עזרה יש לכם דירה (על הניייר) בפרויקט "ועד משתכני אחיסמך"? - הצטרפו!

מצב
הנושא נעול.

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אל הרוכשים בקבוצת הרכישה "ועד משתכני אחיסמך":

לאור הקולות העולים מן השטח, על חוסר שביעות רצון מן המפרט הטכני שהוצע לבחירה,
ומרמור על התנהלות החברה מול הקולות העולים מן השטח.
ראינו לנכון לפתוח עצומה זו.
https://www.atzuma.co.il/ahisamah
זוהי קבוצת רכישה:
קבוצה - כוחה באחדותה.
קבוצה יוצרת "הגבלות ותנאים" - כשאחד תלוי בשני.
אך זהו יופיה וכוחה - כשנתאגד יחד נוכל לבטא את קולנו בצורה הולמת!

בעצומה זו נחתום על בקשתנו,
להרחבת המפרט הטכני המצומצם והדליל שהוצע,
בלי לגרום לעיכובים משמעותיים בקצב ההתקדמות.
וכן על ערוב התושבים בהחלטות החשובות המתקבלות.

מצ"ב מכתב המפרט את הצעתנו לחברה,
אנא חתמו, והעבירו גם למכרים נוספים מן הפרויקט כדי שנגיע למכסה הרצויה בהקדם!

כמו"כ ניתן לשלוח את אישורכם לעצומה למייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
המיועד למטרה זו בלבד, לרכז את חתימותיכם והארותיכם בנושא.
כולנו מעונינים במפתחות בהקדם - וגם בדירה ההולמת את צריכנו
לכן הזדרזו לחתום ולהעביר הלאה, לחבריכם, כדי שלא נפספס את המועד ולא יגרמו עיכובים!

בואו ונוכיח את כוח האחדות.
חתמו, בקישור זה https://www.atzuma.co.il/ahisamah
או במייל לכתובת: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

---
כדי לשמור על התועלת של הדברים - לחברים בקבוצה, נא לא לפתוח דיונים בפורום זה על הפרויקט.
יש מייל לעצומה וכדאי לשלוח כל הארה אליו.
וכן בחתימה על העצומה - יש מקום לתוספת הארות.

---
אם אתם חלק מהקבוצה
כל קול שלכם, יגדיל משמעותית את יחס החברה לבקשותינו הצודקות.
חתמו והעבירו הלאה.
ובעזרת ה' נעשה ונצליח!

קבצים מצורפים

• עצומה אחיסמך_עמוד_1.jpg
    עצומה אחיסמך_עמוד_1.jpg
    KB 202.5 · צפיות: 483
  • עצומה אחיסמך_עמוד_2.jpg
    עצומה אחיסמך_עמוד_2.jpg
    KB 196 · צפיות: 492

איכפתניק

משתמש רשום
בחירת האריחים זה רק סימפטום לכל מה שקשור בהתנהלת של חברת הניהול ציפחה אינטרנשיונל,
לדעתי שורש הבעיה טמון בכך שאין לרוכשים נציגות בועד, הועד הוא למעשה פיקציה של היזמים,
והמבין יבין

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
א.נזכרתם מאוחר מידי, במתחם B כבר כולם! אוחזים אחר אישור המשכנתא והבחירה. ועכשיו אתם מעוניינים להתחיל הכל מהתחלה. ולכן, אין סיכוי שזה לא יעכב את הבניה, השאלה רק בכמה? ועם בריביות הגבוהות שווה לבדוק זאת. מלבד קבלת דירות ללא גמר שלא אמור לעכב בכלל אלא להיפך, אבל מה, אתם תופתעו כמה ההחזר הכספי נמוך, בקניה סיטונאית המחיר הוא גרושים, עיין ערך מחיר למשתכן.
ב. המצב כרגע שציפחה מאוד מעוניינת לסיים כבר עם הפרויקט, מחמת חוסר הנעימות מהרוכשים ומתוך רצון להתחיל בשיווק שלב ב, לא נראה לי שכדאי לתת להם סיבות ותירוצים לגרירת רגליים בפרויקט, מתוך האשמת הרוכשים.
ג. על פי הסכם השיתוף שאנו חתומים עליו, אין כמעט סיכוי לעצומה זו. מפני שציפחה יטענו ובצדק, שיש רוכשים שמתנגדים לכל עיכוב / או מרוצים מהמפרט הקיים, ואז יצטרכו לכנס אסיפה כללית ולמנות יו"ר ולהגיע לרוב של 51 ממשתפי הקבוצה כדי לקבל החלטה בעניין.

נערך לאחרונה ב:

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עוד נקודה לפי הסכם השיתוף אסור לבצע שום עיכוב שאינו דרך האסיפה הכללית וזה כולל קנס כספי גדול, ראו בעמוד המצורף.
הסכם שיתוף.JPG

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בחירת האריחים זה רק סימפטום לכל מה שקשור בהתנהלת של חברת הניהול ציפחה אינטרנשיונל,
לדעתי שורש הבעיה טמון בכך שאין לרוכשים נציגות בועד, הועד הוא למעשה פיקציה של היזמים,
והמבין יבין

אכן, וזו הסיבה שאם נגייס סכום נכבד של חתימות,
נוכל לעצור את ההתנהלות הזאת ולהוכייח שלא מדובר בעדר טליות שאפשר להוביל אותם באף....

מדובר על מתחם A או B?
כרגע b על הפרק - זה המתחם במתקדם ייותר.
אבל מדובר גם באופן כללי על התנהלות שנוגעת לכל המתחמנים.

א.נזכרתם מאוחר מידי, במתחם B כבר כולם! אוחזים אחר אישור המשכנתא והבחירה. ועכשיו אתם מעוניינים להתחיל הכל מהתחלה. ולכן, אין סיכוי שזה לא יעכב את הבניה, השאלה רק בכמה? ועם בריביות הגבוהות שווה לבדוק זאת. מלבד קבלת דירות ללא גמר שלא אמור לעכב בכלל אלא להיפך, אבל מה, אתם תופתעו כמה ההחזר הכספי נמוך, בקניה סיטונאית המחיר הוא גרושים, עיין ערך מחיר למשתכן.
ב. המצב כרגע שציפחה מאוד מעוניינת לסיים כבר עם הפרויקט, מחמת חוסר הנעימות מהרוכשים ומתוך רצון להתחיל בשיווק שלב ב, לא נראה לי שכדאי לתת להם סיבות ותירוצים לגרירת רגליים בפרויקט, מתוך האשמת הרוכשים.
ג. על פי הסכם השיתוף שאנו חתומים עליו, אין כמעט סיכוי לעצומה זו. מפני שציפחה יטענו ובצדק, שיש רוכשים שמתנגדים לכל עיכוב / או מרוצים מהמפרט הקיים, ואז יצטרכו לכנס אסיפה כללית ולמנות יו"ר ולהגיע לרוב של 51 ממשתפי הקבוצה כדי לקבל החלטה בעניין.

טענות מסוג זה בדיוק,
הן אלו שגורמות לציבור שלם, להיות מובל בצורה שרירותית, ולא הוגנת, ולשים את כספם (על קרן הצבי???), בלי שקולם ישמע.

א. בדיוק בגלל שכולם אוחזים אחרי שלב הבחירה - שבו התעוררו המון המון טענות וכעסים, לכן התעוררנו כרגע, ברגע, שכולם טעונים, אז יש בסיס להבין סוף סוף ששריך לקום ולעשות מעשה.
עיכוב שיגרם, גם אם יעכב בחודש (כלומר שווי חודש שכירות +רביות) אינו שווה ערך לעולם לכל שנוי הכי קטן שאנשים יצטרכו לבצע בדירתם לאחד הכניסה, עליות של שנוייים כאלה הם שוות ערך לפי כמה וכמה וכמה יותר מחודש אחד של שכירות, כל מי שיש לו מעט ידע / נסיון/ שכל יבין זאת בחשבון פשוט.
ב. התורה חסה על מומנם של ישראל, אנשים משקיעים בדירות האלו סכומי עתק, ואין סיבה שלא יקבלו את התמורה שהובטחה להם מכתחילה.
ג. המצב כרגע שהועד שאינו מורכב מקולות הרוכשים כלל - מכתיב לתושבים והם מהנהנים בראשם הצייתנות ומקטרים בשקט.
"התורה חסה על ממונם של ישראל" - אז איך יתכן, שאדם לא יחוס על ממונו ששם בדירה, כשאצל הרוכשים מדובר בממון שנאסף פרוטה לפרוטה במאמצי על אדירים.
ברגע שצפחה יכנסו אספיה כללית - נוכל לדעת שסוף סוף קולם של הרוכשים נשמע, ושהחלטות ה"ועד" מעתה והלאה, יתחילו לקחת בחשבון את קולות הרוכשים ולא להפך
כך שקיום סעיף כזה לא אמור להרתיע אלא להפך, לעודד.

וכמו שנכתב לעיל
בעזרת ה' ורק בעזרתו - נעשה ונצליח.

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לשים את כספם (על קרן הצבי???), בלי שקולם ישמע.
מדוע על קרן הצבי?, לא נתקלתי בבעיות אמינות כלשהם, עיינו בערך קבוצות רכישה אחרות
עיכוב שיגרם, גם אם יעכב בחודש (כלומר שווי חודש שכירות +רביות)
אתם מתלוצצים? חודש?
מדובר על עצירת כל ההזמנות של הרוכשים,זימון כל הרוכשים וכינוס אסיפה, בחירת ועד, החלטות, ובחירה מחדש של כל הדברים. כולל מציאת והתאמת סחורה, וזימון כל הרוכשים למועד בחירה חדש, וזה מלבד עצם העיכוב בבנייה כשצריך להזמין לכל דירה סוג שונה, לדעתי זה לפחות כמה וכמה חודשים לא הייתי אומר שחצי שנה זה מוגזם, ואתם אומרים חודש?
אגב בחישוב גס בהנחה שלקחתם משכנתא של 500,000 שח ואתם משלמים שכירות 3000 שח בחודש, כל חודש עיכוב זה עלות של 6000 שח ואם אני צודק שמדובר בעיכוב של חצי שנה מדובר על נזק של 36,000 שח!
המצב כרגע שהועד שאינו מורכב מקולות הרוכשים כלל - מכתיב לתושבים והם מהנהנים בראשם הצייתנות ומקטרים בשקט.
המצב כרגע, שאנשים רק רוצים לגמור את הסאגה הזו, ולא לשכוח שעוד יש הגבלת עבירות למשך 8 שנים מסיום הבניה!

נערך לאחרונה ב:

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
בשלב זה יהיו הרבה שיתנגדו, החל באלו שמרוצים עד מאד מהפמרט כי "בפרוייקט של "הנוכל X" אפילו את זה לא היה" וכד' ,
וכלה באלו שעסוקים בלקטוף את הג'ובים של מוסדות וקהילות וכד' והם רועדים מפחד מכינוס כלשהוא שיוסיף שקיפות על היום שאחרי, וכל איחוד שכזה יפגע להם בקיבוץ היחידים שהם עמלים עליו,
יתרה מזו יש הרבה דברים משמעותיים להילחם עליהם, ואכמ"ל,
למרות כל זאת אני בעד להצטרף לעצומה הנ"ל,

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שלא תבינו לא נכון הייתי מאוד בעד שמישהו יעשה את זה, ויותר חשוב אם מישהו היה פועל בקשר לריביות הרצחניות, אבל לא עכשיו! כבר מאוחר מידי וכל עיכוב יגרור עליות שלא יצדיקו את התועלת!

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
במכתב כתבתם
upload_2018-3-10_22-22-45.png

מצ"ב המפרט שהוצמד בתחילה, זה אומנם לא בדיוק כמו שהובטח אבל לא רחוק מזה
מפרט טכני 1.jpg

מפרט טכני 2.jpg

נערך לאחרונה ב:

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

אתם מתלוצצים? חודש?
מדובר על עצירת כל ההזמנות של הרוכשים,זימון כל הרוכשים וכינוס אסיפה, בחירת ועד, החלטות, ובחירה מחדש של כל הדברים. כולל מציאת והתאמת סחורה, וזימון כל הרוכשים למועד בחירה חדש, וזה מלבד עצם העיכוב בבנייה כשצריך להזמין לכל דירה סוג שונה, לדעתי זה לפחות כמה וכמה חודשים לא הייתי אומר שחצי שנה זה מוגזם, ואתם אומרים חודש?
אגב בחישוב גס בהנחה שלקחתם משכנתא של 500,000 שח ואתם משלמים שכירות 3000 שח בחודש, כל חודש עיכוב זה עלות של 6000 שח ואם אני צודק שמדובר בעיכוב של חצי שנה מדובר על נזק של 36,000 שח!

המצב כרגע, שאנשים רק רוצים לגמור את הסאגה הזו, ולא לשכוח שעוד יש הגבלת עבירות למשך 8 שנים מסיום הבניה!

מי שלא מעונין
שלא יחתום,
אבל לקרר את האמבטיה, לאחרים, זה לא הגון....
ובגלל מקררים מהסוג הזה, הציבור ממשיך להיות מובל בציתנות למרות חוסר שביעות הרצון (בלשון עדינה) הזועק.

ושוב, מי שלא מעונין לא חייב, ואין מקומו כאן.
אנחנו מקוים לאסוף מספיק חתימות מאלו שכ-ן מעונינים.
וד"ל.

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בשלב זה יהיו הרבה שיתנגדו, החל באלו שמרוצים עד מאד מהפמרט כי "בפרוייקט של "הנוכל X" אפילו את זה לא היה" וכד' ,
וכלה באלו שעסוקים בלקטוף את הג'ובים של מוסדות וקהילות וכד' והם רועדים מפחד מכינוס כלשהוא שיוסיף שקיפות על היום שאחרי, וכל איחוד שכזה יפגע להם בקיבוץ היחידים שהם עמלים עליו,
יתרה מזו יש הרבה דברים משמעותיים להילחם עליהם, ואכמ"ל,
למרות כל זאת אני בעד להצטרף לעצומה הנ"ל,

העצומה הנ"ל מדברת כרגע ספציפית על המפרט הטכני,
אבל המטרה שלה גם להוכיח שיש לרוכשים דעה, וצריכה להיות לדעתם משמעות והשפעה,
העצומה באה להוכיח - שכשמתאגדים, אפשר להשפיע.
מה שישפיע לא רק על בחירת אריח זה או אחר, אלא על כל ההתנהלות מכאן ולהבא.
ומוטב מאוחר מלעולם לא!

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מי שלא מעונין
שלא יחתום,
אבל לקרר את האמבטיה, לאחרים, זה לא הגון....
ובגלל מקררים מהסוג הזה, הציבור ממשיך להיות מובל בציתנות למרות חוסר שביעות הרצון (בלשון עדינה) הזועק.

ושוב, מי שלא מעונין לא חייב, ואין מקומו כאן.
אנחנו מקוים לאסוף מספיק חתימות מאלו שכ-ן מעונינים.
וד"ל.
???????????
מה לא הגון?
אולי זה שאתם מנסים לגרום לי נזק של עשרות אלפי שח כדי לבחור ריצפת אמבטיה שונה זה לא הוגן? אני חושב שזו אינה תגובה ראויה.
ואין כאן שום עניי של מקררים אלא ענייניות נטו, ומאי חזית?
ולכן בדיוק כאן הוא מקומי, כדי שאנשים לא רק יאמרו סוף סוף מישהוא עושה משהו, וירוצו לחתום, אלא גם יבינו במה זה כרוך ויחשבו שנית!

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
???????????
מה לא הגון?
אולי זה שאתם מנסים לגרום לי נזק של עשרות אלפי שח כדי לבחור ריצפת אמבטיה שונה זה לא הוגן? אני חושב שזו אינה תגובה ראויה.
ולכן בדיוק כאן הוא מקומי, כדי שאנשים לא רק יאמרו סוף סוף מישהוא עושה משהו, וירוצו לחתום, אלא גם יבינו במה זה כרוך ויחשבו שנית!

פתחנו עצומה, לא הכרחנו אף אחד לחתום, אם נאסוף את מספר החתימות הדרוש,
נוכיח שזה לא משהו אחד ש"רוצה לבחור רצפת אמבטיה שונה" אלא קולות רבים הרוחשים כבר זמן רב בשטח. וסוף סוף יש מי שמרים את הכפפה ועושה ולא רק מדבר.
ואגב, לא מדובר רק על דוגמא זו אחרת לרצפה, אלא על הרבה מעבר (דוגמא קטנה: במפרט שצרפתם כתוב: אורך ומיקום ארונות בהתאם לתכניות כאשר תכניות מטבח לא הוגשו כלל לרוכשים!!!!)
בכל מקרה, - דעתכם הובעה,
מכאן והלאה התכתשות אישית, מקומה - אולי באישי....

איזה התנהלות מכאן ולהבא?
אנו כבר אחרי משנתא ובחירת ריצוף וכו ובבניה מתקדמת, על מה אתם מדברים?
נזכרתם אחרי תום הלהבא!

ומשום מה בעקבות צורת התגובות, והתמצאותכם היתרה בנהלים
יש תחושה שיש לכם איזשהו אינטרס בסיפור - מעבר לאיטרס של הרוכשים- שתהיה תמורה הוגנת לכספם.
אם אכן כך, בשם ההגינות כדאי לחשוף אותו כדי ש"אנשים יבינו במה זה כרוך", כפי שציינתם.

ואם לא, אז כפי שצוין, הדברים נאמרו, והובנו, ומכאן הציבור יאמר את דברו, ע"י חתימותיו בעזרת ה'.

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא ברור מה ההתנפלות על 'ציפחה' שאין חולק שמלבד שהיא חברה גדולה ותיקה ואמינה, גם בפרויקט הנוכחי היא הצליחה להוציא את העגלה מהבוץ ולהצעיד אותו קדימה בקצב טוב מאוד.
ברור שבבחירת פריטי הגמר לא היה ניתן לרצות את כולם, נדמה שהם כן הלכו על דברים סבירים לחלוטין, ולפחות בחלק מהמחיר למשתכן, מה שידוע לי, היה ברמה פחותה בהרבה, ובלי שידרוגים בכלל.
ובעיקר נניח שיכניסו אי מי מהרוכשים לועד, מי אמר שהחלטותיו ירצו את כולם, וברור שלכנס את כולם ולעשות בחירות על כל דבר, זה דבר שאין לו סוף.

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
צפוי מראש כן?
, החל באלו שמרוצים עד מאד מהפמרט כי "בפרוייקט של "הנוכל X" אפילו את זה לא היה" וכד' ,
,

ר' אבק: לא נתקלת בבעיות אמינות? כי אנחנו הפסדנו לפחות 1.000.000 ש"ח בגלל האמינות הגבוהה שלהם, אם הייתי קונה בבני ברק בתקופת ההגרלה,
(אז עוד לא היית , ניכר שהצטרפת בשנתיים האחרונות והרווחת בענק אחרי שהוותיקים הנשימו את הפרוייקט בכספיהם)

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא ברור מה ההתנפלות על 'ציפחה' שאין חולק שמלבד שהיא חברה גדולה ותיקה ואמינה, גם בפרויקט הנוכחי היא הצליחה להוציא את העגלה מהבוץ ולהצעיד אותו קדימה בקצב טוב מאוד.
ברור שבבחירת פריטי הגמר לא היה ניתן לרצות את כולם, נדמה שהם כן הלכו על דברים סבירים לחלוטין, ולפחות בחלק מהמחיר למשתכן, מה שידוע לי, היה ברמה פחותה בהרבה, ובלי שידרוגים בכלל.
ובעיקר נניח שיכניסו אי מי מהרוכשים לועד, מי אמר שהחלטותיו ירצו את כולם, וברור שלכנס את כולם ולעשות בחירות על כל דבר, זה דבר שאין לו סוף.
אני ממש לא מרוצה מהמפרט!
ויותר מה שלא נתנה אפשרות לקבל דירה ללא גמר
אבל בחיים אל תהיה צודק תהיה חכם!
ולכן לדעתי כרגע יהיה טיפשי להילחם בזה!

אבק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
צפוי מראש כן?

ר' אבק: לא נתקלת בבעיות אמינות? כי אנחנו הפסדנו לפחות 1.000.000 ש"ח בגלל האמינות הגבוהה שלהם, אם הייתי קונה בבני ברק בתקופת ההגרלה,
(אז עוד לא היית , ניכר שהצטרפת בשנתיים האחרונות והרווחת בענק אחרי שהוותיקים הנשימו את הפרוייקט בכספיהם)
אתה מדבר על ועד משתכני אחיסמך? ייתכן
אבל כרגע זו ציפחה שעושה הכל? איזה תלונות יש עליהם?
ואגב, באמת מעניין אותי מדוע לא קמתם ועזבתם במשך כל השנים הללו?

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צפוי מראש כן?

השמצה זולה.
ציפחה הצטרפו אחרי שהכל היה תקוע.
והיה ניתן, ולכאורה גם עכשיו, לצאת בכל רגע נתון, ומי שהיה לו שכל עשה את זה, מי שלקח את ההימור בעיה שלו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה