דרוש מידע ירכא, נושא לעוס, אבל חשוב לי, מישהו היה היום?

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לכל הגילאים.
יש שם מתחם של איי ג'אמפ, מתאים במיוחד לבחורים
וכן, חדר בריחה , באולינג, מכוניות מתנגשות, סימולטור
אז ככה,
החדר בריחה מיועד ל-2 אנשים בכל פעם !!! וזה לוקח כ-30 דק'... תחבשנו כמה אנשים מספיקים להיות שם במשך יום שלם... [כלום, זירו, גורנישט, אפס ]
בערך אותו דבר במתקנים הנוספים...

נושנושית

משתמש מקצוען
אז לא שווה ללכת?
לא הבנתי!!
אז ככה,
החדר בריחה מיועד ל-2 אנשים בכל פעם !!! וזה לוקח כ-30 דק'... תחבשנו כמה אנשים מספיקים להיות שם במשך יום שלם... [כלום, זירו, גורנישט, אפס ]
בערך אותו דבר במתקנים הנוספים...

RUSI10

משתמש מקצוען
מה זה ירכא?

ירכא זה כפר דרוזי.
עם הרבה קניונים וחנויות אאוטלט של מותגים רבים.
יש שם גם קניון ענק למוצרי ילדים, בשם "בייבי ירכא" שכדי למשוך קונים , הקימו מיני לונה פארק חביב.
הישראלים לא טורחים כ"כ להגיע לשם, כי בהשוואה לאקסטרימים וללונה פארקים הקיימים - זה לא מספיק אטרקטיבי עבורם.
וכך יצא שהציבור החרדי, עבורו המתקנים בהחלט מספקים, נוהר לשם בהמוניו. בעיקר בבין הזמנים.

המעלות:
הדרוזים אדיבים, יחסית, לבושים בצניעות, יחסית, והמתקנים זולים בהחלט.
המקום נמצא בתוך בניין מקורה וממוזג
על פניו אין בעיה של עסק פתוח בשבת (למרות שבהחלט תתכן שותפות עם יהודי..)

החסרונות:

לא נגיש ורחוק בצפון. בימי בין הזמנים צפוף עד מחנק. מוזיקה ערבית בקולי קולות ברקע
אין אפשרות להכניס אוכל (נראה לי בגלל הג'יפה שהשאירו להם שם בביקורים הקודמים, אבל זו סתם השערה שלי...)

אז אם את רצה לפגוש את כל אנ"ש - רוצי לשם. זה המקום.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
היינו אתמול בג'וי פארק, בדאלית אל כרמל, גם כן כפר דרוזי, זה משהו כמו 15% מירכא --- אבל לפחות ריק.. (עד לשנה הבאה), מטעינים כרטיסים, עולים אחרי המתנה של חצי דקה דקה, והיה יופי, היינו שם 10 מבוגרים + 20 ילדים, כולם נהנו עד הגג.
https://www.joypark.co/

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אין אפשרות להכניס אוכל (נראה לי בגלל הג'יפה שהשאירו להם שם בביקורים הקודמים, אבל זו סתם השערה שלי...)
גם לי עלתה המחשבה הזו.
הם היו כל כך מתחשבים ופתחו חדרים שאפשר לשבת לאכול שם עבור הציבור שלא אוכל במסעדות שלהם. (חדרים שבימים אחרים מתפקדים לימי הולדת וכו') אבל איך שהיה נראה שם....
עצוב, פשוט עצוב כמה יש לנו להתקדם בנושא הזה. ואם לא נעשה את זה. נסבול. נרעב. נגורש. לפעמים בצדק לגמרי.

יוסף שחק

משתמש סופר מקצוען
מפוצץ שם!!
אח, איפה הימים הללו לפני 3 -4 שנים שהיינו החרדים כמעט היחידים שהכירו את המקום.
אוף. למה סיפרנו לכולם?!

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אתמול שאלנו את הדרוזים הם אמרו לנו שהחג הוא עד מחר, יום שישי
חג הקרבן היה עד יום רביעי, אולי אצל הדרוזים זה אחרת, הם אוספים חגים מכל המדינות שכבשו אותם במשך השנים...

יונת123

משתמש מקצוען
חג הקרבן היה עד יום רביעי, אולי אצל הדרוזים זה אחרת, הם אוספים חגים מכל המדינות שכבשו אותם במשך השנים...
היינו אתמול עם הילדים ביישוב קרוב לבית שלנו . יישוב דרוזי. יש מן חווה כזו עם בעלי חיים, פינות יצירה, מקומות ישיבה ונוף מהמם. בעלי המקום דרוזים כמובן ישבו ופטפטו איתנו. שאלנו אותם איפה נמצא איזה מעין שידענו שקיים בסביבה אמרו שלא כדאי ללכת עכשיו בגלל החג ונערים זורקים שם זיקוקי אש בצורה מסוכנת.
שאלנו אותם עד מתי החג אמרו עד יום שישי.
בכל אופן מה שאת אומרת זה נכון הם עם נכבש שבדת שלהם הם מחויבים לקבל מרות שהמדינה ששולטת עליהם לכן הם משרתים בצה"ל. זה היה כתוב שם באחד האוהלים עניין אותי אז קראתי...:eek:

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
היינו אתמול בג'וי פארק, בדאלית אל כרמל, גם כן כפר דרוזי, זה משהו כמו 15% מירכא --- אבל לפחות ריק.. (עד לשנה הבאה), מטעינים כרטיסים, עולים אחרי המתנה של חצי דקה דקה, והיה יופי, היינו שם 10 מבוגרים + 20 ילדים, כולם נהנו עד הגג.
איך זה מבחינת מחיר, צפיפות, פריצות והנאה?
כי תכל'ס זה חצי הדרך מירכא...

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עמוס כל השעות.
לא נורא כל כך, לא יותר מלונה פארק אחר
עד 12 בצהרים היה רגוע, ברמה שיצאנו ונכנסנו למתקנים השווים באותה פעימה, כלומר לא היה תור. מ12 מתחילים לזרום אנשים. ב12 וחצי כבר נהיה ע מ ו ס

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
באופן כללי מהתרשמות לא רק שלנו אחרי משהו כמו 10 פעמים שבקרנו במקום, היה נראה שנמאס להם מהציבור החרדי למרות שהוא הווה לפחות 80% מהמבקרים במקום. המוזיקה הערבית שהיתה ברעש מטורף, הרבה יותר מהפעמים הקודמות וכן היחס המזלזל וביטויים כמו תמותו ברעב מצידי, למרות שאנחנו משפחה סופר עדיבה ואמא שלי בסך הכל ביקשה להכניס חטיף שוגי בודד לבת שלוש מורעבת. (רמת הצרחות היתה לא פורפורציונלית לבקשה, אפשר לסרב גם בצורה עדינה) היה כואב הלב ממש לראות משפחות שלמות יושבות במדרגות בחום של שתיים בצהרים, לי היה חם מהבנין לרכב.
בקיצור לראשונה התאכזבתי קשות.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש להם אתר?
איפה מזמינים כרטיסים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה