ישיר למהדרין - שווה?

fantasy

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הקפצה -
איך אתם מחשבנים את הפירות והירקות?
אני קונה לפי כמות, לא לפי משקל.
כמה זה 10 מלפפונים במשקל?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
ב"ה, הפכתי לקונה קבועה שלהם ומרוצה מאוד.

רק שימו לב לעבור היטב היטב על החשבוניות: בשבוע שעבר השליח אכל לי (וידאתי שיצא מהחנות... ובחשבונית כתוב שהמוצר סופק...) את כל השוקולד במשלוח... כמובן זיכו אותי מיד והשבוע בקשתי שיארזו הכל בשקיות קשורות. ב"ה הכל הגיע בשלום לארון...

חשוב מאוד לקראת פורים :)

חיבור*

משתמש מקצוען
הקפצה -
איך אתם מחשבנים את הפירות והירקות?
אני קונה לפי כמות, לא לפי משקל.
כמה זה 10 מלפפונים במשקל?
כמו שכתבו ניתן לכתוב בההערה.
אני שקלתי פעם אחת את הממוצע של המשקל לכל יחידת ירק/פרי ולפי זה אני מזמין.

עשירה

משתמש מקצוען
אנחנו מזמינים מהם באופן קבוע ומאוד מאוד מרוצים
שירות הלקוחות שלהם ממש מצוינת
לגבי פירות וירקות, אנחנו ביררנו ומה שמגיע מסניף בארות יצחק זה בהכשר בד"ץ עדה חרדית

מה שכן, יש לשים לב להכשרים שהם כותבים ליד כל מוצר, לפעמים הוא לא נכון.
שמתי לב במוצרי חלב לדוגמא שהתמונה היא הקובעת. כמו זה:
upload_2019-2-21_11-40-30.png

קבצים מצורפים

• upload_2019-2-21_11-39-30.png
    upload_2019-2-21_11-39-30.png
    KB 168.3 · צפיות: 12

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תודה על האשכול הזה, עכשיו ראיתי שהם הרחיבו את אזורי החלוקה -
ואנחנו גם נכללים שם (עד לא מזמן לא היה)
בתור ירושלמית שגרה בקומה חמישית בלי מעלית מזמינה רק דרך רמי לוי באינטרנט כי המחירים שם ממש זולים ומביאים את זה עד אליי. חוסך לי לפחות 4 שעות שבועיות באותו מחיר ואפי' פחות. רק צריך לבדוק הכשרים.
אבל - את מזמינה שם גם פירות וירקות? איך?
כלומר מה הכשרות?
ואפרופו הכשרים
מבחינתי זה משמעותי בשירות כזה שיש מודעות למהדרין ולהכשר,
שופרסל - הזמנתי דרכם, ואני חושבת להפסיק.. כתוב משהו אחד, (שזה בהכשר) מגיע משהו אחר (בלי)
במיוחד שהאוספים הם ערבים בדרך כלל שאין להם שום מושג והבנה מה ההבדל בין החלב הזה לחלב הזה, שניהם נראים אותו דבר.
אז הם בסדר ומזכים מיידית, אבל כמו שכתבה כאן מי שכתבה - נתקעים לשבת בלי מה שצריך.
(גם מבחינת איך שהדברים מגיעים זה קצת ירד... בפעם האחרונה הקפואים הגיעו לי מופשרים)
לכן אין לי כל כך סבלנות לנסות את רמי לוי,
לכאורה זה אמור להיות אותו סיפור.
(זה גם לוקח יותר זמן, להכנס לכל מוצר ולהתקרב אליו לאותיות הקטנות.. לראות יש, אין, והרבה פעמים אין - במוצרים שבכל חנות חרדית יש את המקביל עם ההכשר)
אם יש לך נסיון אחר, אשמח מאד לשמוע.

יודע לשאול

משתמש צעיר
אנחנו מזמינים מהם באופן קבוע ומאוד מאוד מרוצים
שירות הלקוחות שלהם ממש מצוינת
לגבי פירות וירקות, אנחנו ביררנו ומה שמגיע מסניף בארות יצחק זה בהכשר בד"ץ עדה חרדית
צפה בקובץ המצורף 446125
אשמח מאוד אם תוכלו לפרט היכן ביררתם והאם ישנה השגחה קבועה על המשלוחים ואפשר להיות רגועים שלא היה להם חסר והם הביאו מאיזה סניף ברמלה
תודה רבה

עשירה

משתמש מקצוען
אין השגחה קבועה על המשלוחים, ולמה שתהיה?
אפשר לשאול את אותה שאלה על משלוחן מחנות פירות וירקות עם הכשר ידוע אשר מביא לך משלוח הביתה. אולי:
היה להם חסר והם הביאו מאיזה סניף ברמלה
?

ביררנו מול ישיר למהדרין מאיפה הפירות והירקות, וכל המשלוחים יוצאים רק מסניף בארות יצחק.
כשחסר להם משהו במלאי, אז חסר. מספיק פעמים הזמנתי דברים ולא קיבלתי. לא השלימו לי מרמלה....:)

דרך חדשה

משתמש מקצוען
ועוד משהו: היום נכנסתי אליהם ובדקתי זמינות משלוחים: יום ה' בלילה.

בערב נכנסתי שוב, המשלוח הזמין הבא ביום ראשון בלילה....

אז כדאי להתארגן הרבה מראש.
ממליצה לך בפעם הראשונה שאת נכנסת לאתר לתפוס כבר את התאריך ואז את פשוט ממשיכה אח"כ בזמן שנח לך את הקניה, ויש לך את התאריך והשעה שרצית.

דרך חדשה

משתמש מקצוען
גם אנחנו מזמינים ומאד נהנים!
לאחרונה נחשפנו לבעיה כאשר בארגז הקירור שהגיע הניחו עוף ומעליו חלב, מעדנים וכו' חשבנו לדבר על כך עם השירות לקוחות, השאלה אם זה יועיל כאשר המלקטים והאורזים הם ערבים....

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
גם אנחנו מזמינים ומאד נהנים!
לאחרונה נחשפנו לבעיה כאשר בארגז הקירור שהגיע הניחו עוף ומעליו חלב, מעדנים וכו' חשבנו לדבר על כך עם השירות לקוחות, השאלה אם זה יועיל כאשר המלקטים והאורזים הם ערבים....
מה הבעיה??? הכל ארוז כמו שצריך וגם אם לא והמעדנים התפוצצו והניילון שעוטף את העוף גם קרוע(...), הכל קר עד קפוא, מספיק לשטוף במים והכל לכתחילה שבלכתחילה!!! ולא שאני מחפש להקל בהלכות אלא זו ההלכה הפשוטה. אין צורך להיכנס להיסטריה.

ק"סניק

משתמש פעיל
תודה ענקית לפותחת האשכול וכל המגיבים
אני הכי שונאת לצאת לקניות מהבית
מהיום הקניות יבואו אלי
לזה קוראים
אם מוחמד לא יבוא אל ההר
ההר יבוא אל מוחמד
במקרה הזה זה הפוך
'אם מוחמד לא יבא אל ההר
אז ההר יבא עם מוחמד...'
מי שהתנסה מבין....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה