דרוש מידע יש לכם אוזניות בלוטוס??? כנסו ותעזרו!!!

9762

משתמש רשום
@9762 אשמח לשמוע עוד פרטים ממך על האוזניות שציינת וכן איפה קנית וכמה עלה...
קניתי אותם בksp עלו 450 במבצע יצא להם דגם חדש אבל הרבה סבורים שהקודם יעיל יותר
בכל אופן המעלות בקצרה יש להם שמע וסאונד מעולים ביותר במיוחד למוזיקה וגם לפלאפון
הם מאוד נוחות קטנות עד כמעט בילתי מורגשות ביחס לכול דומיהם
הם יושבות באופן יציב ביותר
הסוללה לא נגמרת
יש להם ביטול רעשים אקטיבי ופאסיבי הם אוטמות את האוזן מרעשי חוץ בנוס יש להם פיצ'ר שאתה יכול להפעיל את המיקרופנים של האוזניות ולשמוע כל הסביבה ועי"כ אתה לא מנותק לגמרי מהסביבה שאתה שומע בהן לי זה מאוד שימושי
קייס קטן וקומפקטי שנכנס לכל כיס שלא כמו בהרבה מתחרים.
אופן השליטה בכפתורים מאוד נוח ויעיל ומזמין לשתמש, להרבה מסוג האוזניות בסגנון זה יש כפתורי מגע שאין להם פידבק, ומה שקורה לפעמים אתה רק מסדר את האוזניה באוזן וזה נלחץ, אבל באלו יש כפתורים רגילים שאתה מרגש ממש את הלחיצה מאוד מועיל לטעמי
יש להם קליטה מצוינת ויכולים להתחבר לכמה מכשירים בו זמנית והסניכרון בינהם מאוד יעיל
למי שיש גישה לאנדרואיד יש להם אפליקציה שמוסיפה הרבה משפרת סאונד, וכן מעדכנת קושחה, לי אין אבל הגדרתי אותם פעם אחת והספיק.
חיסרון א"א שהאוזניה הימינית היא העיקרית ורק אותה אפשר לחבר לבד ולא את השמאלית לי זה לא מפריע כלל
מקוה שעזרתי

ששון אברהם

משתמש פעיל
קניתי אותם בksp עלו 450 במבצע יצא להם דגם חדש אבל הרבה סבורים שהקודם יעיל יותר
בכל אופן המעלות בקצרה יש להם שמע וסאונד מעולים ביותר במיוחד למוזיקה וגם לפלאפון
הם מאוד נוחות קטנות עד כמעט בילתי מורגשות ביחס לכול דומיהם
הם יושבות באופן יציב ביותר
הסוללה לא נגמרת
יש להם ביטול רעשים אקטיבי ופאסיבי הם אוטמות את האוזן מרעשי חוץ בנוס יש להם פיצ'ר שאתה יכול להפעיל את המיקרופנים של האוזניות ולשמוע כל הסביבה ועי"כ אתה לא מנותק לגמרי מהסביבה שאתה שומע בהן לי זה מאוד שימושי
קייס קטן וקומפקטי שנכנס לכל כיס שלא כמו בהרבה מתחרים.
אופן השליטה בכפתורים מאוד נוח ויעיל ומזמין לשתמש, להרבה מסוג האוזניות בסגנון זה יש כפתורי מגע שאין להם פידבק, ומה שקורה לפעמים אתה רק מסדר את האוזניה באוזן וזה נלחץ, אבל באלו יש כפתורים רגילים שאתה מרגש ממש את הלחיצה מאוד מועיל לטעמי
יש להם קליטה מצוינת ויכולים להתחבר לכמה מכשירים בו זמנית והסניכרון בינהם מאוד יעיל
למי שיש גישה לאנדרואיד יש להם אפליקציה שמוסיפה הרבה משפרת סאונד, וכן מעדכנת קושחה, לי אין אבל הגדרתי אותם פעם אחת והספיק.
חיסרון א"א שהאוזניה הימינית היא העיקרית ורק אותה אפשר לחבר לבד ולא את השמאלית לי זה לא מפריע כלל
מקוה שעזרתי
בטוח שיש סינון רעשים אקטיבי כי היה נראה לי שכתבו שיש רק פסיבי?
נ.ב. ראיתי שהיה כתוב שבעידכון גירסא של האפליקציה הבעיה עם כך שאפשר לחבר רק את האוזניה הימנית אמורה להסתדר...

9762

משתמש רשום
בטוח שיש סינון רעשים אקטיבי כי היה נראה לי שכתבו שיש רק פסיבי?
נ.ב. ראיתי שהיה כתוב שבעדכון גירסא של האפליקציה הבעיה עם כך שאפשר לחבר רק את האוזניה הימנית אמורה להסתדר...
נכון אחרי שעדכנתי קושחה היה סינון אקטיבי, לגבי האוזניה הימנית לא יעזור עדכון זה המבנה של האוזנייה שהמכשיר משדר לימין וימין משדר לשמאל, לשמאל אין שום קשר עם המכשיר רק לאוזן ימין.

ששון אברהם

משתמש פעיל
נכון אחרי שעדכנתי קושחה היה סינון אקטיבי, לגבי האוזניה הימנית לא יעזור עדכון זה המבנה של האוזנייה שהמכשיר משדר לימין וימין משדר לשמאל, לשמאל אין שום קשר עם המכשיר רק לאוזן ימין.
העידכון עושה שיהיה סינון אקטיבי???
ואם כן זה עובד גם ב65???

משה ביק

משתמש מקצוען
ואני גם קופץ על האשכול--
מחפש קישור לעלי אקספרס וכדו' לאוזניות מומלצות דמוי אירפודס. שלא נדחפות עיגול סיליקון לתוך האוזן.
אלא כמו איירפודס של אפל. אבל משהו יחסית איכותי- עדיף מניסיון אישי

אסתי 15

משתמש מקצוען
אני משתמשת באירפודס פרו של אפל
הן אמנם יקרות
אבל השגתי אותן בפחות מחצי מהמחיר שבארץ דרך איביי והתמקחות עם המוכר
סאונד מדהים, סוללה לאורך זמן
והכי חשוב - הכי נוחות מכ להאוזניות שהיו לי
אני יכולה להיות איתן 4 שעות ברצף ואני אפילו לא מרגישה, ק"ו הן לא כואבות
אז נכון, העלות שלהן דיי יקרה, אבל לדעתי מצדיק את המחיר.
גם אני אשמח לקישור!
חשבתי שרק לי כואבות האוזניים עם אוזניות.
יש לי אוזניות ב 37 שח מעלי
מאד מאד מרוצה
קניתי כבר 4
אבל מכאיבות לי אחרי שעה בערך

ששון אברהם

משתמש פעיל
גם אני אשמח לקישור!
מאד מאד מרוצה
קניתי כבר 4
דרך אגב יש ביד 2 ממש בזול... אבל לא יודע כמה לסמוך על זה מבחינת מקוריות המוצר... מה שכן ביד 2 תמיד אפשר להתחרט... אא"כ נסעתם בשביל זה מעפולה לבאר שבע :rolleyes:

אסתי 15

משתמש מקצוען
דרך אגב יש ביד 2 ממש בזול... אבל לא יודע כמה לסמוך על זה מבחינת מקוריות המוצר... מה שכן ביד 2 תמיד אפשר להתחרט... אא"כ נסעתם בשביל זה מעפולה לבאר שבע :rolleyes:
אוזניות יד שניה?! בררררר
בקושי מוכנה לחלוק את שלי עם אחותי :)

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
גם אני אשמח לקישור!
מאד מאד מרוצה
קניתי כבר 4
לצערי אני רואה שנגמר לו המלאי
תנסו לחפש בעצמכם, זה לא מסובך..

כותב מוסמך

ה
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
מה עם אלו ?
אולי רבן של כל מחזיקי האוזניות הסיניות מרן @כותב מוסמך שליט"א יעשה עליהם סקירה?
א. יש 2-3 סקירות בדרך בע"ה...
ב. על אלו ספציפית מסתמא אני לא יעשה (מאוד התחשק לי להזמין אותם בהשקה. הם היו מאוד זולות, אבל אני לא חושב שהם יתנו תמורה שווה ברמת הסאונד, בעבר הם מאוד איכזבו, אם במקרה אני יפגוש אותם ויתרשם אחרת אז ייתכנו שינויים...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה