התייעצות יש לכם ניסיון עם מכונת כביסה משולבת מייבש?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
איך התוצאה?
ואיך התפעול- נח?
ממליצים על חברה מסויימת או מזהירים להתרחק מאחרת?

אשמח לכל מידע,
תודה!

עט

משתמש מקצוען
אני לא מכיר, אבל מזה שזה אמור להיות הרבה יותר נוח, ובכל זאת זה לא נפוץ, נראה שזה לא משהו.

היפי

משתמש פעיל
גם לנו המוכר לא המליץ.
טען שמכונות משולבות הן לא טובות באחד הפרמטרים - כביסה או ייבוש, או בשתיהם.
גם מבחינת פרקטיקה - קחי בחשבון שאי אפשר להפעיל במקביל, מה שבפועל קורה אצלי הרבה בזמנים של עומס כביסות
(ערבי/ מוצאי חגים ותשעת הימים)

On control

משתמש פעיל
יש לחמותי, הרוב מכבסת ביד. רק מצעים ומגבות במכונה כי מפחדת שיהרס לה.
זכור לי שהמכונה נתקעה לה בסיום הכביסה ולא עבר לייבוש היתה צריכה להמתין עד שטכנאי יואיל להגיע.
היא מחכה להזדמנות הראשונה שתוכל להעיף אותה. (שאלה אותנו כמה פעמים אם אנחנו רוצים אותה...)

הניה.ל

משתמש פעיל
לי יש של בוש ולא ממליצה,
מייבשת היטב רק פריטים בודדים.חולצה או שניים נניח.
בכל מקרה לא חוסך מייבש ואני מייבשת כמעט הכל במייבש.
אני משתמשת באופציות הייבוש רק כשאני נתקעת בלי פרטי לבוש בודדים, ואז אני עושה תוכנית קצרה פלוס ייבוש או כשאני מכבסת סמרטוטים לצייד מייבשת אותם.

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
כדאי לקחת בחשבון, שאם המכונה מתקלקלת - אז נשארים בלי מכונה ובלי מיבש. (כנראה שזה ע''ד מדפסת משולבת).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה