קורונה ישיר למהדרין- אין משלוחים עד לאחר החג!

אני וביתי

משתמש מקצוען
אני חושבת שהגיע הזמן להרפות (גמני תקועה בלי מוצרים, גילוי נאות-) ולחדול מתביעות, עצומות וכעסים.

אין לאף אחד סיבה לעשות לנו 'דווקא'. השרות תיפקד מנהדר פלוס פלוס במשך שנתיים. המשבר שפוקד אותנו לא פוסח עליהם וטבעי שבהתנגשות עם פסח יווצר כזה מצב.

בואו ניישיר מבט למראה ונאמר לעצמנו בהדהוד חוזר: הכל משמים. זה לטובתינו. זה רצון ה'.
זה נובע מזלזול בציבור החרדי דווקא בזמנים הקשים, בכל הארץ הרחיבו שעות פתיחה ובבני ברק צמצמושעות פתיחה ואנשים נאלצים לעמוד בתור במשך שעה ברחוב בשביל להיכנס לסניף תוך כדי סיכון שיש בתור שכזה. גם עיריית בני ברק הודיעה אתמול במודעה בעיתון שסיכמה עם הרשתות בבני ברק על הרחבת שעות הפתיחה ומי לא רשום?

דרך חדשה

משתמש מקצוען
לנו נשלחה עכשיו חשבונית של ההזמנה שאמורה להגיע היום ב-21:00, נקווה שגם המשלוח יגיע...........
מוזר, כתוב שזה יסופק מסניף כנפי נשרים (ולא מבארות יצחק כמו תמיד)
סה"כ נראה שרוב המוצרים קיימים (למעט ביצים, יעה, חרוסת, ואיגלואים)
נעדכן בעז"ה אם אכן יגיע המשלוח

.....

משתמש מקצוען
שלי היה אמור להגיע היום ב8:00 בערב התקשרתי וחיכיתי המון זמן על הקו והם אמרו לי שמחר ב9:00 בבוקר זה יגיע

התותח

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
לנו נשלחה עכשיו חשבונית של ההזמנה שאמורה להגיע היום ב-21:00, נקווה שגם המשלוח יגיע...........
מוזר, כתוב שזה יסופק מסניף כנפי נשרים (ולא מבארות יצחק כמו תמיד)
סה"כ נראה שרוב המוצרים קיימים (למעט ביצים, יעה, חרוסת, ואיגלואים)
נעדכן בעז"ה אם אכן יגיע המשלוח
אני קיבלתי במייל חשבונית וגם ירד לי באשראי ולא הגיע בסוף

נאמנת

משתמש מקצוען
היה חסר בשר בקר כמה סוגים, חד פעמי טוב, אלגנטי, ביצים,חמאה בדץ ועוד.
עשינו הזמנה ב1500 קיבלנו ב800
אבל עדיין שווה...
בני ברק.
הגיע מבארות יצחק משום מה.
אבל אני מאמינה שהמלאי משתנה מיום ליום.

ריצ'רץ

משתמש צעיר
המשלוח שלי הגיע היום - הזמנתי להיום הגיע כמה שעות באיחור
דווקא לא היה חסר מלא דברים ועשיתי קניה ענקית קרוב ל 2000 שקל
היה חסר - ביצים, נייר כסף עבה, מגבות , אבקת כביסה ,חטיפי ציפס הזמנתי מלא לא הגיע כלום !!!!!
טונה במים, ועוד כמה דברים קטנים את רב קניה קיבלתי כמובן שהיו גם כמה חילופי מוצרים חלק מוצלחים וחלק לא.

דרך חדשה

משתמש מקצוען
הבטחתי לעדכן....
הגיעה לנו עכשיו ההזמנה!!!!! (היו חסרים דברים בודדים כמו שעדכנתי למעלה)

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני קיבלתי במייל חשבונית וגם ירד לי באשראי ולא הגיע בסוף
כנראה שעוד יגיע, כי החשבונית יוצאת רק אחרי שאוספים את המוצרים (ורואים מה יש ומה אין, ושוקלים את מה שצריך וכו').
אין הגיון שיאספו ויארזו את ההזמנה ולא ישלחו אותה.

התותח

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
כנראה שעוד יגיע, כי החשבונית יוצאת רק אחרי שאוספים את המוצרים (ורואים מה יש ומה אין, ושוקלים את מה שצריך וכו').
אין הגיון שיאספו ויארזו את ההזמנה ולא ישלחו אותה.
זה היה לפני 3 ימים
התקשרתי ואמרו שלא יגיע

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש למישהו מושג:
הזמנה לחול המועד-יום ראשון--- יגיע?
לבנות על זה?
בבני ברק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה