יש אלפי אלפי פרסומות ברשת אבל...

זעליג_GP

משתמש צעיר
חבל שאני מנהל של הפורום הזה, הייתי מעביר את זה בכיף למישהו אחר.
מסיבה אחת פשוטה.
לא נעים לעשות לא נעים לאנשים.

הפורום נפתח כדי לפתח מודעות לכללי היסוד של פרסום, להלך המחשבה של פרסומאי, לעזור לכל אחד להבין בפרסום וכך להפיק עבודות טובות יותר, כמובן גם להבין את כל הכללים האחרים הקשורים לנושא, וכו'.

בפירוש, אבל בפירוש לא בשביל לצאת ידי חובת המילתא דבדיחותא יומית, יש עשרות אלפי פרסומות נהדרות, ומאות אתרים המאחסנים אותם, א-ף א-ח-ד לא הפך לפירסומאי ע"י חיוך והנאה מפרסומות, כל אדם בעולם נחשף למאות פרסומות גלויות וסמויות ביום, ואף אחד לא נהפך מזה לפרסומאי.

ציטוט מהתקנון:
ד. כל העלאת דוגמא או רעיון תתאפשר אך ורק בצירוף כיתוב מתאים המלמד מה מסתתר מאחורי הרעיון או בצירוף שאלה מועילה.
הודעה ללא כיתוב והסבר, שלא תמשיך דיון פורה ומועיל תימחק.

אז בבקשה נא להתנהג בהתאם לסעיף החשוב הזה. ולא להביא דוגמאות ותמונות ולינקים.
מצאת מאמר קצר משכנע וקולע? העתק אותו לפורום, זה יעזור המון.
מצאת פרסומת, אתה יודע להסביר אותה? אתה יודע איך לגרום שאני אוכל לעשות מחר כזאת פרסומת? בבקשה תעלה גם תעלה.

המשיכו להנות מהתמונות והלינקים שהועלו , אני מקווה שיהיה הסכמה בהנהלה למחוק אותם יותר מאוחר.

ולעבור על התקנון ברצינות לא יזיק לאף אחד, התכוונו לעזור. לא להגביל.

בתודה ובהערכה
זעליג

Cohen_Amir

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
זה מקובל, אבל אולי נעשה אשכול מעוגן שלשם יוכנסו פרסומות. כי התבוננות בכאלו מעוררת השראה מקורית לפרסום פורה יותר.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
גם אני בעד אשכול אחד שבו יוכנסו גם פרסומות משעשעות, שגם אם אי אפשר ללמוד מהן באופן מעשי, הן יכולות לחדד לך את המוח ולו לטווח הארוך...

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
מצטרף לגרף.
ואם יש סיבה מיוחדת, כי רוצים לפתח את המחשבה, ויש מה להאריך, אז אפשר לפתוח אשכול חדש.

זעליג_GP

משתמש צעיר
רוכז לאשכול אחד
הרוצה להוסיף נא להוסיף רק שם.

להזכיר, המעלה פרסומת הכוללת דיון עניני, עדיף לפתוח אשכול חדש.

תודה.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה! מרוב אשכולות חדשים כבר לא מצאתי ידי ורגלי בפורום...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה