדיר מי זכאי להיות נתמך (dependent) ממש כפי ההגדרות של הIRS וכפי שמניתי לעיל, וההגדרה שאתה מחפש מופיעה בסעיף (c) (1) (D): who has not provided over one-half of such individual’s own support for the calendar year in which the taxable year of the taxpayer begins, and
בתרגום חופשי, לא מימן את עצמו ביותר מחצי מעלות מחייתו השנתית.
הנה המקור: https://www.law.cornell.edu/uscode/text/26/152#a

לסיכום, חד משמעית אסור למי שיכול להירשם כנתמך בדו"ח של מישהו אחר (ההורים) לקבל את המענק, גם אם הם לא רשמו אותו בפועל. והIRS (וגם אני הקטן) בהחלט צודקים.

ayys

משתמש מקצוען
תודה רבה
זה צריך להיות לפי איך שמילאתם בדו"ח
כעקרון הם כותבים למלאות רק את שם הרחוב ומספר הבית בלי העיר והמדינה.

יעקב 613

משתמש פעיל
@יעקב 613 אפשר לאזרח תינוק בן 8 חודשים מבלי להיות בחו"ל?
כמה זמן אורך התהליך?
תלוי אם זכאים להוריש את האזרחות בארץ או לא (שני ההורים אמריקאים ואחד התגורר שם, או הורה אחד אמריקאי והתגורר שם 5 שנים שנתיים מתוכם מעל גילך 14).
אם זה מה שמכונה דרך סעיף הסב, חייבים לטוס ואין דרך לדלג מעל זה.
משך הזמן שלוקח משתנה מאוד אם מגישים בקשה לפטור מאגרה או לא.
מליץ מאוד שתתקשרו אלי לייעוץ ראשוני חינם - 055-9977332
בהצלחה,
יעקב פביאן

יעקב 613

משתמש פעיל
תודה רבה
בדיוק מה שרשמתם בדו"ח המס בשדה הרחוב כולל מס' בית וכו לא כולל מס' דירה אם הופיע בקוביה נפרדת, ומיקוד אם מולא ללא מדינה או עיר (או בבקשה למענק הקורונה שהיה בעצם דו"ח מס 0).

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שאלה מענין לענין באותו ענין.
האם יש למישהו מידע האם ניתן להגיע לפגישות ב-USCIS, כאשר אתה מגיע מחוץ לארצות הברית?

בדף ההזמנה לפגישה שהם שולחים, מופיע שאם היית מחוץ לארה"ב ב-14 הימים האחרונים, אין אפשרות להגיע לראיון. השאלה היא האם זה נאכף (בדיקת דרכונים?) או שהם מסתפקים בהצהרה, האם מחוסנים פטורים מזה, בדיקת קורונה שלילית עוזרת וכו'.

לא מצאתי מידע באתר שלהם.

מאן דאמר

משתמש פעיל
מה נשאר בסוף לגבי אלו שיכולים להיות תלויים?

היה דיבורים שבחוק החדש זה ישתנה, ויוכלו לקבל גם רטרואקטיבית את המענקים הקודמים. מה נשאר עם זה?

דהיינו, האם מבוגר שיכול להרשם כתלוי, זכאי כעת למענקים או שעדיין לא?

כמו"כ, המענק השלישי, לפי איזה שנה? בודקים לפי 2020 או 2021?

תודה רבה לכולם!

יעקב 613

משתמש פעיל
שאלה מענין לענין באותו ענין.
האם יש למישהו מידע האם ניתן להגיע לפגישות ב-USCIS, כאשר אתה מגיע מחוץ לארצות הברית?

בדף ההזמנה לפגישה שהם שולחים, מופיע שאם היית מחוץ לארה"ב ב-14 הימים האחרונים, אין אפשרות להגיע לראיון. השאלה היא האם זה נאכף (בדיקת דרכונים?) או שהם מסתפקים בהצהרה, האם מחוסנים פטורים מזה, בדיקת קורונה שלילית עוזרת וכו'.

לא מצאתי מידע באתר שלהם.
ברוב מוחלט של המשרדים מקפידים על זה מאוד, שמעתי גם על כאלו שגורשו מהמשרדים כשניסו להגיע לפני הזמן, וגם כמה דיווחים מעדי ראיה על כמה חכמולוגים שניסו להגיע לפני שעברו ה14 יום, הם זכו לצרחות מהפקידות, ייבשו אותם עד שבסוף נתנו להם את התעודות, ובעיקר הם גרמו לחילול ה' אדיר ונזק ארוך טווח לכל הישראלים שמבקשים להגיע לאזרחות.
ולכן מעבר לסיכון האישי שאתה לוקח, אני מבקש ממך להתחשב גם בזולת ולא לגרום נזקים בלתי הפיכים לבאים אחריך, וזה מעבר לעוון חילול ה' הנורא שייגרם.
ברוך ה' כל לקוחותיי נשמעו להוראות והכל עבר אצלם חלק.

יעקב 613

משתמש פעיל
מה נשאר בסוף לגבי אלו שיכולים להיות תלויים?

היה דיבורים שבחוק החדש זה ישתנה, ויוכלו לקבל גם רטרואקטיבית את המענקים הקודמים. מה נשאר עם זה?

דהיינו, האם מבוגר שיכול להרשם כתלוי, זכאי כעת למענקים או שעדיין לא?

כמו"כ, המענק השלישי, לפי איזה שנה? בודקים לפי 2020 או 2021?

תודה רבה לכולם!
מענק 1 ו2 לא זכאים (לא תוקן רטרואקטיבית,, לא יודע מאיפה השמועה הזאת).
מענק 3 זכאים, ויבדקו לפי 2021 למי שלא יקבל את התשלום המוקדם עכשיו - שים לב שהליך החקיקה עדיין לא הושלם, ועניתי לך ע"פ המתפרסם בינתיים.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ברוב מוחלט של המשרדים מקפידים על זה מאוד, שמעתי גם על כאלו שגורשו מהמשרדים כשניסו להגיע לפני הזמן, וגם כמה דיווחים מעדי ראיה על כמה חכמולוגים שניסו להגיע לפני שעברו ה14 יום, הם זכו לצרחות מהפקידות, ייבשו אותם עד שבסוף נתנו להם את התעודות, ובעיקר הם גרמו לחילול ה' אדיר ונזק ארוך טווח לכל הישראלים שמבקשים להגיע לאזרחות.
ולכן מעבר לסיכון האישי שאתה לוקח, אני מבקש ממך להתחשב גם בזולת ולא לגרום נזקים בלתי הפיכים לבאים אחריך, וזה מעבר לעוון חילול ה' הנורא שייגרם.
ברוך ה' כל לקוחותיי נשמעו להוראות והכל עבר אצלם חלק.

יישר כוח.
אני מניח שהסיפורים הנ"ל קרו באיזור ניו יורק המורחב, בה יש הקפדה יתירה על הוראות הקורונה.

השאלה היא האם גם באיזורים בארה"ב בהם המסעדות פתוחות באופן רציף וחופשי, למשל פלורידה, האם גם שם יש הקפדה על זה.

כמו כן השאלה האם יש הכרה בתעודת מתחסן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה