יש לי כמה שאלות על סמרטפון A72017.אשמח לעזרה.

אלי אקס1234

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
מה שעם הוויפי דלוק הופיע מקודם עשיתי בסמרטפון עם הגדרות חיפוש ובחיפוש לא הופיע כלום.והתמונה עם הוויפי מכובה זה הופיע עכשיו.וגם זה הוציא איזה דף

אלי אקס1234

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
זה מה שכתוב...

קבצים מצורפים

• 20181118_135547.jpg
    20181118_135547.jpg
    1.6 MB · צפיות: 17

אלי אקס1234

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
למה ההורדת אפליקציות איטית? ומה זה בתוך צור קשר בשלש נקודות למעלה.הפניות שלי?

אלי אקס1234

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
וגם מה עושים כשהם אישרו לי אתר באתרים שלי ואני מקבל מהאתר הזה קישור לאתר.לאישור הרשמה.איך אני מגיע בעצם לאתר הזה שנימצא באתרים שלי דרך הקישור?

אלי אקס1234

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
הפניות שלי זה היסטוריה של כל הבקשות שלך[/QUOTE].
אם כן למה שלחתי להם בקשות והם החזירו לי תשובה וכשאני פותח את הפניות שלי זה כותב לא נימצאו תוצאות?

אלי אקס1234

משתמש צעיר
המשתמש נחסם

אלי אקס1234

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
ואז הקישור נישלח למייל אני לוחץ עליו ואז זה כותב הדף חסום כי הם אישרו את זה רק לי.גם בדוא"ל וגם בגימייל זה רושם שזה חסום

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
ואז הקישור נישלח למייל אני לוחץ עליו ואז זה כותב הדף חסום כי הם אישרו את זה רק לי.גם בדוא"ל וגם בגימייל זה רושם שזה חסום
זה חסום לא כי הם אישרו את זה רק לך, אלא בגלל שהם לא אישרו את הקישור הספציפי הזה, תשלח להם את הקישור כדי שיפתחו לך אותו
אם אתה רוצה אתה יכול פשוט לשלוח לי את הקישור בפרטי ואני יפעיל לך את ההרשמה

אלי אקס1234

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
1.איך שולחים הודעה פרטית?
2.האם יש אפשרות לאתר פלאפון כשר שנאבד על פי מיספר הפלאפון או משהו כזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה