יש!!! מענק קורונה "שני" ארה"ב

Rochit

משתמש מקצוען
אשמח ללינק, או ציטוט
זה כתוב בפירוש בכללים בעמוד הבא:

(סימנתי באדום):
o qualify for advance Child Tax Credit payments, you — and your spouse, if you filed a joint return — must have:

• Filed a 2019 or 2020 tax return and claimed the Child Tax Credit on the return; or
  • Given us your information in 2020 to receive the Economic Impact Payment using the Non-Filers: Enter Payment Info Here tool; and
  • A main home in the United States for more than half the year (the 50 states and the District of Columbia) or file a joint return with a spouse who has a main home in the United States for more than half the year; and
  • A qualifying child who is under age 18 at the end of 2021 and who has a valid Social Security number; and
  • Made less than certain income limits.​

אני בטוחה שהמוחות הקודחים של הישראלים ינסו למצוא דרך "לגור בארה"ב".....

א'ב'

משתמש פעיל
הי קבלתי עכשיו את השלישי 1400 דולר אך את שתי הראשונים לא קבלתי מה זה אומר??
יש לי מה לעשות בנידון?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
זה כתוב בפירוש בכללים בעמוד הבא:

(סימנתי באדום):
o qualify for advance Child Tax Credit payments, you — and your spouse, if you filed a joint return — must have:

• Filed a 2019 or 2020 tax return and claimed the Child Tax Credit on the return; or
  • Given us your information in 2020 to receive the Economic Impact Payment using the Non-Filers: Enter Payment Info Here tool; and
  • A main home in the United States for more than half the year (the 50 states and the District of Columbia) or file a joint return with a spouse who has a main home in the United States for more than half the year; and
  • A qualifying child who is under age 18 at the end of 2021 and who has a valid Social Security number; and
  • Made less than certain income limits.​

אני בטוחה שהמוחות הקודחים של הישראלים ינסו למצוא דרך "לגור בארה"ב".....
כדאי להיזהר, הרשויות האמריקאיות מאוד מחמירות בשקרים מהסוג הזה

אוווהווו

משתמש חדש
היי,
אני מעוניינת לקבל עזרה בנושא תמורת תשלום ממשהו שמבין בכך.
מי שמעוניין אשמח שיצור עימי קשר.
תודה.

דרמה זה לא סיפור

כתיבה חדה מדויקת ואפקטיבית.
מנוי פרימיום
מי יודע על מישהו אמין ולא יקר שיוכל להתקשר עבורי לאמריקאים ולדבר איתם?
הם שלחו מכתב שנשלח אלי צ'ק אבל לא נפדה, ואם אני רוצה צק חדש להתקשר

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מצאתי את הסושיאל סקיוריטי של אשתי ואני מעוניין לבקש את המענקים.
למישהו יש המלצה על רו"ח [לא חובה] שיכול להגיש דו"ח מס שנתי על שנת 2022?
אשמח גם אם יפרט את המחיר בערך.
תודה רבה.

רבקה זקס

משתמש מקצוען
יפה! מציאה מצויינת!
אתה צריך להגיש דוח לשנת 2020 כדי לקבל את המענקים הראשון והשני, ודוח לשנת 2021 כדי לקבל את השלישי.
אני מגישה דוחות ואשמח לעזור לך. יעוץ ללא תשלום או התחייבות.
rivka.zaks1 ג'ימייל

רבקה זקס

משתמש מקצוען
אני רואה עכשיו שביקשת לפרט המחיר. בהתייחס לדוחות של שנים עברו, המחיר בין 170-420 ש"ח לכל דוח, תלוי בנתונים שלך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה