עזרה ישיר למהדרין - השליח אכל את המשלוח

רחל ריש

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
היום קיבלתי הזמנה הביתה.. קבעתי הזמנה לשבע בערב והגיע בשלוש בצהריים.. מפתיע קצת. אבל ניחא
שראיתי שחטיף שהזמנתי היה חסר התחלתי לחשוד, בדקתי בהזמנה והם אכן חייבו עליו... קורה
אבל שראיתי מארז של 'במבה' פתוח ובמקום עשר שקיות היו רק 9.. הבנתי שכנראה השליח או מישהו אחר בשרשרת האספקה פשוט חמד לעצמו את המשלוח שלי!!
כל זה היה נסלח אם מישהו היה עונה בשירות הלקוחות, אבל לאחר של שעה [!!] המתנה על הקו הבנתי שאף אחד לא מתכנן לענות לי...
קחו לתשומת לבכם!

שיר השירות

משתמש מקצוען
היום קיבלתי הזמנה הביתה.. קבעתי הזמנה לשבע בערב והגיע בשלוש בצהריים.. מפתיע קצת. אבל ניחא
שראיתי שחטיף שהזמנתי היה חסר התחלתי לחשוד, בדקתי בהזמנה והם אכן חייבו עליו... קורה
אבל שראיתי מארז של 'במבה' פתוח ובמקום עשר שקיות היו רק 9.. הבנתי שכנראה השליח או מישהו אחר בשרשרת האספקה פשוט חמד לעצמו את המשלוח שלי!!
כל זה היה נסלח אם מישהו היה עונה בשירות הלקוחות, אבל לאחר של שעה [!!] המתנה על הקו הבנתי שאף אחד לא מתכנן לענות לי...
קחו לתשומת לבכם!
גם אני מאותם אלו שקנו פעם בישיר למהדרין...
בכל אופן אפשר לשלוח מייל ל- <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> . עונים תוך כמה ימים.

קליטה טובה

משתמש מקצוען
ומניסיון אישי שלי מחכים שעה וחצי על הקו (מה לעשות..) ואז הם עונים ומזכים עד השקל האחרון בלי שום ויכוח.

פונפוניקו

משתמש מקצוען
לא סביר שמשלוחן אכל.... יותר סביר שהביאו מראש מארז פתוח בטעות וצריך להזדכות על כך בשירות לקוחות.

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם זכור לי נכון היה פה כבר פעם בפורום סיפור כזה...
אולי שווה לחפש..

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מהיום!
חייבו אותי על שתי שישיות מים, ולא קיבלתי.
ועל 3 תבניות ביצים, כשבפועל קיבלתי 2.
:(

גלויה94

משתמש מקצוען
אני קיבלתי חמישיית מים- השישיה היתה פתוחה והיה חסר בקבוק. גם הזמנתי פעם תנור לאמבטיה וחייבו ולא הגיע, וכל פעם שאני מזמינה דאורדורנט לבעלי- באופן קבוע מחייבים אותי והדאורדורנט לא מופיע... זה ברור שהשליחים מפלחים לעצמם דברים!

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
מהיום!
חייבו אותי על שתי שישיות מים, ולא קיבלתי.
ועל 3 תבניות ביצים, כשבפועל קיבלתי 2.
:(

אני קיבלתי חמישיית מים- השישיה היתה פתוחה והיה חסר בקבוק. גם הזמנתי פעם תנור לאמבטיה וחייבו ולא הגיע, וכל פעם שאני מזמינה דאורדורנט לבעלי- באופן קבוע מחייבים אותי והדאורדורנט לא מופיע... זה ברור שהשליחים מפלחים לעצמם דברים!

התלוננתם ע"כ? קבלתם זיכוי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה