יש הנחות אחסון עכשיו בהוסטינגר אחסון אתרים

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
לדוגמה
אחסון אתר אינטרנט יחיד ב-0.80$ לחודש
אני חושב שבפעם הראשונה המחיר נמוך מהפעם השניה כך שיתכן שבפעם הראשונה כדאי למלאות את הפעם שהנכם מתכוונים ולא להאריך בפעם השניה.
קישור https://www.hostg.xyz/aff_c?offer_id=6&aff_id=13200

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
מה שאפשר לומר ששעות התמיכה בהוסטינגר מצויינות!
יש להם מענה בכל שעות היממה, ואפשר לכתוב בעברית והם עונים באנגלית, בד"כ לא לוקח יותר מכמה דקות.

shalom-m

משתמש פעיל
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכון מאוד,
השאלה למה בונים אתר, אם בונים אתר כמקום אחסון לתיק עבודות, אתה צודק שזה מדי יקר.
אבל בונים אתר במטרה להביא כמה שיותר לקוחות, אזי המהירות הוא פרמטר חשוב מאוד.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
נכון מאוד. ותמיד כדאי לחשב את השכר כנגד הריווח, לדוגמה אפשר להשקיע בדומיין ישראלי, בשרתים ישראלים מהירים, בעיצוב גרפיקאי מזהיר, בתמונות אתר יקרות, בפיתוח מקצועי, וגם פרסומות בעיתונים על עמוד שלם, וקידום בגוגל אדוורדס, ובעוד הרבה דברים.
ובשורה התחתונה צריך לזכור כמה ריווח יש לעומת הפסד וכמה ההשקעה מביאה בפועל ריווח כל ההשקעה ביחד וכל אחד לחוד.

LowcHost

משתמש רשום
למה לא?
מי כן ממולץ?
אין הנחתום מעיד על עיסתו, אבל תראו לי עוד חברת אחסון שנמצאת כאן בפורום וזמינה ללקוחותיה :)
אנו חברת אחסון עם שרתים מהירים בישראל ומחירים זולים (יחסית לישראל!, אי אפשר להתחרות עם מחירים בחו"ל בנתיים)
כתובתנו:
https://lowchost.co.il

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין הנחתום מעיד על עיסתו, אבל תראו לי עוד חברת אחסון שנמצאת כאן בפורום וזמינה ללקוחותיה :)
אנו חברת אחסון עם שרתים מהירים בישראל ומחירים זולים (יחסית לישראל!, אי אפשר להתחרות עם מחירים בחו"ל בנתיים)
כתובתנו:
https://lowchost.co.il

בקרוב מסתיימת לי תקופת האחסון של האתר שלי, אני מחפש חברה אמינה עם 0 קריסות (יש כזה דבר?) ומחירים נוחים, כרגע אני בBOX. מה אתם מציעים מעבר?

LowcHost

משתמש רשום
בקרוב מסתיימת לי תקופת האחסון של האתר שלי, אני מחפש חברה אמינה עם 0 קריסות (יש כזה דבר?) ומחירים נוחים, כרגע אני בBOX. מה אתם מציעים מעבר?

מחירים הרבה הרבה יותר זולים, ואיכות יותר טובה (מעצם היותם חברת ענק הם דוחסים המון לקוחות על שרת אחד על מנת לחסוך בעלויות) - מגבלות משאבי העיבוד שלנו הן לפחות פי 10 לחבילה ממוצעת (לפי תקנון השימוש שלהם).
זמן שאנחנט מתחייבים שהשרת שלך יהיב אוויר הינו 99.9% (עד 8 שעות בשנה של אי זמינות, בדרך כלל לא מגיעים אפילו לזה, רק כאשר אין ברירה שרת יורד לצרכי תחזוקה וגם זה בשעות הליהל כאשר אין עומס ועם הודעה מוקדת מראש).

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תוכל להסביר בקצרה מה החסרונות שלהם מול היתרונות?
זו חברה שמציעה שירות בחינם ושירות בכסף וככה גורפים לקוחות, השירות בכסף שלהם מבחינה טכנית נופל בהרבה מחברות שהם רק בתשלום, ובמיוחד החברות שמומלצות פה בפורום.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
כמה עוד חברות אתה מכיר שעונות לך 24 שעות בצאט?
אין צורך בכרטיס פניה. ולא במייל.

נערך לאחרונה ב:

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לכל חברת אחסון שמכבדת את עצמה יש צאט של 24 שעות. היום החסרון הוא החברות שלא מאפשרת שליחה של כרטיס או פנייה במייל ולשם הרבה מהחברות הולכות. באופן כללי התמיכה של הצא'ט בדרך כלל היא על ידי נציגים גם עם פחות ידע.

עכשיו בקשר להוסטינגר. יצא לי לרכוש בבלאק פריידי אחסון שלהם בשביל שאוכל לעשות ניסויים לפני שאני מעלה לאחסון הראשי שלי. אין מה להגיד התמיכה שלהם יחסית טובה והשרתים גם די מהירים אבל זה אחד האחסונים הכי גרועים שיצא לי להכיר.

ישנה אחידות בין האחסונים השונים ולמרות שכל אחסון משנה מעט את ה-cpanel ומתאים אותו לאחסון רוב הדברים עובדים בצורה דומה. ב-Hostinger החליטו לשנות את הצורה שהאחסון שלהם עובד והם החליטו לעבוד בצורה אחרת. הם חוסמים כל מיני סקריפיטים ופקודות ישנות יותר שעובדות באחסונים הרגילים ויש להם כל מיני מגבלות מטומטמות כמו שאי אפשר למשל ליצור משתמש בבסיס נתונים שארוך יותר מ-5-6 תוווים (אחד הדברים הכי מטומטמים ששמעתי).

למרות שרכשתי מהם אחסון רק למשחק וניסויים האחסון לא היה מספיק טוב בשבילי. אני באופן אישי הייתי ממליץ להימנע. עדיף לשלם עוד כמה גרושים ולרכוש אחסון נורמלי.
ואם מישהו מחפש אחסון יש כאן רשימה של הרבה מאתרי האחסון ותוכלו לבצע בניהם השוואת מחירים.
https://www.yydevelopment.co.il/מדריכים-ומאמרים/מדריך-העלאת-אתר-לאינטרנט/

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
כעת המחיר שם אתר לארבע שנים זה ‏141.60 ₪ בלבד.
מי שנרשם דרך הקישור שלי הנ"ל מרוויח לי. תבא עליו הברכה.
ואני מוסיף את הקישור שוב.
https://www.hostg.xyz/aff_c?offer_id=6&aff_id=13200

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה