יש אתר לשליחת SMS חינם מהמחשב??

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מכירים אתר כזה לשליחת SMS מהמחשב??בחינם או בעלות נמוכה?
תודה לעונים

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם זה לכמה בודדים אז כן
אם זה להרבה - יש אתרים שמוכרים חבילות, וככל שקונים חבילה גדולה יותר - המחיר פר הודעה נמוך יותר

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אתר כזה כבר ראיתי וקניתי ממנו חבילה אך ראיתי שאפשר גם דרך חשבון ג'ימייל ללא עלות- מישהו מכיר?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא קיים כבר תקופה ארוכה מאד

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אברהם;1929655:
אם זה לכמה בודדים אז כן
אם זה להרבה - יש אתרים שמוכרים חבילות, וככל שקונים חבילה גדולה יותר - המחיר פר הודעה נמוך יותר

יש קישור?

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה!
ואם יש מכשיר כשר, איך אפשר לשלוח עם האתר הזה? (למשל עכשיו הוא שולח ססמא בהודעה לנייד - וזה כמובן לא יגיע כי המכשיר שלי כשר)

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
את תוכלי רק לשלוח ולא לקבל...

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אפרת 10;1929719:
תודה!
ואם יש מכשיר כשר, איך אפשר לשלוח עם האתר הזה? (למשל עכשיו הוא שולח ססמא בהודעה לנייד - וזה כמובן לא יגיע כי המכשיר שלי כשר)

אם יש לדוגמה E1200 עם תפריט לא כשר כלומר שיש הודעות בתפריט זה יקבל כנ"ל לכל מכשיר תומך שיקבל מהאתר הזה
בהצלחה

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אותי לא מעניין לקבל הודעות אני צריכה רק לשלוח, כך שזה לא משנה לי אם יש לי או אין לי פלאפון... אני מחפשת תוכנה לשליחת SMS מהמחשב בלי קשר לקבלת SMS, אז מי שמכיר כזאת תוכנה או אתר- אשמח לשמוע!

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י רחוב חמש;1929873:
אבל איך ?????
כדי לשלוח צריך סיסמא שמקבלים בנייד

אז אני אבקש ממישהו שיוריד לי סיסמא לפאלפון שלו ואח"כ אוכל להשתמש בשליחת ההודעות דרך המחשב.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אפשר דרך האתר של בזק (בזק שלי) בכמה אגורות בודדות לSMS.
אפשר לשלב רכיבים מסוימים במערכת ניהול אתרים ג'ומלה ואז לשלוח משם, אם מענין אותך פנה אליי.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נכתב ע"י אפרת 10;1929719:
תודה!
כתוב שאפשר להרשם לשירות גם עם מספק סלולרי כשר
http://sms4free.co.il/

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה