דרוש מידע יש לך בוגבו או יויו?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מדרגות, אוטובוסים, מכוניות- קל להעלות ולהוריד, לקפל ולהכניס, לרוץ ולאכסן...
הבוגבו לעומתה קשה יותר לקיפול, למדרגות, לאוטובוסים
ממליצה בחום על היויו!
וזהו? אין עוד פרמטרים? רק אם יהיה לאמא קל לקפל ולעלות את התינוק לאוטובוס?
אני חושבת שאם הפרמטר הזה נמצא כל כך כל כך גבוה בסדרי עדיפויות כדאי לבדוק שינוי בסדר היום.
הלו, יש פה תינוק. לא חבילה עוברת..

כמובן שלכל אחת יש שיקולים שלה וצריך להתאים לסגנון החיים ולסדר היום שלה. אבל כן חושבת שצריך לחשוב קצת קצת על סדרי עדיפויות ואולי לסדר אותם.

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני יודעת שניתן להשיג ב4000, איפה יש ב3400???
ואגב, באחד האשכולות כאן כתבו שהמחירים של היויו והבוגבו הולכים לעלות בחזרה בינואר 2020.
הבוגבו והיויו בשילב ומוצצים הכי זול.

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
אני חושבת שאם הפרמטר הזה נמצא כל כך כל כך גבוה בסדרי עדיפויות כדאי לבדוק שינוי בסדר היום.
העגלה הזו קיבלה תקני בטיחות,
היא לא עגלת בובה כמו שאת מציגה אותה
וברור שאחרי שיש לי שתי עגלות באותה רמת בטיחות
אבחר בזו הנוחה לי יותר
כמו שציינתי - יש לי את שתיהן, וכל האמירות שהיויו נוטה לנפול עם כל מש רוח קל או פוווו של ילד-
אז לא, אצלי בכל אופן
היא נוטה ליפול בדיוק כמו הבוגבו
אולי לא בהשוואה למאמס אנד פאפאס (גם אותה יש לי) שעליה אפשר לומר שהיא יציבה יותר
אך אם ההשוואה היא בין יויו לבוגבו, (בי, לא קמיליון)
אז יציבותן הנפשית והפיזית שווה

כפריה

משתמש מקצוען

כמובן שלכל אחת יש שיקולים שלה וצריך להתאים לסגנון החיים ולסדר היום שלה. אבל כן חושבת שצריך לחשוב קצת קצת על סדרי עדיפויות ואולי לסדר אותם.

יש לי עגלה כבר, אמבטיה מכובדת ויציבה +טיולון, אבל פתחתי את האשכול לצורך עגלה נוספת שאיתה יהיה לי נוח לקחת למעון המרוחק ולחזור בקלות

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי עגלה כבר, אמבטיה מכובדת ויציבה +טיולון, אבל פתחתי את האשכול לצורך עגלה נוספת שאיתה יהיה לי נוח לקחת למעון המרוחק ולחזור בקלות
תמיד כדאי להציג את הנתונים ויתנו לך המלצות יותר ממוקדות.
במקרה כזה אני ממליצה בהחלט על היויו, גילי 4 חודשים קצת מוקדם אבל בשביל חודשיים לא הייתי משקיעה בבוגבו. הוא ממש לא מומלץ בעיני כטיולון (למרות שאני משתמשת בו עד לגיל 3, אבל הצרכים שלי שונים)

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אז ברור שיויו!!

חחח

משתמש סופר מקצוען
העגלה הזו קיבלה תקני בטיחות,
היא לא עגלת בובה כמו שאת מציגה אותה
וברור שאחרי שיש לי שתי עגלות באותה רמת בטיחות
אבחר בזו הנוחה לי יותר
כמו שציינתי - יש לי את שתיהן, וכל האמירות שהיויו נוטה לנפול עם כל מש רוח קל או פוווו של ילד-
אז לא, אצלי בכל אופן
היא נוטה ליפול בדיוק כמו הבוגבו
אולי לא בהשוואה למאמס אנד פאפאס (גם אותה יש לי) שעליה אפשר לומר שהיא יציבה יותר
אך אם ההשוואה היא בין יויו לבוגבו, (בי, לא קמיליון)
אז יציבותן הנפשית והפיזית שווה
יאלה יאלה, עוד אחת שמתכחשת לחסרונות של היויו.
היא מהממת, נוחה לאמא, נוסעת חלק ועוד הרבה מעלות-פחות יציבה זה חיסרון שלה שמצד אחד מעלה-היא רצה בגללו אבל יותר מידי.
לכן מתאימה לגיל גדול יותר מאשר לקטן.
ואם החלטת להשתמש בה כי היא נוחה לך יותר אל תשקרי תעצמך שזה אותה נוחות לילד ואותה יציבות.

ולא, את לא חייבת להגיב לי תחשבי תאמת עם עצמך.

כפריה

משתמש מקצוען
היא מהממת, נוחה לאמא, נוסעת חלק ועוד הרבה מעלות-פחות יציבה זה חיסרון שלה שמצד אחד מעלה-היא רצה בגללו אבל יותר מידי.
ואם החלטת להשתמש בה כי היא נוחה לך יותר אל תשקרי תעצמך שזה אותה נוחות לילד ואותה יציבות.

יש לך אותה?

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

או שאין לך את היויו,או שאת מדברת עד גיל חצי שנה,אני בהחלט חושבת שעד גיל חצי שנה היא פחות נוחה,אבל מאז והלאה,היא פשוט מושלמת

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
לא התכחשתי. לא ביקשו כאן חוות דעת על חסרונות היויו. אם תשאלי- אענה לך
(היא לא נשכבת עד הסוף, וזה חיסרון גדול; הקשירה בעגלה הזו מסובכת יותר מאשר בבוגבו; הסל קטן מידי... ועוד...)
אך הקלילות שלה היא מעלתה בעיני. עבורי היא מתאימה. גם עבור ילדי.
אינני יודעת מה נח וטוב עבורך ועבור ילדייך.
אך בני מעדיף את הנוחות שבה, את הגוננות (תיקני לומר כך? הכוונה, עגלה קטנה שהוא מרגיש בה בטוח) ומבחינת יציבות, כמו שציינתי בהודעה קודמת- היא שווה לבוגבו. יש לך את שתיהן?

הנני

משתמש צעיר
תלוי את מי שואלים.
סילבר קרוס חברה אמינה ויש לה עגלות קומפקטיות מעולות. יש להן אפילו יתרונות על היויו כמו שכיבה מלאה.

אין לי את הטיולון של הסילבר קרוס אבל האיכות והאמינות של יויו עולה עלין בוודאות.
מנסיון שלי- קניתי 2 עגלות כמו יויו אחת עלתה לי כמעט כמו יויו ואחת פחות שתיהן לא החזיקו מעמד והיו נוראיות. קניתי את היויו כשהבת שלי היתה בת 2.5 ואני מרוצה עד הגג ממנה. הבת שלי אוהבת את העגלה, היא רואה הכל כי היא פתוחה ונמוכה.
בקיצור ממליצה בחום אבל חושבת שהיא מתאימה מגיל שנה ולא מגל חצי שנה- ענין של דעה אישית.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אין לי את הטיולון של הסילבר קרוס אבל האיכות והאמינות של יויו עולה עלין בוודאות.
מנסיון שלי- קניתי 2 עגלות כמו יויו אחת עלתה לי כמעט כמו יויו ואחת פחות שתיהן לא החזיקו מעמד והיו נוראיות. קניתי את היויו כשהבת שלי היתה בת 2.5 ואני מרוצה עד הגג ממנה. הבת שלי אוהבת את העגלה, היא רואה הכל כי היא פתוחה ונמוכה.
בקיצור ממליצה בחום אבל חושבת שהיא מתאימה מגיל שנה ולא מגל חצי שנה- ענין של דעה אישית.
אישית משתמשת ביויו מרוצה עד למאד!!! גם עם תינוק בן חצי שנה.
מעשית ראיתי לאחרונה כמה כאלו שקנו סילבר קרוס (ותק ואמינות מוכחים הרבה יותר מיויו שהיא חברה יחסית חדשה) וכמה פלוסית כאמור מצאו חן בעייני.
רק מניחה לשיקול דעת של כל אחד. לפעמים קונים עגלה אחרי העדר ומוצאים שיש עוד מגבילים שוים במיוחד.

הנני

משתמש צעיר
אישית משתמשת ביויו מרוצה עד למאד!!! גם עם תינוק בן חצי שנה.
מעשית ראיתי לאחרונה כמה כאלו שקנו סילבר קרוס (ותק ואמינות מוכחים הרבה יותר מיויו שהיא חברה יחסית חדשה) וכמה פלוסית כאמור מצאו חן בעייני.
רק מניחה לשיקול דעת של כל אחד. לפעמים קונים עגלה אחרי העדר ומוצאים שיש עוד מגבילים שוים במיוחד.

אני אישית התנסתי בסילבר קרוס וכ"כ לא הייתי מרוצה שכל מי שמכיר אותי לא מוכן אפילו להסתכל על החברה הזו.
ומי שכן התפתתה לקנות מצטערת עוד יותר ממני...

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני אישית התנסתי בסילבר קרוס וכ"כ לא הייתי מרוצה שכל מי שמכיר אותי לא מוכן אפילו להסתכל על החברה הזו.
ומי שכן התפתתה לקנות מצטערת עוד יותר ממני...
הסילבר קרוס מיני?
לנו יש נסיון מעולה איתם עם עגלת surf ששרדה8 שנים, 3 ילדים במשרה מלאה ואם היה למי עוד להעביר היה לה עוד פוטנציאל. היא נשברה כמה פעמים אבל היה שירות תיקונים מעולה ובחינם.

הנני

משתמש צעיר
הסילבר קרוס מיני?
לנו יש נסיון מעולה איתם עם עגלת surf ששרדה8 שנים, 3 ילדים במשרה מלאה ואם היה למי עוד להעביר היה לה עוד פוטנציאל. היא נשברה כמה פעמים אבל היה שירות תיקונים מעולה ובחינם.
דווקא אני מדברת על הSURF. בקושי חזרה מתיקון ושוב נשברה, לי נשבר כבר לתקן אותה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה