יש לך כיריים אינדוקציה ואת מרוצה? אשמח לדעת מה הדגם

cherry c

משתמש סופר מקצוען
לנו יש את הכיירים הבאות : כיריים אינדוקציה EHL7640FOK אלקטרולוקס
כבר שנתיים ומאוד מרוצים.
הטאצ' מצוין, יש טיימר.

רוחב 71 ס"מ מתאים ל 4 סירים.
יש אפשרות לבשל על 2 משטחים יחד.
ממליצה מאוד!
צפה בקובץ המצורף 592819
יש לי גם את הדגם הזה.
אבל אני לא כזה מרוצה.
קודם כל חייבים לחתוך שיש וארון ל70 ס"מ, ובפועל את מקבלת כיריים של 60! (בגז לא צריך באינדוקציה כן)
כל הצדדים לכל האורך הם לא שמישים, רק בתוך המסגרת של הפינות.
אם ח"ו יום אחד אצטרך להחליף, אני מוגבלת. וזה חיסרון.
חשבתי שזה 70, בפועל זה 60.
נכנסים 4 סירים, אבל רק אם הם עד קוטר 28, מעבר לזה הם גולשים מהגודל שמוקצה לסיר.

הם עושות את העבודה ומבשלות טוב, ויש טיימר.
אבל מצפצפות כל פעם שמנקים(לפי ההוראות), זה לדעתי באג מעצבן ומלחיץ.

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
חוצמז'ה, שסימנס הם המובילים בשוק לדעתי ומניסיוני, ובפקט בדגמים שיש בהם משטח א' 'פלקס' שהוא בעצם כל הכירה.

לגבי האמינות של סימנס, אני כבר לא רוצה להתחייב. בזאפ יש תגובות מאד לא טובות והמלצות ברמה של כוכב 1 או 2 (מתוך 5) לחלק מהדגמים, נראה לי שאצל בוש המצב קצת יותר טוב (עם דגש על קצת), אבל זה לא אומר הרבה, מה גם שלא ברור אם זה לא אותה הגברת בשינוי אדרת.. בכ''מ, אנחנו טפו טפו ב''ה מאד מאד מרוצים מהקניה (כבר יותר משנה), ממליצים עליה והיינו חוזרים שוב. כנ''ל במשפחה שלי על דגם דומה רק יותר גדול.

אולי יש לך דגם? תודה![/QUOTE]

זה כמובן תלוי מאד בגודל המקום שיש לכם על השייש עבור הכיריים.
יש ''דומינו'' קטן, ויש עד 90 ס''מ רוחב, השאלה כמה הגודל וכמה התקציב.
לנו יש את זה (לא להתייחס לחנות הזולה, זה ייבוא אישי ללא אחריות, ועוד לפני ה'מכה' של המכס:
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=952644
המעלה בדגם הזה, שניתן לשים סירים ענקיים, וקאפצ'ות ארוכות, מוצלח, יעיל, נוח לתפעול, מהיר וחכם (אבל אז לא ייכנסו כמובן כל ה 4 סירים).

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לי יש את זה
EIV634
של אלקטרולוקס.
לא הרבה זמן, בינתיים מרוצה מאד. ב"ה.
מתאים גם לחד פאזי

תכשיט

משתמש מקצוען
פרסום וקופי

שעת סיפור

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
אין כאן המקום להיכנס לפן ההילכתי, אבל בכיריים אינדוקציה הקליטה היא עד 5 מ''מ כמדומני, מה שאומר שניתן לשים משטח כיסוי אטום ויחסית עבה מסיליקון (שעולה בעלי כמה גרושים), ולהשתמש בפסח!!
כדאי לבדוק זאת.
חוצמז'ה, שסימנס הם המובילים בשוק לדעתי ומניסיוני, ובפקט בדגמים שיש בהם משטח א' 'פלקס' שהוא בעצם כל הכירה.
מה זה הסיליקון הזה? איפה קונים והוא בעצם מעביר חום ברמה של בישול ולא נשרף?
למעשה הבירור בגלל סדק שיש בכירה וחיפוש פתרונות. הוא באלכסון על פני אחת הלהבות.

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
לנו יש חד פאזי בוש שחור יבואן רשמי, נקנה רק לפני כחודשיים. בנתיים מרוצה מאד. בתקוה שימשך כך.
עובד מהר מאד מאד, נקי, אסטטי. איכות חיים אחרת מהגז. ובעזה מתכננים חהשתמש לפסח עם סילקון.

אתי שיף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לנו יש חד פאזי בוש שחור יבואן רשמי, נקנה רק לפני כחודשיים. בנתיים מרוצה מאד. בתקוה שימשך כך.
עובד מהר מאד מאד, נקי, אסטטי. איכות חיים אחרת מהגז. ובעזה מתכננים חהשתמש לפסח עם סילקון.
אשמח לשמוע כמה עלה ומאיפה..תודה!!

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם אני מעוניינת להחליף כיריים של גז, גודל סטנדרט באינדוקציה חד פאזי,
האם זה מורכב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה