יש למישהו הקלטה של ר' שלמה קרליבך - הבדלה

yeshi

משתמש צעיר
תודה רבה, מאוד אשמח!

היועץ

משתמש צעיר
תודה רבה, מאוד אשמח!
גם אני מחפש הקלטה ישנה של קרליבך, אודה אם משהוא יכול להפנות אותי או לשלוח לי בקובץ.
מדובר בהקלטה שמתחילה בסיפור בתחילה בעברית ולאחר מכן תרגום לאנגלית:
"איך ששמעתם, לצערי הרב אבי נפטר, וכשהייתי כאן בארץ הלכתי לכותל הקדושה להגיג קדיש.
... פתאום ראיתי שש מיליונים דמעות קטנות קדושות.. והבנתי, אני לא אומר קדיש אחרי האבא בלבד. אני אומר קדיש על כל ... לא זוכר את ההמשך...
הסיפור מסתיים בשיר ומחה ה' דמעה מעל כל פנים. קטע מרגש במיוחד.
היה לי לפני כ 30 שנה !!! פעם בקלטת ישנה, מישהוא שמע אותה מתנגנת מהחלון של המכונית ובקש ממני בהשאלה,.. היות והוא "משוגע" על שירי קרליבך. .ומאז נעלמה הקלטת....

אם כבר עוסקים בקרליבך (לא שאני חסיד גדול שלו... אבל אי אפשר להתעלם מזכויות...
קראו את הסיפור בקובץ המצורף( פורסם באתר של ברסלב) ותקבלו מספר תובנות לאחת הבעיות הקשות של דורנו למרות שהסיפור התרחש לפני כ 25 שנה.

קבצים מצורפים

• סיפור חזק על הרב קרליבך- סיפור אישי שלא נכתב בשום ספר עדיין… _ תיקון הכללי- האתר הרשמי.pdf
    KB 657.2 · צפיות: 103

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

מרגש מאד. נראה לי שכבר העלו את זה בפרוג לא מזמן.
אהבתי מה שכתוב שם: "היינו יכולים להמשיך ככה עוד שעות. אבל פתאום הוא שם לב שהשמש מתחילה לשקוע. "תסלח לי לולי", הוא אמר לי בחום. "הייתה אמורה להיות לי הופעה בחמש בערב, עכשיו כבר שבע, בטח מחפשים אותי." :D

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עד שימצא הקרליבך המקורי, העלתי לכם סרטון של שמואל גרינמן עורך הבדלה בנוסח קרליבך וכן סרטון של יהודה גרין מבדיל בנוסח קרליבך. שווה צפיה!!
תהנו!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
גם אני מחפש הקלטה ישנה של קרליבך, אודה אם משהוא יכול להפנות אותי או לשלוח לי בקובץ.
מדובר בהקלטה שמתחילה בסיפור בתחילה בעברית ולאחר מכן תרגום לאנגלית:
"איך ששמעתם, לצערי הרב אבי נפטר, וכשהייתי כאן בארץ הלכתי לכותל הקדושה להגיג קדיש.
... פתאום ראיתי שש מיליונים דמעות קטנות קדושות.. והבנתי, אני לא אומר קדיש אחרי האבא בלבד. אני אומר קדיש על כל ... לא זוכר את ההמשך...
הסיפור מסתיים בשיר ומחה ה' דמעה מעל כל פנים. קטע מרגש במיוחד.
היה לי לפני כ 30 שנה !!! פעם בקלטת ישנה, מישהוא שמע אותה מתנגנת מהחלון של המכונית ובקש ממני בהשאלה,.. היות והוא "משוגע" על שירי קרליבך. .ומאז נעלמה הקלטת....

מצו"ב

קבצים מצורפים

• קרליבך- ומחה ה'.mp3
    11.4 MB · צפיות: 85

יהושע הצדיק

משתמש מקצוען
אם לא הבדלה אז קידוש. (לא ווקאלי)

קבצים מצורפים

• _-_קידוש_-_רבי_שלמה_קרליבך.mp3
    3.3 MB · צפיות: 52

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עד שימצא הקרליבך המקורי, העלתי לכם סרטון של שמואל גרינמן עורך הבדלה בנוסח קרליבך וכן סרטון של יהודה גרין מבדיל בנוסח קרליבך. שווה צפיה!!
תהנו!
בטעות נמחקו הסרטונים, אז הנה הם שוב

קבצים מצורפים

• הבדלה קרליבך שמואל גריינימן.mp4
    37.6 MB · צפיות: 137
  • יהודה גרין הבדלה.avi
    63.9 MB · צפיות: 182

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם כבר עוסקים בקרליבך (לא שאני חסיד גדול שלו... אבל אי אפשר להתעלם מזכויות...
קראו את הסיפור בקובץ המצורף( פורסם באתר של ברסלב) ותקבלו מספר תובנות לאחת הבעיות הקשות של דורנו למרות שהסיפור התרחש לפני כ 25 שנה.

הסיפור הנ"ל התפרסם בעיתון משפחה על ידי שמעון ברייטקופף.

הוא לא מזכיר את קרליבך בשמו, אבל מתאר את דמותו בדיוק נמרץ, עם כל ה'שפראך' של קרליבך. מדהים לקרוא את התיאור של קרליבך. אבל נראה לי שהסיפור איננו אמיתי.

ספרים מ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אבל נראה לי שהסיפור איננו אמיתי
יכול להיות שלא אמיתי.

אב ל איך אמרו על הסיפורי חסידים - מי שמאמין יכול להיות פתי, אבל מי שלא מאמין הוא אפיקורוס...
כי זה יכול היה להיות.

אצל קרליבך - בודאי שהיה יכול להיות סיפור כזה.
בבחינת 'לו יצוייר'.....

rona51

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לבעלי אוסף של כמה נוסחאות הבדלה של קרליבך אותנטיות.
אם מעוניינים אדאג שיעלה.
הוא נחשב שהמומחים הגדולים בז'אנר הקרליבכי ויש לו חומר שמצוי אצל המבינים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה