יש כאן מישהו שמבין בתוכנת Font Creator?

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
אני מחפש מישהו שמבין טוב בתוכנה שיוכל ללמד אותי בתשלום איך להגדיר בפונט עצמו את המיקום של הניקוד וטעמי המקרא ביחס לאות.
תודה, יוסי.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מחפש מישהו שמבין טוב בתוכנה שיוכל ללמד אותי בתשלום איך להגדיר בפונט עצמו את המיקום של הניקוד וטעמי המקרא ביחס לאות.
תודה, יוסי.
(אני מבין בזה קצת, ומניסיון - אם זה לא איזה פונט מיוחד, או שאתה מתכוון בעצמך למכור פונט חדש - עדיף כבר לקנות פונט עם הפיצ'רים האלה מוכנים מראש. הזמן שלוקח לסכם קבוצות, נקודות עיגון, ולבדוק התאמה של מאות או אלפי התנגשויות - ממש לא שווה את זה)

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
(אני מבין בזה קצת, ומניסיון - אם זה לא איזה פונט מיוחד, או שאתה מתכוון בעצמך למכור פונט חדש - עדיף כבר לקנות פונט עם הפיצ'רים האלה מוכנים מראש. הזמן שלוקח לסכם קבוצות, נקודות עיגון, ולבדוק התאמה של מאות או אלפי התנגשויות - ממש לא שווה את זה)
זה לקוח שרוצה פונט מסויים שאין לו טעמי המקרא. יוצר הפונט לא מתנגד שאני יוסיף לו טעמים.
אפשר לעשות את בתג וזה יושב טוב, אבל אני לא מסוגל לעבוד עם תג!!
הבנתי שזה מורכב ועל דעת זה אני ניגש לעניין.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה לקוח שרוצה פונט מסויים שאין לו טעמי המקרא. יוצר הפונט לא מתנגד שאני יוסיף לו טעמים.
אפשר לעשות את בתג וזה יושב טוב, אבל אני לא מסוגל לעבוד עם תג!!
לומר לך את האמת - אדרבה תלמד, וכשתלמד תבין לבד למה עדיף לך לשכנע את הלקוח ללכת על פונט שכבר נמכר עם טעמים באופן טייפ.
אני לא מגזים - זה לפחות 7 שעות עבודה, רק לבסיס. ואחרי זה יש עוד התאמות, וגם אחר כך תגלה כל מיני הפתעות כשתעמד...
אני חושב אגב שאולי @יידישע קאפ ירצה ללמד אותך, הוא מומחה בתחום הזה.

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
לומר לך את האמת - אדרבה תלמד, וכשתלמד תבין לבד למה עדיף לך לשכנע את הלקוח ללכת על פונט שכבר נמכר עם טעמים באופן טייפ.
אני כבר תקופה מנסה לשכנע אותו, ויש גם כמה יפים לדעתי (הוא מחפש וילנא יפה), אבל את כולם הוא דוחה.
לפונטביט אין בכלל. פונטייפ לא לטעמו. למסטרפונט יש וילנא אבל הוא רגיל מידי לטענתו. אולי אתם מכירים משהו שפיספתי, באמת יעזור לי!

ני חושב אגב שאולי @יידישע קאפ ירצה ללמד אותך, הוא מומחה בתחום הזה.
הוא הראשון שפניתי אליו, אבל הוא עובד עם תוכנת 'גליפס' על מק, כך שהוא לא יכול לעזור לי.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני כבר תקופה מנסה לשכנע אותו, ויש גם כמה יפים לדעתי (הוא מחפש וילנא יפה), אבל את כולם הוא דוחה.
לפונטביט אין בכלל. פונטייפ לא לטעמו. למסטרפונט יש וילנא אבל הוא רגיל מידי לטענתו. אולי אתם מכירים משהו שפיספתי, באמת יעזור לי!
בטח הוא רוצה את של שיינפלד... ואין בו טעמים, בקושי ניקוד יש בו...

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
לא הבנתי מה הוא רוצה שתייצר לו פונט?

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
לא הבנתי מה הוא רוצה שתייצר לו פונט?
הוא לא רוצה שאני ייצר לו פונט, הוא מעוניין בפונט וילנא שיינפלד שרק בתג (נכון לעכשיו) אפשר להסתדר איתו עם טעמים. אני מחפש בכל מאודי לעבוד עם אינדיזיין ולא עם תג, ומכאן הגיעה השאלה שבראש האשכול.

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אז מה הבעיה

או שתשלם למישהו שיסדר לך את הטעמים לתוכנת אינידזיין המהוללה, וקח בחשבון שזה יכול לצאת לך כמה אלפים טובים, כי זה לפי שעות עובד.

או שתשלם למישהו שילמד אותך איך מסדרים את הטעמים לתוכנת אינידזיין המהוללה, וקח בחשבון שזה יכול לצאת לך הרבה יותר כי זה ממש מורכב.

או
שתעמד בתג וזה יהיה לך בחינם "ללא כסף" בכלל

אבל כמובן שאתה חושק באינדיזיין, אז תתחיל לשבור את החסכונות בבנק

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יצא פונט חדש (בשבילי לפחות) של איתמר נתן בשם צלותנא. הוא גם תומך טעמים למיטב ידיעתי.

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
קח פונט עם טעמים
פתח אותו בפונט קריאטור
ופשוט תלביש עליו את הפונט שאתה רוצה
א על א
ב על ב וכן הלאה..

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
קח פונט עם טעמים
פתח אותו בפונט קריאטור
ופשוט תלביש עליו את הפונט שאתה רוצה
א על א
ב על ב וכן הלאה..
רעיון, תודה.
אין על זה בעיה של זכויות יוצרים?

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
זה רעיון לא מוצלח
ניסינו את זה כמה פעמים זה ממש לא הולך

יוסי גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זה רעיון לא מוצלח
ניסינו את זה כמה פעמים זה ממש לא הולך
זה לא הולך, זה רץ (כמובן שזה לא מושלם וכל הזמן צריך לחזור ולתקן (גם לזה יש שיטה), אבל בהשוואה לשעות שצריך להשקיע על זה מול בניה של אופן טייפ מ0 - זה זניח בעליל). אבל צריך לדעת איך לעשות את זה (בלי לפגוע במרווחים ובלי לפגוע במיקום של האופן טייפ).
ר' @יוסי גרפי אם וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה