עזרה יש לכם גמד קטן בבית (רובוט) שמנקה כל הזמן?

אימא של

משתמש מקצוען
אתם מרוצים?
אני מתענינת מאוד ברכישה והייתי שמחה לדעת איך זה עובד
תודה
לי יש את רוידמי ומרוצה מאד.
ממליצה לכל אחתתלפני שקונה לברר היטב על מה שהיא קונה כי יש דברים שמגלים רק עם שימוש.
יש המון סרטונים ביוטיוב שבודקים מוצרים ועושים השוואות בין דגמים וכו.. מומלץ מאד

אימא של

משתמש מקצוען
אני גם קניתי בארץ והמחירים מעולים ומקבליים מהר מאד
לפעמים ניתן להשיג דרך כל מיני אתרים קופונים וכו..
ויש למי לפנות במקרה של בעיה

EFRAT2004

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אני גם קניתי בארץ והמחירים מעולים ומקבליים מהר מאד
לפעמים ניתן להשיג דרך כל מיני אתרים קופונים וכו..
ויש למי לפנות במקרה של בעיה
תודה רבה על כל המידע הענק -לאחר המלצות ממך רכשנו
יש לך אולי סרטונים איך משתמשים עם כל החלקים
תודה רבה

אימא של

משתמש מקצוען
תיקון: השואאה בין רוידמי ל ג'ימי ( שניהם של שיואמי)

קבצים מצורפים

• שואב אבק אלחוטי חדש של שיאומי - Xiaomi JIMMY JV51 - סקירה והשוואה מול ה-Roidmi F8.mp4
    29.5 MB · צפיות: 180
נערך לאחרונה ב:

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
@אמא של האם הוא יודע לא לרדת מדרגות בתוך הבית? [בלי האפ']
הוא מנקה מאחורי הדלת? [אם לא, עדיף כבר שהבעל יטאטא וזהו..]

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
@פפראצי
מסכימה לתת קישור או דגם מדויק לשיואמי שלך?
תודה!

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האם אתם מרוצים?
באיזה מחיר קניתם?
700 שקל זה מחיר טוב?
לא מרוצים. זה בבדיקת מעבדה אם הכשל הוא במכשיר הספציפי שלנו...
קנינו ב1100 700 זה כנראה מחיר של דגם אחר לא הדגם המקביל לדייסון v10

ח.נוי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אני לא יודעת איך זה עובד בשאר הדגמים, אבל לדגם של אי רובוט לוקח קצת זמן להתרגל, אחרי בערך חודש חודשיים הוא מתחיל לקלוט את הצורה של הבית ואפשר לצאת בבוקר לעבודה, להפעיל אותו, לחזור ולגלות שהוא טאטא את כל הבית מצוין וחזר לעמדת ההטענה שלו...
אבל בחודש הראשון הוא קצת יותר אטי כי הוא מסתובב סביב עצמו ולא מספיק קולט את המסלול.... אבל הסבלנות משתלמת, כי התוצאות בהמשך מושלמות!!
אם שמים אותו רק על חדר אחד, אז מיד הוא עובד מצוין. סוגרים את הדלת והוא מנקה הכל ומשמיע צליל כשהוא גומר...
כשעוברים לחדר הבא כדאי ללחוץ על כפתור ההפעלה 3 שניות כדי לאתחל את הזיכרון שלו, שבחדר הבא לא יתבלבל מה הוא כבר ניקה ומה לא...

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
האם roborock S50 (שיואמי) מוצלח גם בלי סמארטפון? והאם מתאים רק לבתים מסודרים?

rachelY

משתמש צעיר
@אימא של דבר ראשון תודה על ההסבר בכל האשכול,
אפשר עוד שאלה קטנה?
אם אני מוכנה להשקיע כסף אז ללכת על אי רובוט או שזה לא משנה ואפשר גם שיאומי?
למה את לא קנית אי רובוט בגלל מחיר או בגלל שהבנת שהשני יותר טוב?
(אני מדברת על שואב אבק רובוטי ולא ידני.)

---
הייתי בחנות של אי רובוט והם המליצו על דגם 996 roomba
למישהי יש ניסיון איתו?

rachelY

משתמש צעיר
אולי יש למישהו לתת לי לתקופה קצרה לניסיון? (כמובן בתשלום)

אימא של

משתמש מקצוען
@אימא של דבר ראשון תודה על ההסבר בכל האשכול,
אפשר עוד שאלה קטנה?
אם אני מוכנה להשקיע כסף אז ללכת על אי רובוט או שזה לא משנה ואפשר גם שיאומי?
למה את לא קנית אי רובוט בגלל מחיר או בגלל שהבנת שהשני יותר טוב?
(אני מדברת על שואב אבק רובוטי ולא ידני.)

---
הייתי בחנות של אי רובוט והם המליצו על דגם 996 roomba
למישהי יש ניסיון איתו?
הביצועים שלהם זהים ולכן לא ראיתי צורך לקנות את של איי רובוט.
וסיבה נוספת היא האפליקציה לשניהם יש אפליקציה אבל הפונקציות שיש באפליקציה של שיואמי מדהימות מה שאין באיי רובוט.
ואני תכננתי אותו שכל בוקר הוא יוצא ומנקה. ואחרי ארוחת צהריים הוא מתוזמן לנקוות את אזור המטבח.

ודבר נוסף זה לא מוצר ל 10 שנים כמו מקרר / מכונת כביסה. כך נראה לי בכל אופן יוצאים דגמים מתקדמים יותר ואני ירצה להשתדרג לכן לא היה נראה לי נכון להוציא סכום כפול 3.

rachelY

משתמש צעיר
הביצועים שלהם זהים ולכן לא ראיתי צורך לקנות את של איי רובוט.
וסיבה נוספת היא האפליקציה לשניהם יש אפליקציה אבל הפונקציות שיש באפליקציה של שיואמי מדהימות מה שאין באיי רובוט.
ואני תכננתי אותו שכל בוקר הוא יוצא ומנקה. ואחרי ארוחת צהריים הוא מתוזמן לנקוות את אזור המטבח.

ודבר נוסף זה לא מוצר ל 10 שנים כמו מקרר / מכונת כביסה. כך נראה לי בכל אופן יוצאים דגמים מתקדמים יותר ואני ירצה להשתדרג לכן לא היה נראה לי נכון להוציא סכום כפול 3.
למה את אומרת פי 3? אי רובוט דגם 966 עולה 1990 ומבדיקה קצרה ברשת שיאומי עולה1500 שקל לכן חשבתי שבהפרש של 500 שקל אולי עדיף את המקורי, אני טועה?

המכשיר שיש לך הוא גם שוטף או רק שואב?

לי אישית אין אפליקציה, אבל מענין אותי אם אני יכולה לדאוג פעם אחת לתכנת את המכשיר ואח"כ הוא יעבוד קבוע בלי WIFI? (בחנות לא ידעו לענות לי)

אימא של

משתמש מקצוען
למה את אומרת פי 3? אי רובוט דגם 966 עולה 1990 ומבדיקה קצרה ברשת שיאומי עולה1500 שקל לכן חשבתי שבהפרש של 500 שקל אולי עדיף את המקורי, אני טועה?

המכשיר שיש לך הוא גם שוטף או רק שואב?

לי אישית אין אפליקציה, אבל מענין אותי אם אני יכולה לדאוג פעם אחת לתכנת את המכשיר ואח"כ הוא יעבוד קבוע בלי WIFI? (בחנות לא ידעו לענות לי)

לא ידעתי כמה הדגם הזה עולה. אני עשיתי השוואה לדגם רומבה 980 הוא עלה כ 4000 שקל. שיואמי הוא ברמה שלו.
המכשיר שלי גם שוטף - זה יותר העברת סמרטוט לא כ"כ משתמשת בבית הריצוף שלי גרניט מבריק זה משאיר סימנים אבל משתמשת הרבה לניקוי המרפסת - יש לי ממש גדולה ומרפסת זה כל הזמן לנקות מאבק אז הורובוט חוסך לי שם הרבה עבודה.

לגבי האפליקציה - לי היה אבל לא היה לי רשת ביתית ולא הצלחתי להתחבר אליו.
כלומר הוא צריך להיות מחובר לרשת כדי שהוא יעבוד לפי האפליקציה.
אם יש לך רשת ביתית ואת מחברת אותו אליה ואת מבקשת ממשהו שפעם אחת יארגן לו תוכנית נראה לי יכול לעבוד מצוין.

rachelY

משתמש צעיר
לא ידעתי כמה הדגם הזה עולה. אני עשיתי השוואה לדגם רומבה 980 הוא עלה כ 4000 שקל. שיואמי הוא ברמה שלו.
המכשיר שלי גם שוטף - זה יותר העברת סמרטוט לא כ"כ משתמשת בבית הריצוף שלי גרניט מבריק זה משאיר סימנים אבל משתמשת הרבה לניקוי המרפסת - יש לי ממש גדולה ומרפסת זה כל הזמן לנקות מאבק אז הורובוט חוסך לי שם הרבה עבודה.

לגבי האפליקציה - לי היה אבל לא היה לי רשת ביתית ולא הצלחתי להתחבר אליו.
כלומר הוא צריך להיות מחובר לרשת כדי שהוא יעבוד לפי האפליקציה.
אם יש לך רשת ביתית ואת מחברת אותו אליה ואת מבקשת ממשהו שפעם אחת יארגן לו תוכנית נראה לי יכול לעבוד מצוין.
מענין לפני כמה זמן עשית את ההשוואה? כי באתר של אי רובוט אין זכר לדגם 980 ואני רואה הרבה המלצות עליו פה באשכול (בחנות אמרו לי שהם כבר לא מיצרים דגם ששואב ושטף יחד, יכול להיות שבגלל זה הוא לא מופיע? )

תודה על ההסבר של האפליקציה , אבל אין לי שום רשת בבית אז כנראה זה ממש לא רלוונטי לי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה