יש התקדמות?

ביג לונדון

משתמש פעיל
אותה הצייירת, ילדה בת 13 וחצי.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 92.1 · צפיות: 6
  • 83769.jpg
    KB 92 · צפיות: 9

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מדהים! כשרון מיוחד!
אם הייתי מו"ל הייתי מחתימה אותה על חוזה ארוך טווח.

Eצוב

משתמש פעיל
כנ"ל. לא להאמין!

אלף

משתמש מקצוען
באמת מיוחד מאוד, לא להאמין שזו ילדה שציירה.
רק אם אפשר אמרי לה שהבלונים לא צריכים לכסות חלקים חשובים כל כך בציור, והלשונית שלהם יכולה לבוא מצד הראש ולא להכנס לתוך הפנים, חבל...

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מהמם! נראה לי שמצאנו את הגדי פולק הבא(ה)!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מאוד מרשים לילדה בגילה! היכולת לשמור על עקביות בדמויות השונות הוא מאוד חשוב בציורי עלילה כאלה. מצטרף להערה של אלף לגבי ה"בלונים"

ועם כל הכבוד וההערכה שאני מרגיש, אני דווקא חולק על הגישה של אלינור. אני לא חושב שמצאנו את ה"גדי פולק" הבאה. יכול להיות שבעוד כמה שנים, עם המון השקעה ותירגול, תצמח ציירת יוצאת מן הכלל.

אסור לנוח על זרי הדפנה ולהרגיש ש"כבשנו את הפיסגה" צריך להציב אתגרים חדשים ולמצוא את הפלטפורמה הנכונה לפתח את הכישרון בעיקביות.
באופן כזה, הכישרון המבצבץ יהפוך אי"ה לכלי מקצועי ומהוקצע.

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
ב"ה
איזה קומפוזיציה
תכנון
מעוף
ממש ממש כישרון
לא נופל ברמתו מכמה וכמה ספרים שמונחים על מדפי החנוית
המון בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה