דיונים ואתגרים יש לי שאלה- אשמח לתשובה!!

LIZ__ 054-8442909

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
האם אתן יודעות מה עושים בימים האלה בנושא הצילום? האם זה בסדר לצאת לצלם ילדים או שזה בעייתי? מאוד מעניין אותי לשמוע את דעתכן.
אני פשוט חושבת שזה בעייתי במצב הזה כי אנחנו עדיין לא בשגרה מלאה וזה בעייה לצלם ילדים ולהראות להן איך לעמוד (בשביל התמונה) ולתת להם להחזיק את האביזרים שלי וכו'....ואפילו שיש מסיכה וכו'- עדיין זה לא פשוט בכלל לשמור על הכללים... מצד שני זה מבאס שאין הכנסה....וגם אני ממש מתגעגעת לצילום!!!
אשמח לתגובות!
תודה ובשורות טובות!

שרה יצחקי

UI.UX
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אני לא יוצאת לצילומים. זה קשה, אבל המצב לא מאפשר. אני כן קובעת צילומים, ואומרת ללקוחות שישר כשיקלו את ההנחיות ויהיה מותר לצאת- נצא.
ולגבי הגעגוע לצילום ;) - תצלמי בבית. יש פה כמה צלמות שהעלו תמונות מדהימות בבית, עם קצת יצירתיות הכל אפשרי....

הדסה אסתר מזרחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כמו בכל מצב בחיים משתדלים למצוא את הטוב , להסתכל בחצי הכוס המלאה ופשוט לנסות לאלתר בבית-כמובן אם את מתחברת , יש פה צלמות שמעלות תמונות של ילדים בבית וזה פשוט משגע
אני לדוגמא מצלמת אוכל בבית(תאורת חלון ומעלה רקע)וה יוצא מאלף ואם את לא רגילה לצלם אוכל מוצרים וכ' זה סיבה למסיבה לצאת ולהתנסות כמובן אם את בענין
ואל תשכחי שכולנו באותה סירה "צרת רבים חצי נחמה" ועוד יבואו ימים טובים ונשכח שהיה קורונה
מקווה שעזרתי....
בהצלחה!

הדסה אסתר מזרחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כמו בכל מצב בחיים משתדלים למצוא את הטוב , להסתכל בחצי הכוס המלאה ופשוט לנסות לאלתר בבית-כמובן אם את מתחברת , יש פה צלמות שמעלות תמונות של ילדים בבית וזה פשוט משגע
אני לדוגמא מצלמת אוכל בבית(תאורת חלון ומעלה רקע)וה יוצא מאלף ואם את לא רגילה לצלם אוכל מוצרים וכ' זה סיבה למסיבה לצאת ולהתנסות כמובן אם את בענין
ואל תשכחי שכולנו באותה סירה "צרת רבים חצי נחמה" ועוד יבואו ימים טובים ונשכח שהיה קורונה
מקווה שעזרתי....
בהצלחה!

LIZ__ 054-8442909

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכון אין לי בעיה עם זה , זה קצת מבאס אבל אני יודעת שאין ברירה וחייב לחיות עם המצב. כרגע אני קובעת עם אנשים ואז כאשר המצב יתאפשר אני אמשיך לעבוד בעזרת ה'
אבל פשוט היום שמעתי שיש צלמות שהתחילו לעבוד וזה היה נשמע לי מוזר אז רציתי להעלות את הנושא כאן ולשמוע את דעתכן...
כמובן שבסופו של יום כל אחת עושה מה שהיא מרגישה אבל בכל זאת.....
תודה רבה לך על התגובה!
מקווה שעזרתי....
בהצלחה!

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האמת שמצאתי בתוך ה100 מטר נחל יפה עם דשא שלא ידעתי עליו ואני צלמתי שם תושבי השכונה שהיו בבית שבועיים עכשיו כבר לא מקבלת

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ואם אין ילדים בבית, אפשר גם לצלם את עצמך...(זה מה שאני עושה:rolleyes:)
ומה גם - אפשר לערוך תמונות ישנות שיש, אני למשל למדתי מלא דברים חדשים מחפירה בתוכנה, ממש נחמד!!!

CHS

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אין ברירה יותר חשוב שנשמור על החיים עכשיו ואז נוכל כמה שיותר מהר לחזור לשגרה....הלוואי!! :)
זה בכל אופן מה שאני עושה בנתיים ומתגעגעת מאד לצילום!!!

LIZ__ 054-8442909

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני ממש שמחה לשמוע את התגובות שלכן, טוב שהעליתי את הנושא
תודה לכן!

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מישהו יודע מה קורה? מותר כבר לצאת? אסור?
ואם יתחילו לימודים ביום ראשון, אז זה אומר שממש יקלו בהנחיות, אז כבר יהיה מותר?
אני כבר לא יודעת - כי אני כל הזמן רואה פרסומות של צלמות שמפרסמות... ואני מרגישה הפסיכית שרק אני לא מקבלת לקוחות...

LIZ__ 054-8442909

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכון אני גם רואה פרסומות וגם מרגישה פסיכית. וזו הסיבה שהעליתי את האשכול הזה אבל הבנתי שאסור עדיין...
אין מה לעשות, לא עושים מה שהאחרים עושים, במצב הזה צריכים להיות זהירים , לחכות קצת והכל יגמר בעזרת ה'.
אני בנתיים רושמת את כולם וקובעת רק אחרי שהכל יגמר....אין ברירה
הכי חשוב שנדע תמיד שהכל משמיים והכל לטובה!!
דרך אגב אתמול שלחתי מייל למשרד פיקוד העורף לגבי המצב, אמרתי להם שאני צלמת וכו' בשטח פתוח וכו' והם החזירו לי תשובה שאסור כרגע לעבוד, העלתי את זה כאן
‏‏לכידה.JPG

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכון אני גם רואה פרסומות וגם מרגישה פסיכית. וזו הסיבה שהעליתי את האשכול הזה אבל הבנתי שאסור עדיין...
אין מה לעשות, לא עושים מה שהאחרים עושים, במצב הזה צריכים להיות זהירים , לחכות קצת והכל יגמר בעזרת ה'.
אני בנתיים רושמת את כולם וקובעת רק אחרי שהכל יגמר....אין ברירה
הכי חשוב שנדע תמיד שהכל משמיים והכל לטובה!!
דרך אגב אתמול שלחתי מייל למשרד פיקוד העורף לגבי המצב, אמרתי להם שאני צלמת וכו' בשטח פתוח וכו' והם החזירו לי תשובה שאסור כרגע לעבוד, העלתי את זה כאןצפה בקובץ המצורף 642697
את בטוחה שזה מה שענו לך אתמול?
כי אני ראיתי התכתבות מיום ראשון עם משרד הבריאות שזה כבר כן מותר, בתנאים והגבלות כמובן.

חיהלה613

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
גם אני שמעתי שסטודיו עם כפפות ומסיכה ובלי לגעת בילדים מותר

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עד היום לא קיבלתי לקוחות
בטח לא רוצה להכניס אלי לסטודיו
היום ראיתי באתר של פיקוד העורף שמותר
יש שם שו"ת

מצב' צילום מסך לגבי מה שרלונטי
אני מתכננת לשלוח ללקוחות את התו הסגול ושיחתמו לי עליו
שאנחנו מחויבים לעבוד לפי התקנות המותרות

צלמים.PNG

תעודות.PNG

קבצים מצורפים

• PressReleases_files_התו הסגול למקומות העבודה - פרסום באתר.pdf
    KB 178.7 · צפיות: 18

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עד היום לא קיבלתי לקוחות
בטח לא רוצה להכניס אלי לסטודיו
היום ראיתי באתר של פיקוד העורף שמותר
יש שם שו"ת

מצב' צילום מסך לגבי מה שרלונטי
אני מתכננת לשלוח ללקוחות את התו הסגול ושיחתמו לי עליו
שאנחנו מחויבים לעבוד לפי התקנות המותרות

צפה בקובץ המצורף 642861

צפה בקובץ המצורף 642862
אז זה אומר שאפשר לצלם גם לא ב100 מטר?
אם אני כמובן מקפידה על מרחק ומסיכת פנים....

אפרת יפת

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני צילמתי אתמול ילד חלאקה כי בדקתי ואמרו לי שניתן לצאת לפי תו סגול וכו
אבל תקחו בחשבון שזה ממש לא קל מהבחינה הזאת שאת צריכה לחטא הכל אחרי כל צילום.
הייתי עם מסיכה אך יוצא שאת עומדת קרוב לילד ולכי תדעי...
לדעתי חייבים לחכות עוד קצת....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה