דרוש מידע יש לכם שואב אבק רובוטי? זה מומלץ?

אתם חושבים שהשואב אבק רובוטי שלכם הוא מוצלח ועושה את העבודה?

• יש לנו שואב אבק רובוטי שעלה מעל 1500 ש"ח, ואנחנו ממש מרוצים מהקניה ומהתועלת שהוא מביא לנו.

הצבעות: 44 20.4%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי שעלה פחות מ-1500 ש"ח, ואנחנו ממש מרוצים מהקניה ומהתועלת שהוא מביא לנו.

הצבעות: 26 12.0%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי שעלה מעל 1500 ש"ח, ונראה לנו שזה לא שווה את המחיר שלו, [לא מספיק מרוצים]

הצבעות: 8 3.7%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי שעלה פחות מ-1500 ש"ח, ונראה לנו שזה לא שווה את המחיר שלו, [לא מספיק מרוצים]

הצבעות: 7 3.2%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי, אבל חושבים שזה ממש לא מומלץ.

הצבעות: 7 3.2%
  • אין לנו שואב אבק רובוטי, אבל רוצים לקנות בקרוב.

הצבעות: 122 56.5%
  • יש לנו שואב אבק רובוטי, אבל זה ממש לא מתאים לנו כבית עם ילדים קטנים.

הצבעות: 2 0.9%

• סה"כ מצביעים
    216

YNG

משתמש צעיר
PRO זה תחנה משודרגת
PRO ULTRA תחנה משורגת עם ניקוי סמרטוט
הגוף של הרובוט יש S7 או S7 MAXV וכן עם 8 במקום 7.
MAXV זה תמיד שדרוג של הדגם הבסיסי(S ומספר) והוא מושק כמה חודשים אחרי השקת הבסיס, תיקוני באגים וכו.
MAXV תמיד יקר יותר משמעותית.

שעוני להב

משתמש חדש
מנוי פרימיום
אגב, קניתי עכשיו רובורוק S8 , קראתי הרבה גם פה בפורום וגם באתר משווים
נשמע ממש שווה!! ( מבחינת עוצמת השאיבה, ושטיפה וכו...)
אתחיל לעבוד איתו ואשתף אתכם :)

estiesti

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אגב, קניתי עכשיו רובורוק S8 , קראתי הרבה גם פה בפורום וגם באתר משווים
נשמע ממש שווה!! ( מבחינת עוצמת השאיבה, ושטיפה וכו...)
אתחיל לעבוד איתו ואשתף אתכם :)
הוא שוטף ממש או רק מעביר סמרטוט?
מה הדגם?

שעוני להב

משתמש חדש
מנוי פרימיום
כתבתי את הדגם, ROBOROCK S8
הספקתי לבנתיים לעשות ניסיון על חדר אחד, על הרצפה היו כתמים שחורים!!! תאמת לא חשבתי שירד...
סגרתי עליו את הדלת , הוא התחיל לעבוד , כשסיים החריז שסיים . פתחתי את הדלת הרצה הייתה מבריקה!! באמת לא ציפיתי לכזה טוב.
אני אשאלתי לפני זה משכנה גם ROBOROCK אבל S7 הביצועים היו הרבה פחות טובים, לא ככ ניקה יסודי.
פה השאיבה שלא יותר עצמתית, השליטה שלו בבית יותר טובה, אם אני לא טועה הוא היה גם יותר מהיר מהדגם S7
לבנתיים נהנתי.
אני רוצה לעשות את כל הבית ואוכל לתת יותר דעה סופית בעניין !

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
כתבתי את הדגם, ROBOROCK S8
הספקתי לבנתיים לעשות ניסיון על חדר אחד, על הרצפה היו כתמים שחורים!!! תאמת לא חשבתי שירד...
סגרתי עליו את הדלת , הוא התחיל לעבוד , כשסיים החריז שסיים . פתחתי את הדלת הרצה הייתה מבריקה!! באמת לא ציפיתי לכזה טוב.
אני אשאלתי לפני זה משכנה גם ROBOROCK אבל S7 הביצועים היו הרבה פחות טובים, לא ככ ניקה יסודי.
פה השאיבה שלא יותר עצמתית, השליטה שלו בבית יותר טובה, אם אני לא טועה הוא היה גם יותר מהיר מהדגם S7
לבנתיים נהנתי.
אני רוצה לעשות את כל הבית ואוכל לתת יותר דעה סופית בעניין !
הדגם שלך עם תחנת עגינה?
ממש רוצה לקנות מתלבטת בין s8 רובורוק או דרימי l20 עם תחנת עגינה

שעוני להב

משתמש חדש
מנוי פרימיום
S8 רגיל.
קניתי בחנות בשם הצלצול ברח טרומפלדור בפ"ת. קראתי על החנות לפני הגוגל מאפ ויש עליהם ממש ביקרות טובות!!!
המיחר היה ממש זול - 2000 ש"ח , שירות אדיב מוכר סובלני . ממש נהניתי !

שעוני להב

משתמש חדש
מנוי פרימיום
הדגם שלך עם תחנת עגינה?
ממש רוצה לקנות מתלבטת בין s8 רובורוק או דרימי l20 עם תחנת עגינה
את מתלבטת בין S8 רובוטרוק עם תחחנת עגינה או לא? אם לא, אז למה בדריימי את רוצה תחת עגינה?
בדקתי את העניין עם התחנות עגינה, (לפחות אצל רובוטרוק ) אם זה אותו S לדוג ,S8 וההבדל זה תחנת עגינה או בלי, זה ההבדל ההיחיד!!! מבחינת עוצמת שאיבה, שטיפה , סוללה - הכל אותו הדבר בדיוק!!
והפער ממש משמעותי! , לדוג S8 שרכשתי עלה לי 2000, ובאותה החנות רובורוק s8 pro ultra- שזה עם תחנת עגינה , עלה 4600.. יקר בהרבה...
השדרוג בתחנת עגינה זה שהוא יודע להרטיב לך את הסמרטוט בכל פעם, ובסיום העבודה לנקות את הסמרטוט כך שיהיה מוכן לפעם הבאה וכן לנקות את מיכל אחסון האבק . ( בעצם את תצטרכי במקום בכל שטיפה או 2 שטיפות לנקות מאבק ולמלא מים , אז כל כמה שבועות רק לרוקת את המיכל הגדול של תחנת העגינה ולמלא לו מים)

מעלה לך פה מאתר משווים השוואה בין המוצרים שרצית, תקראי במפרט

קבצים מצורפים

• השוואה - לפני שקונים - משווים!.pdf
    KB 869.1 · צפיות: 17

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
את מתלבטת בין S8 רובוטרוק עם תחחנת עגינה או לא? אם לא, אז למה בדריימי את רוצה תחת עגינה?
בדקתי את העניין עם התחנות עגינה, (לפחות אצל רובוטרוק ) אם זה אותו S לדוג ,S8 וההבדל זה תחנת עגינה או בלי, זה ההבדל ההיחיד!!! מבחינת עוצמת שאיבה, שטיפה , סוללה - הכל אותו הדבר בדיוק!!
והפער ממש משמעותי! , לדוג S8 שרכשתי עלה לי 2000, ובאותה החנות רובורוק s8 pro ultra- שזה עם תחנת עגינה , עלה 4600.. יקר בהרבה...
השדרוג בתחנת עגינה זה שהוא יודע להרטיב לך את הסמרטוט בכל פעם, ובסיום העבודה לנקות את הסמרטוט כך שיהיה מוכן לפעם הבאה וכן לנקות את מיכל אחסון האבק . ( בעצם את תצטרכי במקום בכל שטיפה או 2 שטיפות לנקות מאבק ולמלא מים , אז כל כמה שבועות רק לרוקת את המיכל הגדול של תחנת העגינה ולמלא לו מים)

מעלה לך פה מאתר משווים השוואה בין המוצרים שרצית, תקראי במפרט
תודה על תשובתך.
אשמח שתעדכני לאחר התנסות בבית לגבי הניקיון.

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
@שעוני להב כמה שאלות אם אפשר
1. כמה ה S8 נצמד לקירות/ארונות?
2. האם נכנס מתחת לשולחן סלון עם כסאות?
3. האם אפשר להפעיל חופשי בלי אפליקציה?
4. איך מנקים את הסמרטוט - שטיפה ידנית בכיור? צריך ליבש לגמרי? האם אחרי כל שטיפה נדרש ניקיון לסמרטוט?

דומינו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@שעוני להב כמה שאלות אם אפשר
1. כמה ה S8 נצמד לקירות/ארונות?
2. האם נכנס מתחת לשולחן סלון עם כסאות?
3. האם אפשר להפעיל חופשי בלי אפליקציה?
4. איך מנקים את הסמרטוט - שטיפה ידנית בכיור? צריך ליבש לגמרי? האם אחרי כל שטיפה נדרש ניקיון לסמרטוט?
@שעוני להב
אשמח גם לתשובות

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
היי @דומינו היקר
בדיוק היום הגיע הs8 שאני הזמנתי
אז אענה לעצמי
1. די נצמד
2. נכנס איפה שרק אפשר - מרשים ביותר, נראה כאילו יש איש קטן בפנים שמנסה להיכנס לכל מקום
3. לא ניסיתי - עובד בוויפרי אנדרואיד -אבל בכללי נראה שכן
4. שטיפה ידנית וצריך לשטוף כשמתלכלך והוא מתלכלך ראיתי שיש באלי לקנות עוד ובעז"ה אני מתכנן לקנות
חוץ מזה הוא נראה באמת מוצר טוב
לעוד שאלות אנחנו כאן

דומינו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היי @דומינו היקר
בדיוק היום הגיע הs8 שאני הזמנתי
אז אענה לעצמי
1. די נצמד
2. נכנס איפה שרק אפשר - מרשים ביותר, נראה כאילו יש איש קטן בפנים שמנסה להיכנס לכל מקום
3. לא ניסיתי - עובד בוויפרי אנדרואיד -אבל בכללי נראה שכן
4. שטיפה ידנית וצריך לשטוף כשמתלכלך והוא מתלכלך ראיתי שיש באלי לקנות עוד ובעז"ה אני מתכנן לקנות
חוץ מזה הוא נראה באמת מוצר טוב
לעוד שאלות אנחנו כאן
תודה רבה
מאד חשוב לי העניין אם יש כפתור הפעלה בלי שצריך אפליקציה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה