עזרה יש דברים שמעצבנים\מתסכלים אתכם ביום-יום, והייתם רוצה לשנות אותם?

מצב
הנושא נעול.

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
שאנשים לא מאותתים כשהם פונים פתאום שמאלה..
שאי אפשר לפעמים ככה פשוט להפוך את האוזניים למצב השתק..
אה, וגם להפוך לרואה ואינו נראה..
שאנשים לא מבינים בדיחות..
שלפעמים בא לי פשוט להתנדף...
או לחילופין, לאחר טיול עם הילדים ב12 בלילה, לחכות לאוטובוס עמוס לעייפה..
ואז מגיע המכשיר המהפכני שלוחצים על כפתור והופ כולם כבר רדומים אחרי הכל..
שלוקח לי זמן לכתוב את ההודעה הזאת..
לראות אנשים שבשיא האלגנטיות לידי עושים דברים מגעילים.. כן כן, אין צורך לפרט..(זה גם מגעיל)
שאין לי כנפיים...
שהעולם לא הרבה יותר טוב ושמח..
לרוץ להספיק לאוטובוס ואז לגלות ששכחתי את המסיכה בבית...
ושתוך כדי התלבטות אם לחזור בנתיים הוא עובר...
כשחזרתי לקחת מסיכה, בסוף לגלות שרוב האוטובוס בלי מסיכות...
אה, וזה הקו ההפוך... סססתם.
שבסוף עד שכתבתי את כל זה האשכול יימחק...
שסתם מתבזבז לי בזמן פה עכשיו...
אה, אני בהטענה.(איזה יופי שיש כאלו מילים גבוהות בעברית, תענוג)...
שהמשפט בשורה הקודמת לא היה מעצבן...

נערך לאחרונה ב:

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
- לעלות לאוטובוס ולגלות ששכחת את הרב קו בבית, ואם ברכבת הקלה - והדלתות כבר נסגרו, לרעוד כל הנסיעה ממבקר שתכף בא אליך.
- לפתוח את המקרר בפעם המאה לאותו יום ולראות שכלום לא התחדש משום מה.
- לקנות בגד ואז בבית לגלות שבכלל לא אוהבת אותו.

אוהבת לדעת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ששתי נשים נפגשות במעלית ובקומה שאחת מהן צריכה לצאת ועדיין לא סיימו את השיחה אז הן פשוט עומדות אחת בחוץ כי היא הגיעה לקומה ואחת בפנים צריכה להמשיך לעלות ומחזיקות את המעלית שלא תיסגר---

שאני נמצאת בחנות כלשהיא שאין שם קליטה או בבניין, וצריכה להוציא שיחה אז קודם כל להגיע לכניסה ואז גם להמתין מס' דקות עד שהקליטה חוזרת.

נערך לאחרונה ב:

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תארו לעצמכם שבשביל לקנות לחם במכולת, הייתם צריכים לגשת למוקד עירוני ולרכוש כרטיס נטען. אח"כ ללכת כל כמה ימים לדואר/לבנק ולהטעין בכרטיס כסף, ורק אח"כ ניתן לגשת למכולת לממש את הכרטיס ולקנות לחם.

נשמע מעצבן?

אז למה זה בדיוק התהליך בתחבורה הציבורית???
צריך להנפיק כרטיס רב קו, לחפש מכונה להטענת הרב קו (לפחות היו מעמידים את המכונות בתחנות. איך לא חשבו על זה?), להטעין כסף (מטעינים לך יותר ממה ששלמת, אבל גם מורידים לך יותר על כל נסיעה... ממש הגיוני...), ואז אחרי הכל אתה זכאי לעלות לאוטובוס (בתקווה שמכונת התיקוף תעבוד...).
למה אי אפשר פשוט לעלות לאוטובוס ופשוט לתת לנהג 10 שקלים? בשביל מה כל הפרוצדורה?
- וזה מה שמעצבן אותי.

ORTAG

מיתוג שמדליק עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
כשמדברים איתך כשאת שומעת שירים באוזניות וכשאת מורידה את מגלה שזה היה סתם... (קורה לי מלאא):mad:

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
כשפותחים את המקפיא והכל נופל עליך...
ואין לך על מי להתעצבן, כי את זו שהכנסת את המוצר האחרון בדרך לא דרך, ואמרת לעצמך: " מי שייפתח אחרי, שיסתדר כבר..."

ובאותו משקל: כשאת לא מוצאת משהו, ואת מתעצבנת על כל הסביבה :mad::mad::mad::mad:, ואחרי כמה שניות את מוצאת אותו, ונזכרת ששמת אותו שם, ואז כבר לא נעים לך להכריז בקול שמח שמצאת.... בסדר, גם לזה יש פתרונות;)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה