עזרה יש דברים שמעצבנים\מתסכלים אתכם ביום-יום, והייתם רוצה לשנות אותם?

מצב
הנושא נעול.

זאת אני!

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
בדיוק לכן בודקים על המסך מיד לאחר החיבור לשקע ההטענה אם הטלפון נטען...
כשבודקים זה מסמן שהוא נטען אבל מניחים לרגע ואז כבר לא,
פשוט זה קרה לילפני יומיים והייתי נורא מתוסכלת...

מים חיים

משתמש פעיל
מעצבן לקחת קרמבו, להפוך אותו בהפוך, לנסות לתת נגיסה רק בביסקוויט בלבד, אבל הנגיסה היתה חזקה מדי, נכנסה אל תוך ה'קרם' ומעכה אותו על הסנטר שלי כשהביסקוויט תקוע בשינים הקדמיות!...
סיפור שהיה!

מים חיים

משתמש פעיל
כשבודקים זה מסמן שהוא נטען אבל מניחים לרגע ואז כבר לא,
פשוט זה קרה לילפני יומיים והייתי נורא מתוסכלת...
נכון, זה עלול לקרות כשהחיבור קצת לא יציב, יכול להראות שניה שהוא נטען ושניה לא

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
כשת נפגשת עם בחור, וכבר ב 15 דקות ראשונות זה לא הולך טוב, את מבינה שזה לא זה ומבחינתך אין עניין להמשיך ואת רוצה רק לקום וללכת.
אבל מה, נתקעת איתו עכשיו למינימום שעה. ואת רק מחכה לרגע שיקום ויתחיל להראות סימני סיום. (כמעט עולה לראש מחשבה שזה רק לא יהיה לכל החיים..)
אבל כמה שזה מעצבן, גם מודים שמתקרבים יותר אל הנכון..

ואם דיאטה, מעצבן שזה הנושא שמדברים לידך כל היום, כשאתה רק מחפש איפה להשמין קצת. תחשבו גם על הצד השני ואולי תתנו גם עיצות, הרי בזה אתם יותר טובים, לא..? :)

רינהרינה

משתמש מקצוען
מעצבן לקום באמצע הלילה לשרותים / לשתות ולראות שעוד רבע שעה השעון מצלצל

מעצבן שמשאירים פתח קטן בחלון וציפור שנכנסה לבית לא מוצאת את הפתח בשביל לצאת

מעצבן שאחד הילדים תופס אותי "על חם" באמצע שאני מתפנקת על שוקולד / גלידה ואני צריכה לחלק לכולם

מעצבן שאחרי שממלאים שקית של שערי רווחה בזבל בשביל חסוך את האשפתון מגלים שיש בה חור והרצפה למטה מסריחה

פינגווינית

משתמש פעיל
ששמת מלח במקום סוכר, ואת מגלה את זה אחרי האפיה
אוי, זה קרה לי פעם בצום, הכנתי עוגה לסוף הצום, וביקשתי מאחד הילדים לבדוק אם היא טובה, הוא כמעט הקיא...
מישהו שם את המלח בקופסא של הסוכר...

זאת אני!

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
מעצבן שהולכים לישון ואז בא זבוב טורדני וכמה שמנסים להעיף אותו הוא תמיד ימצא מקום לנחות על העור ואז מחליטים להתכסות בשמיכה ואז אין אויר לנשום אז מוציאים את השמיכה ושוב הזבוב...
מלחמת התשה...

ד.ה.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
שאתה סוחב לחדר ערימה של חולצות ותמיד, אבל תמיד ייפול לך בסוף איזה גרב...
שאתה מתכתב בצ'אט ומתבלבל לך העברית והאנגלית...:mad:
שאתה אוכל להנאתך חטיף והחתיכה האחרונה שרופה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה