עזרה יש לך אפשרות לבטל את גזירת החד פעמי. נשארו 4 ימים להתנגדות

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
כולכם בטח שומעים את קולות המיסים גזרות האוצר על המוצרים החד פעמיים.

ועכשיו הקדימו את הצו ל1.11.2021

אנו רוצים להעלות בפניכם את יכולת ההשפעה של כולנו ואת הבעיה של כל אחד ואחד מכולנו כאשר המס אינו מידתי

פריטי המס יכפילו פלוס את מחירי המוצרים
המס יגרום לחוסרים עקב חוסר כלכליות לייבא ולייצר
לא ניתן לנו זמן להתארגן והמס יחול מיידית גם על הזמנות בתהליך
האובליגו, תנאי האשראי של הספקים ואפשרויות המימון של כולנו לעניין מימון המס יוכפלו

*חשוב מאוד להגיש התנגדויות אישיות כל אחד ואחד יכול להגיש באופן ישיר* !!
בלינק המצורף.

(או ע"י עוה״ד שלכם / רו'ח שלכם/ לקוחות שלכם )

חשוב מאוד שכולנו נגיב כדי שהאוצר יקשיב לצרכים שלנו ולדרישות השוק ושלא יווצר. מצב שכל אחד עושה דין לעצמו וכולנו בחוסר וודאות.

*חברים אל תעמדו בצד זה משפיע על כולנו !!*

רק להיכנס ללינק המצורף, לרשום את ההתנגדות וליזום פעולות לעזרת כולם ‼️

שימו לב ❣️
לפי לו״ז הצו, ניתן להגיש התנגדויות רק עד ה 30/9 ‼️
[26.9, 11:16] מוישי תבניכ: https://bit.ly/3nNHxJu

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
השאלה האם באמת עוזר כל הלינקים להתנגדות וכדו'
או מה שנשאר לעשות ב 4 ימים האחרונים זה למלא את מאגרי החד פעמי בבית?
עוזר ועוזר!
החוק אמור לעבור בעוד כחודש
כל התנגדות יכולה למנוע מהחוק לעבור
אם תתנגדו היום תשלמו על הארוע הבא שלכם 400 שקלים במקום 1000!
תשלמו מחר על צלחת פשוטה 4 שקלים במקום 10 שקלים!

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה מה שכתבתי אני

כתושבת חרדית במדינת ישראל, המפעילה עסק ומשלמת מס הכנסה, ביטוח לאומי ושאר מיסים ככל תושב, בין בפריפריה ובין בת"א,

כאם ל-X ילדים, משתמשת בכלים ח"פ ע"מ שאוכל לפרנס, יחד עם בעלי את משפחתינו, ע"מ שלא ניפול למעמסה על כתפי המדינה, לא מבחינת הרווחה ולא מאף בחינה, הכלים הללו מסייעים בהקלת משק הבית על כל אם, כמוני, שכרגע, בעקבות החוק תאלץ לעמוד שעות ע"מ לשטוף כלים, במקום להשקיע בפרנסת הבית והמשפחה.

בנוסף, אם באמת כלים ח"פ כ"כ מזהמים את העולם, מדוע אין מס על כל כלי ח"פ באשר הוא? מדוע המסים הושתו אך ורק על הכלים הפשוטים שהשכבות החלשות בעם משתמשים?

הממשלה, לצערינו פוגעת במודע בשכבות החלשות, קרי, הציבור החרדי, המצב שהאוצר חושב ליצור כביכול תוספת לקופה המדינית, מוטעה ביסודו, שום רווח לא יצא למדינה שחורטת על דגלה דמוקרטיות כשבפועל מתנהלת בקפיטליסטיות כלפי הציבור החרדי

בפרט האיש, הידוע בשנאתו לציבור שומר תורה ומצוות, ומנסה לשסות בהם את כל המדינה והעולם, מר אביגדור ליברמן, מעולם לא הכיר אותי, או את ילדיי, מעולם לא ראה ילדים בעלי תום וטוהר, שכל חפצו הוא להרוס את ילדותם התמה, החיים היום קשים גם כך, הילדים של דורנו, מתמודדים עם אובדנים גדולים מדורות עברו, מדוע הוא חפץ לקחת מהם גם את פיתם וגם את הוריהם??? לילד בציבור החרדי, אין את כל המותרות כמו לילד בציבור החילוני, הילדים שלנו מסתפקים במועט, מאושרים בכל דבר קטון, אל תיקחו את אושרם

אני מצרפת פה את תמונות ילדיי, כדי שתבינו ממי אתם לוקחים את הכסף, שהעיניים שלהם יכאיבו לכם באשמה שלהם, שירדפו אתכם בלילות,

אתם-הורסים-את-החיים-של-הילדים-התמימים-הללו

תחשבו על זה פעם נוספת

תראו, תינוקת כ"כ יפה וטהורה ותמימה, אתם רוצים להרוס את עתידה? היא רק בת שנה, לא יהיה לה עתיד? לא מגיע לה לחיות כמו כל ילד חילוני? היא אמורה לסבול, רק כי אלוקים בחר שתיוולד למשפחה חרדית???

תראו את הילדים היפים הללו, השלווה שלהם, השמחה,

אתם רוצים לפגוע בהם? בילדים המקסימים הללו?

להרוס את עתידם, בעקבות הוריהם?

אני מתפללת בכל יום שהממשלה הזו תיפול, ממשלה שלוקחת את ההורים מילדים תמימים, לא ראויה אפילו ליום אחד

אני מקווה שמר אביגדור ליברמן וחבר מרעיו, יתעשתו על עצמם, ויבינו במי באמת הם פוגעים.

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
זה מה שכתבתי אני

כתושבת חרדית במדינת ישראל, המפעילה עסק ומשלמת מס הכנסה, ביטוח לאומי ושאר מיסים ככל תושב, בין בפריפריה ובין בת"א,

כאם ל-X ילדים, משתמשת בכלים ח"פ ע"מ שאוכל לפרנס, יחד עם בעלי את משפחתינו, ע"מ שלא ניפול למעמסה על כתפי המדינה, לא מבחינת הרווחה ולא מאף בחינה, הכלים הללו מסייעים בהקלת משק הבית על כל אם, כמוני, שכרגע, בעקבות החוק תאלץ לעמוד שעות ע"מ לשטוף כלים, במקום להשקיע בפרנסת הבית והמשפחה.

בנוסף, אם באמת כלים ח"פ כ"כ מזהמים את העולם, מדוע אין מס על כל כלי ח"פ באשר הוא? מדוע המסים הושתו אך ורק על הכלים הפשוטים שהשכבות החלשות בעם משתמשים?

הממשלה, לצערינו פוגעת במודע בשכבות החלשות, קרי, הציבור החרדי, המצב שהאוצר חושב ליצור כביכול תוספת לקופה המדינית, מוטעה ביסודו, שום רווח לא יצא למדינה שחורטת על דגלה דמוקרטיות כשבפועל מתנהלת בקפיטליסטיות כלפי הציבור החרדי

בפרט האיש, הידוע בשנאתו לציבור שומר תורה ומצוות, ומנסה לשסות בהם את כל המדינה והעולם, מר אביגדור ליברמן, מעולם לא הכיר אותי, או את ילדיי, מעולם לא ראה ילדים בעלי תום וטוהר, שכל חפצו הוא להרוס את ילדותם התמה, החיים היום קשים גם כך, הילדים של דורנו, מתמודדים עם אובדנים גדולים מדורות עברו, מדוע הוא חפץ לקחת מהם גם את פיתם וגם את הוריהם??? לילד בציבור החרדי, אין את כל המותרות כמו לילד בציבור החילוני, הילדים שלנו מסתפקים במועט, מאושרים בכל דבר קטון, אל תיקחו את אושרם

אני מצרפת פה את תמונות ילדיי, כדי שתבינו ממי אתם לוקחים את הכסף, שהעיניים שלהם יכאיבו לכם באשמה שלהם, שירדפו אתכם בלילות,

תחשבו על זה פעם נוספת

תראו, תינוקת כ"כ יפה וטהורה ותמימה, אתם רוצים להרוס את עתידה? היא רק בת שנה, לא יהיה לה עתיד? לא מגיע לה לחיות כמו כל ילד חילוני? היא אמורה לסבול, רק כי אלוקים בחר שתיוולד למשפחה חרדית???

אני מתפללת בכל יום שהממשלה הזו תיפול, ממשלה שלוקחת את ההורים מילדים תמימים, לא ראויה אפילו ליום אחד

אני מקווה שמר אביגדור ליברמן וחבר מרעיו, יתעשתו על עצמם, ויבינו במי באמת הם פוגעים.
את אלופה
אמיתי וכואב!

ממלכתי

משתמש מקצוען
היא אמורה לסבול, רק כי אלוקים בחר שתיוולד למשפחה חרדית???
לא מתאים!! זו זכות להיוולד חרדי
ואין מה לפחד רק לבטוח בקב"ה מתוך אמונה שלימה שהכל מאיתו
כמובן שצריך לשלוח התנגדות בתור השתדלות

D

Deleted 66182

אורח
לטעמי אין שום עניין להתייחס למגזר ואפילו עדיף שלא.
זו זכות אלמנטרית לצרוך חד פעמי בזול לצרכים בסיסיים בלי קשר להשתייכות כלשהי.
כן כדאי להוסיף לענ"ד יתר אכיפה בחופים ובשמורות הטבע, זה באמת מאד פוגע בסביבה
אבל צריכה נורמלית תוך שמירה על הנקיון? תנו לחיות.

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
היא כותבת מתוך התייחסות לעצם הבעיה ומנקודת מבטם של מציעי החוק. ודאי שכמאמינים ההתמודדות האישית שלנו נעשית בדרכים שלנו

מכל מקום. כל עוד יש לנו כח לשנות אסור להרים ידיים

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
לטעמי אין שום עניין להתייחס למגזר ואפילו עדיף שלא.
זו זכות אלמנטרית לצרוך חד פעמי בזול לצרכים בסיסיים בלי קשר להשתייכות כלשהי.
כן כדאי להוסיף לענ"ד יתר אכיפה בחופים ובשמורות הטבע, זה באמת מאד פוגע בסביבה
אבל צריכה נורמלית תוך שמירה על הנקיון? תנו לחיות.
מסכימה. תודה על הדיוק

loving music

משתמש מקצוען
זהו נאומי :) :
הדרך לצמצם את זיהום החופים וכו - היא על ידי הסברה, הצבת מרכזי איסוף פסולת רבים ונגישים בכל אתרי הטבע, והפעלת מתנדבים לאיסוף פסולת.

הטלת מס הפוגע באופו ישיר בשכבות מוחלשות היא החלטה אטומה ומנותקת שמעידה על חוסר הבנת המצב השורר בקרב אחוזים רבים מהציבור, שכלל לא תשיג את מטרתה, מהסיבות הבאות:

מי שיוכל מבחינה כלכלית להמשיך להשתמש בח"פ - ימשיך כרגיל ללא ספק, כי ההשפעה על איכות החיים גדולה ומשמעותית.

מי שלא יוכל - ויעבור לשימוש בכלים רב פעמיים - יסבול מירידה ניכרת באיכות החיים, הכוללת השקעה של שעות רבות נוספות ברחיצת כלים בכמות גדולה, כמות שמקבלי ההחלטות כלל לא מכירים. משמעות הדבר היא פגיעה ישירה והורדה של איכות החיים הנמוכה במילא של האוכלוסיות המוחלשות.

בנוסף, השיפור בזיהום בחופים יהיה מינורי ביותר, מכיוון שאנשים רבים יעדיפו להשליך את כלי הפלסטיק הרב- פעמיים, בדיוק כמו את החד-פעמיים, ולא להחזיר הביתה כל הדרך כלים מלוכלכים נוטפי שאריות.

לסיכום - ההחלטה אמנם מגיעה ככל הנראה, ממניעים חיוביים של שמירה על איכות הסביבה, אך התועלת מזערית והנזק גדול, כך שיש לשקול היטב את הצדדים לפני הטלת מס חדש וכואב על האוכלוסיה הישראלית.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
זה מה שכתבתי אני

תחשבו על זה פעם נוספת

זה כואב מאד.
אבל אם המילים הכי כאובות בארסנל ילכו לחד פעמי מה נשאיר לגזרות הבאות?!
לקחת את ההורים מילדיהם קצת נשמע לי מוגזם מידי כשמדובר על צלחת.

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
גם לי לא היה ברור העניין...
זה נכון לדייק את ההסתייגויות שלנו מהחוק ולהגדיר את המטרות שלנו, אבל מה תכלס באתי לומר? צאו להצביע:)
כל קול קובע:)
ואם לא הייתי פוחדת להבריח מפה אנשים הייתי מוסיפה גייייוווואאאאלללדד

נערך לאחרונה ב:

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה מה שכתבתי אני

תחשבו על זה פעם נוספת

מרגיש מוגזם ,בגלל שהחד פעמי יעלה-לילדים לא יהיה שלווה וכו...???
מצד אחד נשמע סוג של התרמה לקופת העיר ....
אבל אין מה להגיד את כותבת טוב~~

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
כל הניקית הנכבדים עסוקים בלהסביר עד כמה זה כואב וחמור.
אז או קיי, את זה הבנו...
אבל מה לגבי האפקטיביות של ההתנגדויות, מישהו שמע פעם על חוק שהתבטל בגלל כמה ניקיות חרוצות ונסערות מפרוג?...
ודאי
לפני שחוק עובר בוחנים את האפקטיביות שלו ואת ההשפעה לטוב או למוטב, ודעת הציבור היא האינדיקציה היותר מדוייקת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה