עזרה ירידה במשקל:(

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לאחר 20 + שנות של .... אממממ איך נגדיר זאת שמן מאד.
שמעתי מחבר על תוכנית דיאטה קלה ונוחה,
ומאז אני סביב המשקל המתאים לי ברוך ד'.

כתבתי תפריט בבלוג שלי תחת התווית בריאות

נ.ב. אין כל רווח מכניסה לבלוג, זה משפך הנפש שלי.
הבלוג חסום

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
משהו התנסה עם אלקטרודות?
ברור לי שזה רק לפוש הראשון, אך השאלה מה זה נותן אם בכלל....
חבל על הזמן, הכסף והמאמץ ממש לא שווה!!

מניסיון(חברה קרובה) עשתה את זה קרוב לארבעה חודשים ובקושי ירדה קילו או שניים וכשהפסיקה עלתה בגדול...
מנסיון על הגוף שלי. שינה בשעות מאוחרות מפריעה לירידה במשקל.
עדיף ללכת לישון מוקדם ולקום מוקדם, מללכת לישון מאוחר ולקום מאוחר (אפילו שבסך הכל זה יהיה אותו מספר שעות שינה)
השעות הכי טובות זה בין 10 בערב ל1 בלילה ולכן הכי טוב להפסיק לגמרי! לאכול ב7 בערב וללכת לישון לכל המאוחר ב10 אבל לא יותר מ8 שעות שינה...(מחקרים הוכיחו ששינה מרובה היא גם פרמטר להשמנה)
מתכון מקסים לירידה במשקל-לא במהירות אבל בצורה בטוחה ולטווח רחוק מניסיון!!

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
חלי ממן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לאחר שעברתי ניתוח טבעת לפני עשור(עליתי בחזרה 40),ולפניו נסיתי את כל הדיאטות שיש בתבל.
כעת אצל חלי ממן,יורדת לאט בטוח ובריא,שותה מים(גמילה משש כוסות קפה ליום)הליכות וכושר.
בחמש חודשים 12 קילו,ממליצה מאוד!!!!
יש לי היום מודעות לאוכל בריא,מבשלת כמעט ללא שמן,מתגברת על עצמי בקטע הרגשי,אין נישנושים ואין חטיפות.
ראיתי באתר שלה תפריט דיאטה ותפריט חיזוק
מה בעצם ההבדל?
מתי עוברים מדיאטה לחיזוק?
יש הבדל מאוד משמעותי בכמויות
מה הקטע של זה?

נעמה. ת

משתמש מקצוען
דיאטת 16:8
8 שעות של אכילה בלבד ו-16 שעות של צום

לא מנסיון אישי אבל מכירה אנשים שממש ירדו יפה מזה .

יראת

משתמש מקצוען
להוציא סוכר להרבות בדברים עשירים בסיבים תזונתיים כמו דגנים מלאים וקטניות פירות וירקות ולמעט מאוד בשמן ושומן, אם קשה מתוקים אפשר להמיר בסוכר טבעי כמו תמרים, או לקחת כרום שזה מוציא את החשק לסוכר.
מה זה 'כרום'? איפה קונים?

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
שואלת שוב
לגבי חלי ממן
מה בעצם ההבדל?
מה הקטע של זה?

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שואלת שוב
לגבי חלי ממן
מה בעצם ההבדל?
מה הקטע של זה?
אם הבנתי נכון יש לה באתר תפריטים מ 1200 קלוריות ועד 1800 וכל אחד צריך לבחור את מה שמתאים לו לרדת,
אני חושבת שרוב האנשים בשביל לרדת צריכים 1200, אלא אם כן הם רגילים לאכול כמויות גדולות
*כמובן שהנקודות בכל ארוחה הן אופציות לתחליפים, לא שאוכלים את הכל כמובן..

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם הבנתי נכון יש לה באתר תפריטים מ 1200 קלוריות ועד 1800 וכל אחד צריך לבחור את מה שמתאים לו לרדת,
אני חושבת שרוב האנשים בשביל לרדת צריכים 1200, אלא אם כן הם רגילים לאכול כמויות גדולות
*כמובן שהנקודות בכל ארוחה הן אופציות לתחליפים, לא שאוכלים את הכל כמובן..
התפריטים באתר שלה מיועדים לאלו שהצטרפו לתוכנית שלה, והמדריכה בקבוצה התאימה להם את התוכנית האישית שלהם
תוכנית חיזוק, לפי מה שאני זוכרת - זה אחרי שהגעת למשקל היעד, יש לך תפריט לשמירת המשקל, אבל שלא תמשיכי לרדת יותר מידיי

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
התפריטים באתר שלה מיועדים לאלו שהצטרפו לתוכנית שלה, והמדריכה בקבוצה התאימה להם את התוכנית האישית שלהם
תוכנית חיזוק, לפי מה שאני זוכרת - זה אחרי שהגעת למשקל היעד, יש לך תפריט לשמירת המשקל, אבל שלא תמשיכי לרדת יותר מידיי
אבל אם שני התפריטים מכוונים ל - 1200 קלוריות, איך מעבר לתפריט חיזוק שומר שלא ימשיכו לרדת במשקל?

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אין כזה דבר דיאטה, יש כזה דבר דרך חיים.
ברגע שאת מחליטה על דרך חיים בתזונה, אז את מתחילה להתייצב במשקל הנכון לגוף שלך.
אז קודם כל - הספר חיים בריאים כהלכה - זה מעולה וזה כבר יעלה אותך על דרך המלך.
וכמובן, להוריד מהתפריט את כל הלבנים - לחם, קמח, סוכר לבן.
אישית ממליצה על קמח כוסמין. הוא לא כבד כמו קמח מלא ואפשר להתרגל אליו מהר, הוא כמו קמח לבן מבחינת הטעם והאוריריות וכמובן לא הופך לדבק מגע בקיבה.
להוריד את כל השומן טרנס - אין מלוואח, בורקס, ג'חנון וכל אלו. בכלל ממליצה בחום לא לקנות דברי מאפה בחוץ, הם בדרך כלל מלאים בכל מיני חומרים משונים.
להוריד מתוק איפה שאפשר - שותה קפה? תה? מהיום בלי סוכר. חד משמעית!
שותה מיץ? מהיום רק מים!
אוהבת פסטות? את יכולה להמשיך, אבל תצמצמי לפעם בחודש.
שימי לב שאחרי שהורדת את כל אלו והחלפת למוצרים אחרים, את כבר מורידה מהמשקל שלך באופן אוטומטי בלי בכלל להתאמץ!
ועכשיו, לדעתי, כל השאר כרגיל! אל תישארי רעבה! הרעבות לצורך דיאטה לבסוף מתגלות כדבר הכי משמין בעולם!
ארוחת בוקר - לחם חובה. זה ירפד לך את היום, לא תצטרכי לפתוח מקרר כל חמש דקות. לחם זה לא משמין, ואם זה לחם כוסמין אז בכלל הרווחת.
לא לוותר על חלבונים, כי אם לא אוכלים חלבונים, אז מפצים בפחמימות וזה כמובן לא טוב.
חלבונים וירקות זה התפריט הכי טוב וכמובן, אפשר פחמימות אבל לא להגזים.
דבר נוסף חשוב מאוד - בבוקר לשתות שתי כוסות מים לפני הכל. זה מפעיל את המעיים.
ובכלל לשתות הרבה בעיקר לפני האוכל.
עד כאן דרך חיים. ברגע שאת מתרגלת לחיות ככה, אז את כבר על הגל הנכון.
בנוסף - התעמלות חובה. הליכות כמה שיותר, חצי שעה ביום 3-4 פעמים בשבוע ובנוסף לכי לשיעור התעמלות שבועי או דו שבועי. אם יש לך איפה לרקוד, לכי על זה, או לשחות. בקיצור, כל התעמלות תעזור לך יותר.
למעשה ההתעמלות וההליכות מורידים את המשקל. התזונה הנכונה שומרת שלא תתפחי עוד ועוד.
והכל- מניסיון!
בהצלחה!

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אין כזה דבר דיאטה, יש כזה דבר דרך חיים.
ברגע שאת מחליטה על דרך חיים בתזונה, אז את מתחילה להתייצב במשקל הנכון לגוף שלך.
אז קודם כל - הספר חיים בריאים כהלכה - זה מעולה וזה כבר יעלה אותך על דרך המלך.
וכמובן, להוריד מהתפריט את כל הלבנים - לחם, קמח, סוכר לבן.
אישית ממליצה על קמח כוסמין. הוא לא כבד כמו קמח מלא ואפשר להתרגל אליו מהר, הוא כמו קמח לבן מבחינת הטעם והאוריריות וכמובן לא הופך לדבק מגע בקיבה.
להוריד את כל השומן טרנס - אין מלוואח, בורקס, ג'חנון וכל אלו. בכלל ממליצה בחום לא לקנות דברי מאפה בחוץ, הם בדרך כלל מלאים בכל מיני חומרים משונים.
להוריד מתוק איפה שאפשר - שותה קפה? תה? מהיום בלי סוכר. חד משמעית!
שותה מיץ? מהיום רק מים!
אוהבת פסטות? את יכולה להמשיך, אבל תצמצמי לפעם בחודש.
שימי לב שאחרי שהורדת את כל אלו והחלפת למוצרים אחרים, את כבר מורידה מהמשקל שלך באופן אוטומטי בלי בכלל להתאמץ!
ועכשיו, לדעתי, כל השאר כרגיל! אל תישארי רעבה! הרעבות לצורך דיאטה לבסוף מתגלות כדבר הכי משמין בעולם!
ארוחת בוקר - לחם חובה. זה ירפד לך את היום, לא תצטרכי לפתוח מקרר כל חמש דקות. לחם זה לא משמין, ואם זה לחם כוסמין אז בכלל הרווחת.
לא לוותר על חלבונים, כי אם לא אוכלים חלבונים, אז מפצים בפחמימות וזה כמובן לא טוב.
חלבונים וירקות זה התפריט הכי טוב וכמובן, אפשר פחמימות אבל לא להגזים.
דבר נוסף חשוב מאוד - בבוקר לשתות שתי כוסות מים לפני הכל. זה מפעיל את המעיים.
ובכלל לשתות הרבה בעיקר לפני האוכל.
עד כאן דרך חיים. ברגע שאת מתרגלת לחיות ככה, אז את כבר על הגל הנכון.
בנוסף - התעמלות חובה. הליכות כמה שיותר, חצי שעה ביום 3-4 פעמים בשבוע ובנוסף לכי לשיעור התעמלות שבועי או דו שבועי. אם יש לך איפה לרקוד, לכי על זה, או לשחות. בקיצור, כל התעמלות תעזור לך יותר.
למעשה ההתעמלות וההליכות מורידים את המשקל. התזונה הנכונה שומרת שלא תתפחי עוד ועוד.
והכל- מניסיון!
בהצלחה!
חשוב לי לתקן...
כתבתי לוותר על סוכרים וכו', אבל לא על מתוקים.
צריך לאכול מתוק, זה חשוב לנפש וגם לגוף.
לכן צריך למצוא את הממתקים היותר בריאים.
אפשר לאפות עוגות מקמח כוסמין ורק להפחית קצת את כמות הסוכר הרשומה במתכון. אם כתוב כוס סוכר, לשים שלושת רבעי כוס.
אפשר לאכול תמרים, פירות, שוקולדים.
אבל לא להגזים.
עדיף לאכול את המתוקים לקראת הערב, כי המתוקים מוסיפים תיאבון וחשק לאכול, אז עדיף כמה שיותר מאוחר שלא נתפתה לפתוח שולחן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה